Jump to content
BulForum.com

rotten.com


Recommended Posts

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Първият път когато го видях сънувах картинките:"head" "snap" и една с едно момиченце цяла седмица!!! Които го гледа повече от половин час ще си изповръща вътрещностите върху клавиатурата :sick :sick :sick :sick :sick :sick :sick :sick :sick :sick :sick

Link to comment
Share on other sites

Абе тоя сайт едно време не се ли казваше shownomersy или тва е друг?Спомням си като малък(2-3 клас) съм гледал shownomersy и всички викаха "оле ша повърнеш мноо е гадно" и сякви такива-е не е pyk толкова гаден.Или съм бил много повредено дете или не знам кво,ама даже ми беше интересно.Даже си спомням,че спорехме с един приятел на една снимка тва дали е размазaн мосък или нещо друго :devil Пък и ся кат го гледам rottena пак не ми се струва гнусен. :ghost :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Абе тоя сайт едно време не се ли казваше shownomersy или тва е друг.

 

Shownomercy си беше отделен сайт. Мисля че го затвориха обаче :) Все пак отново споделям мнението си че b0g.org е най-доброто. В смисал замисълът ми е бил самите потребители да пост-ват разни картинки и след това останалите да ги коментират. По-интересен е с това че има и други секции освен offensive sh*t :devil

Edit: даже имат доста добър e-zine :)

Link to comment
Share on other sites

Сериозно ли ви се повръща като го гледате? Вие значи нищо не сте гледали още! Аз лично съм гледал как човек пада от 6-тия етаж и друг, който го блъска влак и трябва да ви кажа че разликата е огромна! Като ги гледам тези снимчици и все едно гледам картинки от турбо дъвки! Всички съм ги изгледал, но любимата ми е там с метрото - дето един е "захапал" коловоза! :)

 

Между другото има един по-як сайт. Свалете си някое и друго филмче! :devil

Link to comment
Share on other sites

Между другото има един по-як сайт. Свалете си някое и друго филмче!  :devil

 

Филмчета рулез :devil

Във b0g.org имаше едно филмче как в ирак наказват крадците :) Нали се сещате за Хан Крум... :devil :devil

Link to comment
Share on other sites

Хора,като видях в тоя сайт www.ogrish.com как заклаха един човек буквално като агне и не знам какво ми стана...Накара ме да се замисля колко щастлив живот живея всъщност.Замислете се и вие-може българите да не сме най-богатите и от там да идват сума ти други проблеми,ама представете си,ако бяхме като в Иран,Ирак,Афганистан и по улиците ни се разиграваха ежедневно подобни сцени.Аз лично сам щях да си тегля коршума,ако трябваше така да живея!

Link to comment
Share on other sites

Не мога повече да гледам... :sick

 

Вие никога няма да проумеете че животът не е само сладки летящи пеперудки.... Що да го затворят сайта? Тва е реалността дето ни заобикаля!

 

Аз съм чувал само какво има и не искам дори да го отварям. :sick

metalheart Майна, не че нещо, ама ако това ме заобикаляше щях да се застрелям. Ти да ги виждаш всеки ден тия неща, че да говориш глупости, че ни заобикалят. Все едно ми говориш за престъпност или нещо такова. :blink: :sick Недей да дрънкаш глупости, неотричам че съществуват, ама чак пък да ни заобикалят :sick

Link to comment
Share on other sites

Да гледаш разни умрели не е толкова ужасно както да гледаш как ги убиват.

Блааа, сега разгледах малко този orgrish.com. Ето това вече е пълна гадост!

Link to comment
Share on other sites

Да гледаш разни умрели не е толкова ужасно както да гледаш как ги убиват.

Блааа, сега разгледах малко този orgrish.com. Ето това вече е пълна гадост!

Гледа ли аутопсията на 7 годишното момиченце? :D

Или ония дето го колят? - Обаче го заклаха така, че да не го боли много! Аз съм виждал едно друго клипче, но не се сещам къде, та там 5 минути клаха един и още беше жив! Ей тва си е мъчение!

Link to comment
Share on other sites

Хора,като видях в тоя сайт www.ogrish.com как заклаха един човек буквално като агне и не знам какво ми стана...Накара ме да се замисля колко щастлив живот живея всъщност.Замислете се и вие-може българите да не сме най-богатите и от там да идват сума ти други проблеми,ама представете си,ако бяхме като в Иран,Ирак,Афганистан и по улиците ни се разиграваха ежедневно подобни сцени.Аз лично сам щях да си тегля коршума,ако трябваше така да живея!

Ауч... Един съвет - не гледай другите клипчета :)

Не, наистина, не ги гледай.

Link to comment
Share on other sites

Затваряни са дълеч по-смислени теми, че да се толерира точно тази. На някой от вас не му ли минава през акъла, че в този форум има и участници, които са на 12-15 години, на които психиката им не достига да видат как на някой му режат главата като на зелка. Подобни кадри могат трайно да увредат съзнанието на по-младите в този форум. Не виждам дори една причина защо модераторите позволяват насилие и погнуса в този форум :excl:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...