Jump to content
BulForum.com

Кое радио слушате?


Otli4nik

Кое радио предпочитате?  

311 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 144
  • Created
  • Last Reply

Друго...нямаше нито едно свястно в анкетата. Слушам рядко, но ако да се случи - Радио Едно, Ретро Радио и Радио Гонг (главно заради дискографията, която Тангра им остави)...

Link to comment
Share on other sites

Digitally imported.

за обикновени радиа, падио 1, но мнооого отдавна не съм слушал такова радио. преди радио Спорт, заради боби цанков. а понякога и софийското радио ВИВА (пак заради тоя мушморок:) )

Link to comment
Share on other sites

хах-и аз си падам по Тройка на разсъмване :)

Иначе слушам квото ми падне,ама най-вече Витоша и Радио 1

Link to comment
Share on other sites

:music Знам че темата е малко странна, но не видях с сърча да има такава и затова реших да разбера кое радио е фаворит... :ghost  :huh:

 

Другия път сложи и Радио 1, и ще разбереш. B)

Link to comment
Share on other sites

хах-и аз си падам по Тройка на разсъмване :)

Иначе слушам квото ми падне,ама най-вече Витоша и Радио 1

 

:punk И аз съм така и от време на време, первклювам на Сити. Ама като пуснат реклами и се уливат. И много повтарят песните, чак ти втръсва :sick

Link to comment
Share on other sites

Друго...нямаше нито едно свястно в анкетата. Слушам рядко, но ако да се случи - Радио Едно, Ретро Радио и Радио Гонг (главно заради дискографията, която Тангра им остави)...
причина:;) какво пише когато правиш New poll:+-->
QUOTE(;) какво пише когато правиш New poll:)
Възможни отговори

(Слагане по един отговор на ред.)[ Максимум 10 отговора ]

иначе по темата:

Витоша ... предимно заради "Тройка на разсъмване". Обичам ги тия идиоти :)
И АЗ!

Слушам Витоша и чат-пат Сити

Link to comment
Share on other sites

Мда, само това ще да е причината. Затова няма нито едно свястно радио, но има две чалги, три възможни отговора, които се припокриват с отговора "друго" и в крайна сметка пак 9 от 10 възможни...

Link to comment
Share on other sites

:excl: Искам да се извиня на тези, които ме обвиниха, че не съм бил сложил радио 1. Извинявайте момчета и/или момичета, но тук място няма за всички радиа :excl: , и затова, ако въобще сте си направили труда да видите, трябва да сте забелязали, че има и възможност "Друго...". И това труго в този случей е радио 1. Благодаря, че си направихте труда да прочетете това, но все пак това е идеята на анкетата..... :excl:
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...