Jump to content
BulForum.com

Nesto interesno


Recommended Posts

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Много би било хубаво ако бях кривоглед с едното очо следя топчето с другото циците.В тоя случай се вика хем вълка сит хем агнето цяло :)

Link to comment
Share on other sites

Еее хора съжалявам че на 2 отговора едно и също писах ама нещо ми се бъгна и мислех че не го е пратило :unsure: хахахах

Link to comment
Share on other sites

За к'во топче говорите всички?!?

Аз виждам само цици :devil

Link to comment
Share on other sites

ucelih go 15 puti po red,daje i ot purviq,gledaiki samo cicite,ne top4eto!ama tva e sigurno 6ot ne sum muj!! :P

Ми кат не си мъж що говориш за себеси в мъжки род :confused .Иначе и аз го познавах от всеки път макар че гледах на оная отдолу циците :P .Изглежда тук има много хора медиуми седейки по предните постове та имам една идея:ай да си отворим фирма за "магове" :lol: хаха.Аз ще взема звучния псевдоним"БОБА" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ми кат не си мъж що говориш за себеси в мъжки род :confused .Иначе и аз го познавах от всеки път макар че гледах на оная отдолу циците :P .Изглежда тук има много хора медиуми седейки по предните постове та имам една идея:ай да си отворим фирма за "магове" :lol: хаха.Аз ще взема звучния псевдоним"БОБА" :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Къде тя говори за себе си в мъжки род?

Link to comment
Share on other sites

Да - признавам си че вдиях зор докато позная къде е топчето.

Да - признавам си че ми се въртят само цици в главата.

 

Поне съм искрен. :D

Link to comment
Share on other sites

Ще бъда искрен уцелих ги почти винаги само без втория и третия път след това даже без да гледам знаех къде е :). То отива или ляво или дясно.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...