Jump to content
BulForum.com

Кое радио слушате?


Otli4nik

Кое радио предпочитате?  

311 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

А бе това радио 1, хич не ми се нрави. Ми то там само стари хитове от когато аз съм бил първи и втори клас, че и по-отдавна. По това ли си падате младите бе. Ми те дори когато бяха хит не ги харесвах особено. По-ме кефи сити или фреш. Там поне има нещо по-ново.

Не живейте със спомените, живейте за бъдещето.

 

Ако това е бъдещето...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 144
  • Created
  • Last Reply

И аз слушам 'Радио 1' ,пък не се смятам за толкова архаичен,там скоро пускат доказалите се хитове ,а не някакви еднодневки :P

Link to comment
Share on other sites

Аз пък си падам по евроденса (разбирай когато breakneck е бил първи втори клас;)), въпрос на вкус, но Радио 1 не пускат само това, скоро слушах и Asereje. А това "ново", което пускат по Фреш и КатраFM скоро "остарява" и влиза в Радио1. Иначе лекото хаусче направлява :punk

Link to comment
Share on other sites

Радио 1,Мила Голд,FM+,City и от днес Digitally Imported/благодаря,че ме светнахте за това радио,че малко се ограмотявам откъм по-модерната музика в момента/

Link to comment
Share on other sites

Opredeleno radio 1

Link to comment
Share on other sites

............ и от днес Digitally Imported/благодаря,че ме светнахте за това радио,че малко се ограмотявам откъм по-модерната музика в момента/

Велвет ето ти за ограмотяването още ;)

http://live365.com/listen/index.live

Link to comment
Share on other sites

Всеки с различно мнение. Те радиостанцийте са повече от 10... А ако няма радиото, което харесвате, мисля, че е близко до ума де се сетиш, че трябва да разбереш "Друго". Еми то кой да се сети.:sick

 

Близко е до ума-да, ама на теб не ти е било досетливо да включиш в poll-a тези известни и слушани радиостанции, които съм споменал.

 

А, и \/

Link to comment
Share on other sites

Рядко слушам радио но когато го правя задължително е РАДИО 1 :punk :wub:

Link to comment
Share on other sites

Рядко се спирам на едно радио.. слушам Сити,Фреш и Витоша.. просте те пускат яката музика!

 

ТИЕСТО В БЪЛГАРИЯ :}}}}}}}}}}}}}}

Link to comment
Share on other sites

Рядко се спирам на едно радио.. слушам Сити,Фреш и Витоша.. просте те пускат яката музика!

 

ТИЕСТО В БЪЛГАРИЯ :}}}}}}}}}}}}}}

 

 

 

i az sym taka....verno puskat qka muzika ama 4ak pyk nai-qkata....

 

kato izprosteq puskam i ritmoto :woot

Link to comment
Share on other sites

az ne slusham mn radio, no obektivno poglednata kogato slusham to tova e horizont i se chudq kak vav vote-a ne ste slojili nacionalnoto radio

:woot Защото за него щеше да гласуваш само ти. Е гати майтапа. Не мога да повярвам че някой го спомена и това радио тук. :D Слушайте радио Пловдив и Хоризонт. Те ще ви спасят... от хубавата музика. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Всъщност вярно, че националното радио е много готино. И Хоризонт и Христо Ботев. Пускат много класика, а и предаванията на Томата Спространов (по Христо Ботев и Пловдив мисля) са велики. Томата Президент!!!

Link to comment
Share on other sites

Аз пък най-много харесвам да слушам по Хоризонт "Парламентарен контрол", няколко часа балада, примесена отвреме на време с малко хард, понякога дори се стига до як метал :D

Link to comment
Share on other sites

pri polojenie che imam 20GB ot liubimata mi muzika i dostatychno priqteli, s koito moga da diskutiram problemi, kakto i neznam si kolko novinarski emisii po TV-to na den, mislq che smisyla na radioto se gubi...

Link to comment
Share on other sites

Не е вярно. просто ти не слушаш. Доста хора слушат радио все още, вместо да гледат телевизия. Аз ако сме с приятели на домашна обстановка, предпочитам да слушам радио вместо музикалните по телевизора, защото отвличат вниманието и се разваля мохабета. Не че не се гледа пак де. В колата, в рейса, на работа. Там няма компютър и телевизор. Дори и в някои заведения все още пускат радио вместо дискове или компютър.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...