Jump to content
BulForum.com

Къде учкате ?!?


Recommended Posts

:) Демек къде у4кат студентите из форума ;)

:) Ще е хубафо да давате и инфо и какво учкате ... и какво всъщност представлява специалността ви ... кой знае може на някой да му бъдем в помощ за избора на Уни и специалност :)

 

 

 

СПОМЕНАТО Е И В ЗАГЛАВИЕТО .... И В ПОСТ-А !!!! 4Е СТАВА ВУПРОС КЪДЕ УЧАТ СТУДЕНТИТЕ ОТ ФОРУМА, А НЕ УЧЕНИЦИТЕ !!!! МОЛЯ НЯКОЙ МОДЕРАТОР ДА ИЗТРИЕ ПОСТОВЕТЕ НА НЕДОРАЗБРАЛИТЕ УЧЕНИЦИ (все още се сдържам да не почна да използвам по-груби нарицателни) !!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 156
  • Created
  • Last Reply
:) ади ... така ... значи ... ми .... нали .... такофа ..... ми ...... ази ..... нали ... съм .... от УХТ :) демек уни по хранителни технологии (бившо ВИхВП (винаги хапнал винаги пийнал)) ... "жалко" че несъм от технологичния факултет да спадам към групата на винаги хапналите и пийналите ;) за радост все пак съм в техническия ... спец Топлотехника ... може би (не може би ами си е така) най-проспериращата и разрастващ се индустрия в момента в българия (заедно със телекомуникацията (която всъщност вече завърших ... демек Съобщителна техника в ПГБТ)) ... бтв под топлотехника се разбира всичко свързано с топлина ... и студ .... и со он :) демек ... климатици ..... хладилници ... и тем подобни щуротии :) ...... като първи престрашил се стига толкова ..... вие сте на ход :)
Link to comment
Share on other sites

Е, хайде, аз ще съм втората :) Все още уча в ПУ и направо не ми се иска да стъпвам повече там. То сигурно и за това все още уча... :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

ПУ - Информатика. Рядко ходя, т.е. май не ходя. Учил съм и в Бургас една година и почвам да се замислям, какво изобщо уча!? Като си гледам учебния план - първите две години са трошене на нерви и учене (зубрене) на безсмислени (за мен) работи. Крайно време е в България някой да се замисли над термина тясна специализация и да разграничи математиката от информатиката...то само това да беше...

Link to comment
Share on other sites

ПУ - Информатика. Рядко ходя, т.е. май не ходя. Учил съм и в Бургас една година и почвам да се замислям, какво изобщо уча!? Като си гледам учебния план - първите две години са трошене на нерви и учене (зубрене) на безсмислени (за мен) работи. Крайно време е в България някой да се замисли над термина тясна специализация и да разграничи математиката от информатиката...то само това да беше...

 

q nii da ne se okajem kolegi :) i az sam sa6toto :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Техническия r0x :-) Индустриален мениджмънт .... След 2 седмици u can call me .... семестриално завършил  :punk

Браво колега само че аз съм от КСТ в ТУ.

Link to comment
Share on other sites

и аз на практика съм студент въпреки че още не съм завършил училище. :D

Есента почвам Политология и международни отношения в AUBG.

Link to comment
Share on other sites

Информатика - 1-ви курс. Хехе :) Както каза някои нагоре - "Аиляшка работа". Ама тая математика може да ти ебе майката...(бе всъщност като не учиш като мене всичко може да ти ебе майката :D )

Link to comment
Share on other sites

Хора , колегата от УТХ искаше да разясним и за специалностите , които учим за да бъдем от полза на тези , които тепърва ще учат ... Аз ще го направя малко по - късно , че сега отивам да изпит , но тези които пишат след мен могат спокойно да го направят :-) :punk

 

 

P.S е хайде остана ми малко свободно време , мойта специалност е разделена 50 на 50 икономика с инжинерни специалности ... Повече информация за това което се учи при бакалаварската степен ....

 

Тук

 

Който пък иска да запише и магистратура индустриален мениджмънт ...

 

Тук

 

Специалността лично за мен е хубава , ако някой има въпроси да пита , ако мога да помогна с удоволствие ще го направя :punk

 

Поздрави :devil

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...