Jump to content
BulForum.com

RQ : uchelishta v Plovdiv


Recommended Posts

daite link s spravochnik za uchilishata v Plovdiv.. ili pak kajete Vie nqkoe uchilishte s paralelka za informatika..

ако ти се учат компютри определено МГто е твоя избор ;)

но трябва да имаш голямо желание и сам да си четеш вкъщи че иначе нищо няма да стане

Link to comment
Share on other sites

daite link s spravochnik za uchilishata v Plovdiv.. ili pak kajete Vie nqkoe uchilishte s paralelka za informatika..

 

Simeona lesno se vliza i izbira6 Stopanski menidjmunt(ne6to kat informatikata) i paralelka informatika

Link to comment
Share on other sites

в скоро време трябва да започнат да издават тия справочници. ако се готвиш за изпит, по - добре изчакай да излезе справочника, а недей да се носиш по слухове.

Link to comment
Share on other sites

Кадето и да отидеш,ако нямаш желание нищо няма да научиш и обратното :blink: Аз съм в Яворов ,но с История,Български :angry: и Философия,има и паралелки с информатика,едната е с немски,другата с английски или горе долу учиш 6 часа английски/немски,6 часа математика,4 часа информатика това ти казвам в 9 клас като постояно се увеличават,а първата година само език :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Opredeleno Mg-to

Link to comment
Share on other sites

Най-дорбият вариант да научиш нещо по информатика е да си свалиш 1 гб книги и да ги прочетеш. Средно образование не ти трябва.

Точно! Информатиката не е за средно образование. Там можеш да караш единствено на самоподготовка.

Link to comment
Share on other sites

Хах...Май всички в тази тема сме единодушни :D ! Аз си мисля, че ФАР е малко прецаквация, ама все пак нека JDFU и JIS да кажат :P .

 

А и да не говорим за материалната база на МГ-то, която е най-добрата в Пловдив. Сега докараха нови машини p4 на 3GHz :) !

Link to comment
Share on other sites

ЧЕРНОРИЗЕЦ ХРАБЪР е най якото даскало в пловдив то се намира жк.Тракия и има информатика.

сега докараха нови pc (процесо 2.6GHz - хард 80GB - видеокарта 128 MB - и RAN 500 и неколко) :D :sayjin :D

Link to comment
Share on other sites

Хах...Май всички в тази тема сме единодушни :D !  Аз си мисля, че ФАР е малко прецаквация, ама все пак нека JDFU и JIS да кажат :P .

 

А и да не говорим за материалната база на МГ-то, която е най-добрата в Пловдив. Сега докараха нови машини p4 на 3GHz :) !

 

И в Яворов докараха от същите пс-та.само че само процесорите са им добри,видио картите независимо че са 64мб са вградени,но то за даскалото по добри не тряят (:,макар че веднага ще ги набъкам с игри и всякви простотийки,щото знам паса на даскалите :punk

Link to comment
Share on other sites

И в Яворов докараха от същите пс-та.само че само процесорите са им добри,видио картите независимо че са 64мб са вградени,но то за даскалото по добри не тряят (:,макар че веднага ще ги набъкам с игри и всякви простотийки,щото знам паса на даскалите :punk

 

Браво, браво, Хакер си!

Link to comment
Share on other sites

мисля че ако 100% си решил че сега ще учиш информатиката най-добре да идеш в МГ защото където и да има некви профили с информатика в Яворов ли къде казаха че има то и в бившото ми даскало " Св. Константин Кирил Филосф" има но не мисля че в такива у-ща ще научиш нещо много много поне това е мнението ми такаче МГ е за тая работа :)

Link to comment
Share on other sites

аз пък мисля, че ако си решила да учиш информатика.. ще е хубаво да гледаш за висше образование Информатика, защото средното образование нищо не предлага.

Link to comment
Share on other sites

аз пък мисля, че ако си решила да учиш информатика.. ще е хубаво да гледаш за висше образование Информатика, защото средното образование нищо не предлага.

Между другото на теория средното ни образование по информатика е много добро! Наложи ми се да прегледам програмата от 8 до 12 клас и определено мога да твърдя, че ако я бяхме учили със същата стриктност като математиката например нивото щеше да бъде много високо. За съжаление 90% от материала се претупва или дори въобще не се учи. Така че, като цяло за момента подкрепям w00x :)

Link to comment
Share on other sites

Наистина трябва да помислиш направо за висшо, защото и в мг-то и в другите е едно и също т.е даскала/ката:"Аз написах ли ви оценки? Мне" и пляс на цялата група по една шестица.В английската разправят, че имало някаква която много изисквала, но била меко казано зла.Аз например без да се хваля мога спокойно да кажа, че зная повече за пц-тата като цяло от даскала ми, защото той знае само на теория.Като се замисля даже и нея незнае, защото само ходи да си гледа листите. :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...