Jump to content
BulForum.com

Качете снимки на байка си...


Infected

Recommended Posts

:D Eto go i moito... Leader 357

 

Такова, само че без задна дискова...и май по-добре  :P  :D

 

BTW: Сега искам да си слагам нов преден амортисьор.

if_pif, ако можеш да ми кажеш от каде си купил твоя, ще съм ти благодарен и кви пари излиза  :D

 

xmz, ami ima go v po4ti vsi4ki magazini, ako ne, to 100% moje6 da si poru4a6!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • Replies 104
  • Created
  • Last Reply

ей го и мойто..

http://www.arvesmarket.ru/velo/leader/46.html

само на мойто дето рамката е подсилена отзад.. и е сменен V-brake-а отзад, със по нов.. не помня модела точно какъв беше, а в момента ме мързи да шавам :)

Скоро ще цъкна снимки от дигитален апарат..

 

ЕДИТ: Забравих.. задната зъбчатка е сменена.. и е с 24 скорости :) 3x8

Link to comment
Share on other sites

Нямам си никаква представа от колела.. Никога през живота си не съм виждал колело! Извинявам се на иф-пиф! Повече няма да пиша в този раздел!

Link to comment
Share on other sites

След мод-а на байка каква му стана цената? И тези дискови спирачки вършат ли ти работа в действителност?

 

 

izvinqvai za tova koeto 6te napi6a no prosto nemoga da se sdurja: TI IMA6 LI SI NQKAKVO PONIQTIE OT KOLELA? spored teb kakuv e bil bazoviq model na bike-a na veno :) ? 4e da ima mod po nego? xaxaxaxaxaxaxaxa! ? !?! ?!? i ima6 li si nqkakvo ponqtie kakvi sa tezi spira4ki 4e da pita6 dali "vyr6at nqkakva rabota"? mai4e ne ! sigutrna spirat kolkoto tvoq v-brake!

vij tuk!

Link to comment
Share on other sites

@poznai ако си смениш гумите ще се оженя за колелото ти... :)
Добра забележка :D Приготвил съм до 30 лв на гума за следващия сезон. Аз и не бях попадал на инет магазин за колела, та си харесах и други неща. :bgrin:
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
стига четки :tongue хахаахахха Жоре тея линкове се отварят по 15 мин не е зле да си преместиш някаде другаде пиковете ! :wir ;)

 

kostanev na puk na tebe nqma :D :P :laughing: tova e data-ta dne6no vreme . data ne e napravena za ggbit

bd1 koга си го купи SprinT4eto и от къде :confused

a koleloto eee... mislq 4e to4no 10 mart minalaga godina ;) neznam ot kude ( podarak e )

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...