Jump to content
BulForum.com

Скаутство


Grimjaur

Recommended Posts

  • Replies 186
  • Created
  • Last Reply
Ще направя, каквото трябва бе...нали ти казвам, че ми е интересно. Не е само за препоръката.

 

Неска трябваше да дойдеш, беше мноо интересно :) В сряда ще продължат с разказа за историята на скаутизма, така че ако можеш ела ;)

Link to comment
Share on other sites

Такъв мизерен ден се получи, че цял ден само чаках разни работи и нищо не дочаках. Поне да бях дошъл наистина...

Link to comment
Share on other sites

Добре, въпрос:всеки път ли като има нови хора обяснявате основните неща?

Ми дам, докато на теб ти обясняват основните неща, на нас ни обясняват други работи :) Или и ние слушаме, повторението е майка на знанието :)

Link to comment
Share on other sites

Добре, въпрос:всеки път ли като има нови хора обяснявате основните неща?

 

На принципа на взаимното училище протичат занятията.Докато отрядният водач(Тольо) обяснява основните неща на новите хора, аз или някой друг от по-напредналите скаути обясняваме нещата за деня на останалите.Или обратното :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

кога щее следващтото събиране;) каде ще се ходи.....дата не6то? вие само за едн ден ли обикаляте или нощувате някаде??? :P

Link to comment
Share on other sites

@Tokarew - в началото на темата пише кога и къде се събираме :)

Иначе - когато правим излети, обикновено са за по един ден.Другите - с нощувките и прочие, се водят лагери ;) Засега няма заплануван такъв, но нищо не се знае.

 

@`evil`inside` - ъъъъ, извинявай, девойче. :shy:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ми по принцип в региона само аз съм отслужил.Иначе отрядният водач е любител-парашутист.Казармата я изкарах 2002г - януари-октомври,в Свързочен батальон.

 

Браво бе приятелю - САМО ти от региона?

 

Чувствам се засегнат хахахахах

Link to comment
Share on other sites

Става въпрос за скаутската организация.От регион Пловдив само аз съм отслужил(сред скаутите). ;)

Link to comment
Share on other sites

Става въпрос за скаутската организация.От регион Пловдив само аз съм отслужил(сред скаутите). ;)

я поясни какво ще значи това че се чудих доста време :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ами значи, че в пловдивския отряд съм служил само аз.Не е толкова сложно за разбиране, нали?

Link to comment
Share on other sites

искате ли кам 4.07 да забием кам Сопот :D идеята е да отидем до Карлово със влак и после до сопот с реиса...в Сопот има Чудесни места за палатки ...ние мислим с 5-ма приятели да ходим ...ако 6те навити елате с нас... :P

Link to comment
Share on other sites

Ами ще го обсъдим.Щото не е концерт по желание да се дръпнем нанякъде ;)

При нас си има организация.

Link to comment
Share on other sites

А парите тогава ли да ги носим?

 

Дъ?!?! :blink: Кви пари,кви пет лева?Елате първо да видите как е, дали ви се занимава и прочие.Пък за парите време има.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...