Jump to content
BulForum.com

Emulators and roms


lil_stenly

Recommended Posts

  • 5 weeks later...
  • Replies 328
  • Created
  • Last Reply

Защо се мъчиш с Impact-а? Жетонките, които емулира са с Playstation 1 хардуер, оттам и почти всички Impact игри ги има за PS1. Смъкни си дисковете за PS1 и си играй нещата с ePSXe.

Link to comment
Share on other sites

MvC 2 върви на емулатора за Dreamcast доколкото знам ... опитай с него

доколкото знам има Bleem! Dreamcast който работи на XP ! :) и са ми казвали че е доста добър емулатор ... ще го потърся и след това ше го видим :)

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли къде да намеря игри за Nintendo DS, защото си намерих емулатор и сега ми се играе нещо.

P.S. Трябва ми емулатор за да играя Tarzan Free Ride. Тази игрица беше много яка, но не помня на каква платформа се играеше. Ако може дайте линк и за играта.

Link to comment
Share on other sites

:ph34r:

 

Ефективно работещ емулатор за Nintendo DS няма. Нужни са средно близо 8-10 години, за да се постигне перфектна емулация на една конзола и около 5-6, за да се постигне нормално работеща емулация.

Link to comment
Share on other sites

Даже и като минат тея 10 години пак не е същия фийлиг като да играеш на конзола.

Например една от игрите които винаги съм съжелявал че не съм изиграл е Zelda Ocarina of time щото така и не си взех n64.

Вече има емулатор за n64 обаче още не съм извършил греха да изиграя тази игра с емулатор и няма да го направя.

Link to comment
Share on other sites

Хаха, Eazy, хардкор маняк! :)

 

То да ти кажа, N64 емулацията е доста оплескана още, осезаемо по-зле от PS1. Окарината сигурно е почти идеална, все пак емулаторите първо се правеха да пускат Mario64 и Окарината без грешка :D Вземи й се пробвай, може пък да останеш доволен.

Link to comment
Share on other sites

Лятото смятам да направя всичко възможно да си намеря n 64 втора ръка.Обаче проблемът с намирането на дискетите ще е доста голям.

Но все пак,Mario 64,Zelda,Golden Eye,Iss 98(версията на kceo) ...

Пък и джойстика изглежда супер куул.

Преди година и нещо бях видял в един магазин конзолата за 300 лв.Много е тва като се има предвид че не се произвежда от 2000-ната.

Иначе в краен случай може да пробвам с емулатор.Тази игра е една от най-великите изобщо.

Link to comment
Share on other sites

ed2k://|file|DC.-.Dreamcast.-.Marvel.vs.Capcom.2.bootable.-.[9Rars].ace|174627402|032A10C28EF1477017A79441CE038933|/

 

Забравих, за Dreamcast e, както си пише и в името на файла.

 

http://www.emulator-zone.com/download.php/...astAlpha025.rar <-- Емулатор

 

За разлика от повечето неща за DC, 2d игрите работят без видими бъгове.

 

Пак забравих, и BIOS на конзолата ще ти трябва... Ама не знам дали го има някъде направо готов за сваляне. Така и така ще се ровиш в мулето...

 

ed2k://|file|Bios_Emulador_Dreamcast_Chanka_(dc_bios.bin%20-%20dc_flash.bin)_by_boutzero.rar|1003347|72DE8CFBDF2FFA26CF0F0837B11DE9C3|/

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Абе може ли някой да ми даде Mortal Combat Trilogy и да ми каже с какво да я поткарам?

Понеже тази от ...tw неработи на winxp sp2 :cry

Може и да е за маме.... без значение важното е да работи нормално:D

Link to comment
Share on other sites

Абе може ли някой да ми даде Mortal Combat Trilogy и да ми каже с какво да я поткарам?

Понеже тази от ...tw неработи на winxp sp2 :cry

Може и да е за маме.... без значение важното е да работи нормално:D

 

ще те зарадвам !

МКТ PATCH WIN XP SP2

аре ... сложил съм инструкций ... само ги следвай ! ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Аве добри хорица :) ако някой е подкарал играта Killer Instinct 2 да ми каже откъде да си дръпна

kinst2.chd ! ТУК е обяснено , но не е даден линк , а аз немога да се конектна към тракера който е постнат там ! Само ми трябва фаела kinst2.chd ... аре играта е много яка :) ИСКАМ Я !

Link to comment
Share on other sites

A ето и един емулатор за N64 ... не е много хубав , но такъв намерих Project64 (най-новатаверсия) ... ако някой знае по-добър да каже ! ТУК ... Сложил съм и две игрички ... Castlevania Legacy Of Darkness и Killer Instinct Gold в директорията games ! ;)

И съм качил два много добри плъгина ... работи по-добре с тях ! Но , с плъгина за видео , който съм го качил не тръгват всички игри , като killer instinc golden така че ако искате да я играете неслагаите новия плъгин за видео ! Направил съм и две screen-чета на Castlevania Legacy Of Darkness :) !

Тва е аре приятна игра ! Забравих да кажа , който иска да пробва други плъгини може да си свали от ngemu.com plugins page ! :)

Link to comment
Share on other sites

Кажете няква яка игра освен Castlevania Legacy Of Darkness и Killer Instinct Gold за N64 :) ?

 

BTW: потърсих из google и разбрах че ggxx reloaded може да се играе мулти ... чрез kaillera ! Някой ако ми каже ся откъде да си я дръпна ggxx-a ... да пробвам ! :) ако стане ще се мажем !

Link to comment
Share on other sites

Zelda Ocarina Of time разбира се.Една от шестте игри в историята която получава 10/10 от фамицу.

Смятам да взимам нинтендо 64 само заради тази игра.

Link to comment
Share on other sites

Кажете няква яка игра освен Castlevania Legacy Of Darkness и Killer Instinct Gold за N64 :) ?

 

BTW: потърсих из google и разбрах че ggxx reloaded може да се играе мулти ... чрез kaillera ! Някой ако ми каже ся откъде да си я дръпна ggxx-a ... да пробвам ! :) ако стане ще се мажем !

 

Освен Zelda-Golden Eye и WWF No Mercy ;)

Link to comment
Share on other sites

mario 64 също е супер задължителна.както и iss 98 -версията на kceo

...иначе закво ми е тоя остарял кеч след като даже рядко на smackdown vs raw 2006.такива игри са яки само като се саберете 4-ма приятели и да цъкате 2 vs 2 с мулти тап

zelda е истинският шедиовър за n64.

Link to comment
Share on other sites

mario 64 също е супер задължителна.както и iss 98 -версията на kceo

...иначе закво ми е тоя остарял кеч след като даже рядко на smackdown vs raw 2006.такива игри са яки само като се саберете 4-ма приятели и да цъкате 2 vs 2 с мулти тап

zelda е истинският шедиовър за n64.

 

 

Субективно е да се сравняват двете игри,просто Smackdown vs Raw 2006 е от следващо поколение конзола ;) Но gameplay на No Mercy е страхотен :punk

Link to comment
Share on other sites

За N64 свали Diddy Kong Racing, като Mario Kart е, само дето е десет пъти по-яко и има тви вида возила.

Paper Mario е много готино, весело RPG. Super Smash Bros също, Марио, Линк, Кърби и Самус на deathmatch нива. Има още сносни игри за N64, но нищо впечатляващо добро.

Link to comment
Share on other sites

така е,за n 64 добрите игри не са особено много.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...