Jump to content
BulForum.com

rotten.com


Recommended Posts

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply
Е точно това преди няколко години го излъчиха по Канал1, около 20-21ч. Заколеният беше руски войник, ако не се лъжа. Стана голям скандал.

Neznam no trqbva da si psehichno bolen za da se kefish ili da gledash takiva gadosti

bah mu maikata samo kato si spomna vche na kakvi snimki popadnah i mi stava losho

a koi znai oshte kolko milqrdi gadosti ima po takiva saitove

ne mi se misli maina

Link to comment
Share on other sites

Neznam no trqbva da si psehichno bolen za da se kefish ili da gledash takiva gadosti

bah mu maikata samo kato si spomna vche na kakvi snimki popadnah i mi stava losho

a koi znai oshte kolko milqrdi gadosti ima po takiva saitove

ne mi se misli maina

Само да ти кажа че се пише псИхично...а иначе-не знам дали си прочел темата-абсолютно никой който е писал тук не се е кефел на гадостите,просто някои хора се замислят в-ху тях,а други ги възприемат просто за гадости...

 

тия гадости са човешки съдби-същото може да се случи и на теб и на мен и на който и да било...помисли ;)

Link to comment
Share on other sites

Само да ти кажа че се пише псИхично...а иначе-не знам дали си прочел темата-абсолютно никой който е писал тук не се е кефел на гадостите,просто някои хора се замислят в-ху тях,а други ги възприемат просто за гадости...

 

тия гадости са човешки съдби-същото може да се случи и на теб и на мен и на който и да било...помисли ;)

da znam no e malko kofti da gledash hora s podobni problemi (stava mi edno takova kofti kakto na men taka predpolagam i na vas )

a to e qsno che seki se zamislq nqma kak

se pak sme hora ne sme .................

Link to comment
Share on other sites

da znam no e malko kofti da gledash hora s podobni problemi (stava mi edno takova kofti kakto na men taka predpolagam i na vas )

a to e qsno che seki se zamislq nqma kak

se pak sme hora ne sme .................

Ми и на мен ми става гадно...или по скоро тъжно :cry

не ми се повръща,просто ми е жал за хората :cry

Link to comment
Share on other sites

Аз лично за пръв път гледах shownomercy.com когато бях на 12-13 ,и не защото съм няаккъв психар ,ами просто от любпитство и не съжелявам за това.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...