Jump to content
BulForum.com

Nesto interesno


Recommended Posts

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Ако изпуснеш първия момент, в който почват да се джуркат чашките, после си е чисто налучкване (освен ако няма някаква закономерност).

Link to comment
Share on other sites

Това не може да ме разконцентрира!

И мен :D

top4eto vinagi ili e v liavo ili v diasno 10 pat ve4e nito vednaj posredata i se redyvat liavo diasno  :huh:

Явно да. И на мен досега не ми се е случило да е в средата.

 

Иначе от първият път го направих, щото така се бях загледал в чашката с топчето, че чак като пробвах пак видях, че е гола мадама отдолу :)

Link to comment
Share on other sites

От 1-я път, това е лесно. От 2-ри няма смисъл изобщо, според мен.

Link to comment
Share on other sites

от първия път познах и от всичките останали.ама на един от опитите огледах мацката :) неможе да ме разсее :)

Link to comment
Share on other sites

Това не може да ме разконцентрира!

 

Теб такива неща не ти влияят :D

Аз уцелих от първия път. Номера е да се гледа чашката където е топчето ;) ;) ;)

 

Т'ва яко 'е! :D

Link to comment
Share on other sites

Ако не се зяпа тази мадама отдолу не е никакъв проблем да се познае каде е топчето :) Ако можеше така от компа и пари да се печелят изобшо нямаше да гледам оная и щях да стана милионер :D :rolleyes: :D

Link to comment
Share on other sites

Олее машино => 100% concentration :bgrin: При наведената какичка топчето е отляво,а при изправената е отдясно !

Link to comment
Share on other sites

Съвсем скоро имаше точно същата тема за същото клипче!

А иначе аз първия път познах къде е, на втория забелязах че отдолу се подмятат две неща с префиерното зрение, на третия видях за какво става дума (разсея и ме разсмя искрено), на четвъртия беше като първия :)

Link to comment
Share on other sites

Само първия път ме разконцентрира, след тва хванах ляво дясно и си гледах мацката. И пак нацелвах :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ауе не е нищо особено...

Трудно може да те разконцентрира освен ако не гледаш постоянно мацките и да налучкаш после!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...