Jump to content
BulForum.com

Къде учкате ?!?


Recommended Posts

  • Replies 156
  • Created
  • Last Reply
MIO II kurs.Kakvo 6te kajete da si napravim niakakuv forum za PU ili za FISN.Az se opitvam da napravia forum za fisn,koito 6te sloja v saita na fakulteta tui kato estestveno ne moga da ne se pohvalia pravia novia sait na FISN  :punk .

 

Евала, дай да направим някакъв ФИСН help форум, имам доста мат'риали на кампутера мога да съппортна едно рамо.

Само тоя сайт да не е нещо от сорта на :

http://et-mio.hit.bg/fakultet.html

който е копие на специалностите от факултета от справочника :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Евала, дай да направим някакъв ФИСН help форум, имам доста мат'риали на кампутера мога да съппортна едно рамо.

Само тоя сайт да не е нещо от сорта на :

http://et-mio.hit.bg/fakultet.html

който е копие на специалностите от факултета от справочника  :wacko:

Ми айде,аз също имам доста материали..... :D

Link to comment
Share on other sites

Е, хайде, аз ще съм втората  :)  Все още уча в ПУ и направо не ми се иска да стъпвам повече там. То сигурно и за това все още уча... :bgrin:

Жужи ти какво учиш, "колежке"??? :)))

Много ми е интересно

Иначе аз съм ПУ- Макроикономика 1 курс... ;)

Link to comment
Share on other sites

Tehnicheskiq universitet: MU ...

Link to comment
Share on other sites

Техническия университет - Пловдив, Компютърни Системи. Най-добрата специалност. И доста трудна, но пък си заслужава. B)

Link to comment
Share on other sites

Жужи ти какво учиш, "колежке"??? :)))

Много ми е интересно

Иначе аз съм ПУ- Макроикономика 1 курс... ;)

Уча и аз!Повишавам си общата култура... Т`ва в ПУ не е учене! Нито преподаватели като преподаватели, нито базата като база, нито изпитите като изпити... Нищо не е като хората... Иначе се води, че"уча" Български език и История, но в сградата стъпвам само, за да се заям с инспекторката :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

ПУ - Информатика. Рядко ходя, т.е. май не ходя. Учил съм и в Бургас една година и почвам да се замислям, какво изобщо уча!? Като си гледам учебния план - първите две години са трошене на нерви и учене (зубрене) на безсмислени (за мен) работи. Крайно време е в България някой да се замисли над термина тясна специализация и да разграничи математиката от информатиката...то само това да беше...

 

Абсолютно съм съгласен, тая математика е просто невероятна тъпотия :angry: абсолютно безсмислена за един бъдещ компютърен специалист, а обяснението във форума на ПУ по темата "Защо се учи математика в спец. Информатика?" отговорът направо ме уби: "Защото в бъдеще евентуално ако се занимавам с космически технологии или моделиране на лазери и тн. щяло да ми е много полезна..", просто без коментар :angry:

 

Иначе съм първа година Информатика в ПУ, но почти неходя, понеже учебната ми програма е пълна боза и вече се чудя какво правя там още, ще гледам да се махам в скоро време, защото тая работа е просто безсмислено губене на време :angry:

Link to comment
Share on other sites

Техническия r0x :-) Индустриален мениджмънт .... След 2 седмици u can call me .... семестриално завършил  :punk

 

 

Много ясно колега :-)) ТУ RullZ ... аз завъшвам семестриално след около 3 седмици :-))) :P Специалност Автоматизация :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Az sam pak shte ucha v universiteta "Marc Bloch" v Strasbourg,Franciq.Specialnost-Istoriq na izkustvata i arheologiq.

Link to comment
Share on other sites

УАСГ София;)

Определено мога да кажа, че е забавно:)

Ако се зарибявате да чертайкате, обичате да си правите сам на себе си гадно, обичате калкулаторите, мразите съня(без значение сам или не) и си падате да висите пред кабинети-ТОВА е МЯСТОТО за ВАС:)

Хайде народе една седмица безплатна промоция учене УАСГ-сега ви се е паднало:)

Link to comment
Share on other sites

Техническия дайте си направим една масовка бре няма само в тоя форум да киснем :punk , макар че 100 % се знаем по физиономии от купони в аоусу или някой от корпусите :punk

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Аз, като най-прецакан от форума - ВУЗК, Аграрна икономика.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...