Jump to content
BulForum.com

Качете снимки на байка си...


Infected

Recommended Posts

  • Replies 104
  • Created
  • Last Reply
  • 1 month later...
  • 3 months later...
Ти си бая на годинки гледам хехе :) Нищо лошо де, просто ми направи впечатление :)

е на колко на 14 съм :) се пак сам мнал и мога да науча повечко трикчета :) а пък и снимките са от близо 5 месеца

Ай стига ве...Бах мааму :blink:

какво бе ? :punk BMX рлз

Link to comment
Share on other sites

Много съжалявам за офтопика, но не можах да се здържа, дори и уорн да си изпрося - струва си!

В първия момент като прочетох заглавието и ми се видя - Качете снимки на МАЙКА си... и паднах от смях. Бих отворил такава тема, но съм сигурен, че веднага ще я затворят. Иначе би било яко :D

Link to comment
Share on other sites

@Krastnik - извинявай, къде е правена тази снимка, че ми е любопитно? Предполагам е в Родопите ?! :)

 

 

 

Да, в Родопите е правена. В югоизточната част на Западните Родопи много близко до границата с Гърция :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

:blush: :blush: :blush: :blush:

голяма част от разните чарколяци

рамката, след почистване, начално боядисване и поправка и подмяна на остарялите и недобре работещи лагери

пак рамката с прекрасния (според мен) лилав цвят

 

тва е, в последно време нещо ми прещрака шайбата, купих 3 стари ВМХ-а и реших да сглобя един от тях, здрав, хубав... Всичко, което е било развалено, щракало, тракало, луфтове... абе всичко е оправено. Остава само да се изчистят каплите, кормилото, лоста на седалката, педалите... дребните неща, след което следва цялостно боядисване на основните части в лилаво, а на останалите в черно. Остава и покупката на доста неща (спирачки, нови гуми, седалка, дръжки).

 

няма да е нищо специално байка, бросто един обикновен ВМХ, който едва ли ще изкарам от нас повече от 3 пъти след като е готов :) просто загуба на пари и време ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...