Jump to content
BulForum.com

Koi raper vi kefi nai-mnogo?


ZeRoCoOl

Koi raper vi kefi nai-mnogo?  

453 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Дали са рапърите, които винаги са използвали "живи" рокаджийски инструменти за музиката си, а не компютри, или са рокаджийте, които обичат да рапират.

 

Трудно може да се даде дефиниция за това какъв стил свирят Cypress Hill, особено след излизането на новия, "латино" албум.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 365
  • Created
  • Last Reply

Cypress рапират, но ползват "истински" инструменти. наистина е трудно да се определи стилът им.

пак по темата: в последно време съм се зарибил по Lloyd Banks, член на G-Unit. много ми харесва гласът му. а песничката "on fire", в която приглася "50 cent" ме размазва :) аз и рапърче станах :) хаха!

Link to comment
Share on other sites

Cypress Hill влизат в категорията на рапърите.Също преди ме кефеше Еминем/имам всяка негова песен/ и Д12.

От българските нямам защото всичките супер много ме дразнят.

Link to comment
Share on other sites

ем мен ме кефи 50 макар да не слу6ам много такава музика не че ме кефи де но просто го предпочитам яко е такова иначе там някви имам 2 албума на 2пак ма то има голяма разлика едното е някво истински рап другото е комерсиално такаче зависи какво ми се слуша но ако ще е рап ще е 50 в краен случай нещо друго комерсиално или 2пак:)

Link to comment
Share on other sites

да бе Cypress Hill не са рапъри, ама първите им три албума са от личният ми топ 10.

 

за анкетата - НУЛЛ Вот

Zerocool, ако не си запознат, не задавай въпроси, че ти лъсва незнанието.

Да беше питал "Кой от новите рапърчета ви кефи най-много"

Мисля че можеше поне да има като отговори Snoop Dog, Easy-E, StickyFingaz,..... да не ги изброявам. А да 2pac си го сложил. извинявай.

Link to comment
Share on other sites

Как така няма отговор - НЕ МЕ КЕФЯТ РАПЪРИ ??? -

Null Vote!

Като не те кефат рапъри, нямаш място в тази тема! Темата е за рап! Никой не те кара да я четеш, още по-малко да гласуваш, и най-малко- да даваш мнение!
Link to comment
Share on other sites

юхууууууууу!!!! Bum life forever!!!!!

хей, брат, ето това е! как се радвам като разбера, че има и други зарибени по тази групичка!

да, "Ем Си Хамър, Ем Си Чук" е голям симпатяга :P наиситина

Link to comment
Share on other sites

Всички които не слушат рап въобще нямат работа тук с тъпите им punk/metal/rock shits. Pac rules. LL също е мноо луд ама щото не пее само за пари коли жени ами за нещата от живота... Супер пекан пич майна....

Link to comment
Share on other sites

Всички които не слушат рап въобще нямат работа тук с тъпите им punk/metal/rock shits.

назови имена деее! кой ти говори за метъл/пънк/рок???? май и не си на място в тази тема :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...