Jump to content
BulForum.com

Bihte li se jertvali zaradi nakoi drug?


Recommended Posts

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply
Ima li hora,koito da zna4at naistina ne6to za vas i bihte li napravili vsi4ko za tqh?

 

Вече не....по-рано имаше доста обаче.Най-гадното е,че точно хората,за които правиш всичко,те предават най-гадно. ;)

Link to comment
Share on other sites

Определено има поне трима човека заради които бих напрвил почти всичко и един заради който бих се жертвал.

На мен ми харесва да сам самотник.

Link to comment
Share on other sites

Ami i az nqmam osobeno mnogo priqteli,prosto za6toto ne iskam da imam ob6to s hora, koito edinstveno se vazpolzvat ot okolnite.Pone znam 4e imam istinski priqteli :D

Link to comment
Share on other sites

Ами аз съм егоист...бих се жертвала за някого, само ако той го е направил някога...Аз съм сама за себе си,след като другите не ме зачитат,няма защо аз да го правя...След като другите не правят компромиси,няма логика аз да правя;)

Link to comment
Share on other sites

Ами аз съм егоист...бих се жертвала за някого, само ако той го е направил някога...Аз съм сама за себе си,след като другите не ме зачитат,няма защо аз да го правя...След като другите не правят компромиси,няма логика аз да  правя;)

 

Сещащ ли се, че ако всеки мисли така, никога никог няма да зачита никого? Нали някой трябва да направи първо нещо... Според мен и двете страни трябва да са готови да започнат...

Link to comment
Share on other sites

Има хора, за които бих напралил много. Наистина много. Но няма човек заради който да жертвам живота си.

Link to comment
Share on other sites

Сещащ ли се, че ако всеки мисли така, никога никог няма да зачита никого? Нали някой трябва да направи първо нещо... Според мен и двете страни трябва да са готови да започнат...

 

Според това колко на двете страни им пука един за друг...В момента всички компромиси и жертви,които правя са свързани с един човек...Но за мен не е нормално да го правя,в един момент мисленето ще излезе над чувствата и просто ще спра:)Пък и не знам защо,но досега бях свикнала всички да се съобразяват с мен,без да се налага аз да правя нещо;)

 

p.s. Имаше една мисъл,че да обичаш,означава да даваш и да искаш още да дадеш,а в момента,в който започнеш да правиш равносметки,си спрял да обичаш...

Аз винаги пресмятам,не искам да давам повече отколкото получавам...

Link to comment
Share on other sites

Moga da kaja,4e tezi koito ne smqtat 4e trqbva da pravqt kakvoto i da e za drugiq,pri vazmojnostta da postradat,ami Vie ne trqbva da o4akvate i nikakva podkrepa togava,makar 4e sigurno ima hora,koito gi e grija za vas i biha vi pomognali :blink:

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че живота ти няма смисъл, ако няма човек, за когото би го жертвал ;) В смисъл, че щом нямаш достатъчно близък човек... за какво ти е този живот?!

 

Да, бих се жертвала за няколко човека.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...