Jump to content
BulForum.com

Emulators and roms


lil_stenly

Recommended Posts

Emulators and roms!!! VIDQH 4E NQMA TAKAVA TEMA I ZATOVA SMQTAM 4E 6TE E QKO ZA PO4ITATELITE NA EMULATORS GAMES. igri i sqkvi ot sorta nintendo i sega cps2 cps mame sqkvi gluposti i tqhnite otgovori.Ei vi i edno link-4e za download na sqkvi roms samo trqbva da se regnete.

roms archive CLICK .

 

Emuita.it Network i o6te :P Emulation Camp

rom-world.com

 

"metal slug 5" LINK Play Evrocom Mirror

 

За хората , които се оплакват , че НЕ им тръгват някой игри на mame !

Трябва да си свалите ТОВА

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 328
  • Created
  • Last Reply

Dobre,4e si napravil takava 6toto i az se 4udih dali da napravq!! :D Az se zaribih ot skoro i sq samo na tqh cakam bez spir.Hiper ludi :punk :love Obi4am gi!!!Osobeno tezi koito se igraqt s karti kato Card Clash i Yu-Gi-Oh.Daite o6te predlojeniq za takiva igri pls!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 4 weeks later...

bih vi pomolil za malko pomo6t za emulator za playstation 2.

Super mnooogoo mi se igrae GTA San Andreas , no PC-to mi e prekaleno slabo dori i za GTA 3 , zatova v prodyljenie na edna sedmica svalqh SA za PS 2.Kogato go svalih oba4e se poqvi poredniq problem,4e za da extract-na arhivite trqbwa da sympod XP , tyi-kato arhivi po-golemi ot 4GB iskat hardovete im da sa vyv fomat NTSC,a moq e FAT32 kato na vsi4ki Win98.Sled dve sedmici uspqh da si namerq poznat deto PC-to da ne mu e v garanciq i da e na XP i si razarhivirah SA.Sled okolo desetina emulatora ve4e se iz4erpah,ve4e absoliutno nikakvi idei nqmam kak da pusna ISO-to v nqkoi emulator.Tyrsih GUIDES,ne uspqh da namerq,probvah da go pusna sys dosta emulatori,no qvno pri4inata ne e v ISO-to,a v emulatorite,za6toto imam edin disk na CRASH 1,koito e na edin friend i e v nas,no i toi ne iska da trygva,na nito edin emulator.Probvah drugo,napravih diska vyv ISO format,no i toi ne trygva.Vyob6te ne6to ne moga da se opravq sys tiq emulatori,sega nito CRASH moga da si igraq,nito GTA SA.

Kajete kakvo da pravq please .

P.S.

Zabravih da otbeleja , 4e predi sym izpolzval emulatori i sym podkarval sy6tiq tozi CRASH na sy6toto PC sys ePCXe no sega ne stava i nqmam ideq za6to.

Link to comment
Share on other sites

Издирвам най-добрия емулатор за PlayStation 1 !!!

 

Моля също така, да ме насочите с линкове към игри за да си сваля и да цъкам :rolleyes:

 

най-държа да ми намерите TAKKEN 3 (стара игричка, но е невероятна) .. иначе и на други игри с бой не отказвам :rolleyes: ;) :punk :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Издирвам най-добрия емулатор за PlayStation 1 !!!

 

Моля също така, да ме насочите с линкове към игри за да си сваля и да цъкам  :rolleyes:

 

най-държа да ми намерите TAKKEN 3 (стара игричка, но е невероятна) .. иначе и на други игри с бой не отказвам  :rolleyes:  ;)  :punk  :bgrin:

И аз търся същите неща :) ,и една супер яка игричка с коли,но не се сещам за името и :( .Като се сетя ще допълня ;)

 

 

edit:Сетих се как се казваше играта-Twisted Metal 4 :punk

Link to comment
Share on other sites

За всички живо интересуващи се от ромове, редки такива и дискове за Playstation, ето каталог с цялата ми конзолна колекция:

 

http://curuniroms.hit.bg/

 

Бих могъл на практика да пратя всяко заглавие за всяка платформа на всеки заинтересован. Всички игри са подбирани на ръка и изпробвани, няма неработещи или дефектни.

Link to comment
Share on other sites

За всички живо интересуващи се от ромове, редки такива и дискове за Playstation, ето каталог с цялата ми конзолна колекция:

 

http://curuniroms.hit.bg/

 

Бих могъл на практика да пратя всяко заглавие за всяка платформа на всеки заинтересован. Всички игри са подбирани на ръка и изпробвани, няма неработещи или дефектни.

10x много :)

Link to comment
Share on other sites

Хора как мога да подкарам DEMOTO на Need For Speed:Most Wanted с някаф емулатор за X-Box(ако вобще съществува такъв де).Айде моля ви се кажете какво да направя.

 

П.П.ААААА и още нещо ако някой може да ми даде линк-че към Metal Slug 3 за Mame 32 и да ми обясни как да го сложа много ще го обичам :love :D

Link to comment
Share on other sites

Хора как мога да подкарам DEMOTO на Need For Speed:Most Wanted с някаф емулатор за X-Box(ако вобще съществува такъв де).Айде моля ви се кажете какво да направя.

 

П.П.ААААА и още нещо ако някой може да ми даде линк-че към Metal Slug 3 за Mame 32 и да ми обясни как да го сложа много ще го обичам :love  :D

А ти имаш ли демото? Или знаеш откаде да го свалиш?

Link to comment
Share on other sites

А ти имаш ли демото? Или знаеш откаде да го свалиш?

Ми демото знам от каде да го сваля но пише че е за X-Bох и затова питам дали някой знае емулатор за подкарване на игри за X-Box на РС.

 

Едит:Сега видях поста на Curunir.Еми добре щом няма няма :) .А иначе може ли да ми кажеш как да си сложа играта в Mame 32-то(моя мейм е стария не е Mame 32 k) :)

Link to comment
Share on other sites

Ми демото знам от каде да го сваля но пише че е за X-Bох и затова питам дали някой знае емулатор за подкарване на игри за X-Box на РС

Откаде? Ако не е много голямо мога да си го сваля, а дали ще тръгне ще видим. Не ми пречи да опитам. А то май има демо и за PS2. За него може да има по голям шнс.

Link to comment
Share on other sites

Задоволително работещ емулатор за PS2 също няма.

 

asd, просто като свалиш mslug3.zip го местиш в папката Roms, вътре в основната на Mame. Cut - Paste там вътре, в Roms.

 

После пускаш самия Mame, правиш от менюто File -> Audit All, чакаш да се изджуркат джурките, после даваш Ок. След това от дървовидното меню вляво си избираш Available, сиреч да ти показва само игрите, които е засекло, че имаш на ромове.

 

Като цъкнеш Available, в основния прозорец ти излизат нешата, които имаш. Ако си направил всичко дотук правилно - преместил си mslug3.zip в папка Roms и си направил Audit All, ще го видиш в списъка. Цъкаш го и си играеш.

Link to comment
Share on other sites

Curunir направих сичко както ми каза само че свалих Metal Slug 4.Сложиш го при ромс дадах Adit all games цъкнах на Available ама няма ни вест ни кост от метал слуга защо така по дяволите :angry1 :cry :(

 

Edit:Аха разбрах каква е работата :D .Значи не мога да сложа Metal Slug 4 защото просто го нямам в Мейма ми :) .Иначе 1 и 2 си ги играя без проблем и с брат ми разцепваме яко :) .Иначе някой може ли да ми предложи хубава игра със самолети :)

Link to comment
Share on other sites

Curunir мерси много за игричките.Ся почвам да свалям един клиент на Mame дето е 1 ГБ със към 200 работещи рома и още незнам колко такиве дето може да се прибавят :).А иначе може ли да си сложиш ром ако не ти го пише като невалиден в самия Mame ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...