Jump to content
BulForum.com

Кое радио слушате?


Otli4nik

Кое радио предпочитате?  

311 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 144
  • Created
  • Last Reply
  • 2 months later...

Радио Гонг, заради музиката. Много са интересни програмите Попшоу и Мегачас на БиБиСи, но са по някакво ненормално време. ;)

Link to comment
Share on other sites

Радио Едно определено:)

Понякога и БГ Радио.

Радио Сити е бая "затъпяващо". То ти писва от "любимите" ти хитове да ги слушаш толкова пъти отново и отново.....

Link to comment
Share on other sites

Според мен Витоша е наи-якото радио ,защото на радио "Сити" пускат една и съща песен през 5мин.

А и Витоша според мен Пускат много яка музика която мен много ме кефи!!!Тва е!!!

:devil

Link to comment
Share on other sites

А ве как ша изпуснете радио КАТРА ФМ :confused КАТРА ФМ му е майката :punk :music :D Поначало не слушам радио , но когато го правя то само това радио е достойно да бъде слушано от мен :tongue

Link to comment
Share on other sites

Аз пък не слушам ... предпочитам да си пусна музика , която ми харесва , отколкото да чакам да пуснат нещо яко по радиото :) . Радио единствено в кола B)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Хех, най-доброто радио е ONLINE RADIO !!!

 

Избирате си какъв стил да слушате и го слушате :woot

 

В подписа съм сложил 3-те най-слушани от мен радия (ако желаете да разберете , що е хубава музика - кликнете на някой от 3-те линка :rolleyes: :lol: )

Link to comment
Share on other sites

В колата предпочитам City заради RDS-a :) , инак Витоша и FM+, а преди радио VIVA, но го съсипаха :angry: . В нас слушам Fresh on-line, но качеството нещо хич го няма :cry

Link to comment
Share on other sites

Аз само в колата слушам радио :D Витоша го предпочитам щото пускат разнообразна музика не само ново :P

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Аз общо взето когато слушам радио сменям станциите доста често, защото рядко се случва ад ми харесат повече от 2, 3 последователни песни, но май най-често се задържам а радио 1, Катра ФМ, Витоша и ФМ+(Сити много ме дразни вече..имам чувството че имат набор от 20-30 песни и ги въртят тях нон стоп - много се натрапва тоя комерс, хитове, хитове ма чак пък толкова :angry: )Радио 1 пък с тая класика на всеки час също не ме радват- то май тогаа сменям :rolleyes:

ауе всеки според вкуса си

Link to comment
Share on other sites

Като седна пред компютъра е digitally imported от там на progressive house и така :D

А като си лягам да спя е радио 'Витоша' и сутрин като отворя очите много се кефя на сутрешните търтеи Милена, Кирил и Тодор :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...