Jump to content
BulForum.com

Bulgaria [Слята]


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
Малко снимки от родното ВG - Родопа планина. Ако има интерес ще публикувам и други.

ТУК

Naistina si ka4il strahotni snimki sas strahotno ka4estvo!!Sega gi razgledah vsi4ki mn mi haresaha ne znam sas kakav aparat si gi pravil no trqva da kajesh :)!!Ste sam zadyljen

ako imash i drugi ka4vai i tqh!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ейй мога ли да ви помоля нещо?Някой ако има снимки на БГ от втората световна да качи(има или намери искам да кажа)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Започвам да ъплоудвам 35 броя снимки от град Пловдив - Старинен град. Снимките са правени на 21 ноември 2003 година. Които има интерес може да ги открие ТУК.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ето тук сложих три файла, представляващи slideshow с подходяща музика ;) от три различни региона на България: Родопите, Централен Балкан (Габрово, Трявна, В.Търново, Копривщица) и Банско/Рилски манастир. Който има търпение да ги изтегли, няма да съжалява защото някои от кадрите са убийствени. ;) :)
Link to comment
Share on other sites

Ето тук сложих три файла, представляващи slideshow с подходяща музика ;) от три различни региона на България: Родопите, Централен Балкан (Габрово, Трявна, В.Търново, Копривщица) и Банско/Рилски манастир. Който има търпение да ги изтегли, няма да съжалява защото някои от кадрите са убийствени.  ;)  :)

Dam super sa. Daje nqkoi napravo veliki. Gledah purvo Balcans sled tova za Rila i si vikam sq za rodopite dano da e Izlel e Deliu Haidutin i to4no tq beshe :)

Link to comment
Share on other sites

Dam super sa. Daje nqkoi napravo veliki. Gledah purvo Balcans sled tova za Rila i si vikam sq za rodopite dano da e Izlel e Deliu Haidutin i to4no tq beshe :)

Правени са в началото на октомври ;)

Най-много ми харесаха кръчмите в Банско :beerchug, иначе навсякъде по тези места атмосферата е просто страхотна, за природата няма какво да кажа повече от това, което се вижда :)

Ето ви в допълнение и два панорамни пейзажа, съответно от Орфеевите скали (който не е ходил там - веднага да се качва на автобуса за Пампорово :P) и от Рилския манастир:

 

Orpheus_Rocks_800.jpg

 

Rila_Monastery_800.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...