Jump to content
BulForum.com

Кое радио слушате?


Otli4nik

Кое радио предпочитате?  

311 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

:excl: Искам да се извиня на тези, които ме обвиниха, че не съм бил сложил радио 1. Извинявайте момчета и/или момичета, но тук място няма за всички радиа :excl: , и затова, ако въобще сте си направили труда да видите, трябва да сте забелязали, че има и възможност "Друго...". И това труго в този случей е радио 1. Благодаря, че си направихте труда да прочетете това, но все пак това е идеята на анкетата..... :excl:

всъщност можеше да си направиш труда да сложиш 2 от най-слушаните радиа--->Радио 1 и Фреш, ама както и да е. важното е че си сложил култовите радио станции Веселина, Ритмо, FM+

:bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 144
  • Created
  • Last Reply

Радио 1, разбира се :D :love Най-готиното радио, откакто префасонираха Атлантик :( във Витоша :angry:

 

edit/

:D като гледам резултатите от анкетата май бая хора слушат 1, а??? ;)

edit/

Link to comment
Share on other sites

Ми то ако имаше място за всичко... То все някой недоволен.

Не го приемай толкова навътре.Щом го няма значи спада към "други".Така си преценил и не си го включил => peace .

Link to comment
Share on other sites

само мила голд,много ясно

Link to comment
Share on other sites

Че на коя станция е това радио 1. Кажете и аз да го чуя. За пръв път чувам че има такова. :)

Link to comment
Share on other sites

А бе това радио 1, хич не ми се нрави. Ми то там само стари хитове от когато аз съм бил първи и втори клас, че и по-отдавна. По това ли си падате младите бе. Ми те дори когато бяха хит не ги харесвах особено. По-ме кефи сити или фреш. Там поне има нещо по-ново.

Не живейте със спомените, живейте за бъдещето.

Link to comment
Share on other sites

КаtraFM!

 

btw, Otli4nik що не си го включил в темата? Ми Радио 1 и Джаз FM ?

това според мен са трите най-яки радиостанции.

Link to comment
Share on other sites

КаtraFM!

 

btw, Otli4nik що не си го включил в темата? Ми Радио 1 и Джаз FM ?

това според мен са трите най-яки радиостанции.

Всеки с различно мнение. Те радиостанцийте са повече от 10... А ако няма радиото, което харесвате, мисля, че е близко до ума де се сетиш, че трябва да разбереш "Друго". Еми то кой да се сети.:sick

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...