Jump to content
BulForum.com

Скаутство


Grimjaur

Recommended Posts

МНОГО ВАЖНО!!!

 

Пролетен лагер 02-07 април,местност Дряново.Такса - 50лв.Транспорта се поема от всеки по отделно.Спи се на бунгала,условията са добри.В сряда ще има повече информация.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 186
  • Created
  • Last Reply

Аз бях на работа,а Тольо е в Бургас...Малко невъзможно ни беше да дойдем.Как вървят уроците по първа помощ?

Link to comment
Share on other sites

Да,организират се.

Утре ще има игра за затвърждаване на знанията по ориентиране и тайни знаци.

Link to comment
Share on other sites

Има ли възможност да играя роля на зяпач (само веднъж) когато опражнявате първа помощ?

offtopic:

Аз съм от Младежки Авариен Екип , който главно с това се занимава и ми е интересно да видя вие как деиствате.

Link to comment
Share on other sites

Има ли възможност да играя роля на зяпач (само веднъж) когато опражнявате първа помощ?

offtopic:

Аз съм от Младежки Авариен Екип , който главно с това се занимава и ми е интересно да видя вие как деиствате.

 

 

Разбира се - никой няма да изгоним ;)

Първа помощ ще има или в сряда,или в събота.Най-вероятно и двата дни :)

Link to comment
Share on other sites

Разбира се - никой няма да изгоним ;)

Първа помощ ще има или в сряда,или в събота.Най-вероятно и двата дни :)

 

Как мина играта??? Сори че не дойдох, но си имах сериозни причини :(

Link to comment
Share on other sites

Играта не мина.Отишли са само трима души(аз бях на работа,пък и не вървеше да участвам - все пак съм участвал в подготвяне на терена). :angry1

И тая вечер няма да присъствам(пак работа,но от друго естество),но във събота ще ядете калая. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Играта не мина.Отишли са само трима души(аз бях на работа,пък и не вървеше да участвам - все пак съм участвал в подготвяне на терена). :angry1

И тая вечер няма да присъствам(пак работа,но от друго естество),но във събота ще ядете калая. :laughing:

 

Ти събота не дийде, даже и сряда не дойде ама карай :), а само да попитам тази събота няма да се събираме нали???

Link to comment
Share on other sites

а само да попитам тази събота няма да се събираме нали???

 

 

Сбирка няма да има!!!

 

Следваща сбирка е на 04.05.05(сряда)

Link to comment
Share on other sites

Tolimir (05:10 PM) :

че не 6-ти Май в София ще има

Tolimir (05:10 PM) :

нещо за скаутчетата

Tolimir (05:10 PM) :

и да питат родителите си

Tolimir (05:10 PM) :

дали могат да доидат или не

Tolimir (05:11 PM) :

става въпрос за Военно Ист Музей

Tolimir (05:11 PM) :

там ша има Президент

 

Това е сериозно и си струва да се иде.

Link to comment
Share on other sites

Нямам си на идея - Тольо ме остави на тъмно, едва ли не.

Знам само, президента ще е там, началника на Военно-историческия музей и още някакви баш-бабаити.

Link to comment
Share on other sites

ИМА ЛЕТЕН ЛАГЕР НА ДРЯНОВО ОТ 1 ДО 10 АВГУСТ

Цена : 65 лв. за 10 дни

Link to comment
Share on other sites

Уау вече си имаме специален раздел във форума, СУПЕР :) Та сега по същество, за лагера - смятам да дойда, но неска като бяхме на срещата доста от старите които са(най-вече момичетата) казаха, че миналия път е било тъпо, аз не вярвам на това, но... .

 

П.С. А ти кога ще почнеш да идваш редовно?

П.С.1 Кога ще е готов сайта и кога ще видим снимки? :)

Link to comment
Share on other sites

В момента се прави още един сайт.Аз чакам Тольо да си седне на задника и да сортира снимките, за да мога да направя каквото и да било....А за сбирките - когато мога, идвам...

Link to comment
Share on other sites

Почти се навих и ази...я кажете сега, какво се изисква, за да стана ЧЛЕН? Изобщо прикоткайте ме...

Link to comment
Share on other sites

Ами прикоткваме те.Ела на сбирка, послушай ни, порадвай ни се.Задай въпроси, които те интересуват.Запознай се с нас. И ако ти хареса - остани.Ще положиш изпит и ставаш член :)

Link to comment
Share on other sites

Изпитът е комлексен и включва няколко от изучаваните неща.Например първа помощ, кодиране, ориентация, история на скаутството, възли, тайни знаци.Ама това е след като си понаучил тия неща де. :) Няма още от първия път да те изпънем да ги правиш :)

Link to comment
Share on other sites

Е, ясно де...само питам...щото хем ми е интересно, хем някои неща ги мога, хем (тук се издавам, щото сме си наши хора) ще имам накрая кяр, като ви накарам да ми напишете препоръка...

Link to comment
Share on other sites

Ще направя, каквото трябва бе...нали ти казвам, че ми е интересно. Не е само за препоръката.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...