Jump to content
BulForum.com

Emulators and roms


lil_stenly

Recommended Posts

набутал съм се и много повече но си заслужава

нека целия свят да не се набутваше и да чака 1на конзола да остарее с по 6-7 години и чак като излезе новата да изиграе с клавиатура и мишка или абсурден пад игрите на тази от 30 см пред 15-17 инчово мониторче с смешен фреймрейт и очукана графика и кефа да е 5%

;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 328
  • Created
  • Last Reply

Има само две, Capcom и SNK версии на една и съща игра, разликата е, че имаш различен главен герой и започваш с различни карти в началото. И двете игри са за NeoGeo Pocket.

 

А като за теб, за Playstation 1 има Digimon Digital Card Battle. Добра е. Ето и линк:

 

ed2k://|file|[PSX]%20Digimon%20Digital%20Card%20Battle.rar|92727156|C749F711B56E2D1BC5A37DFBA6D2657E|/

Link to comment
Share on other sites

Някой да знае защо немога да подкарам тази игра :confused . Пуска го с Mame32 v1.04 и ми дава че липсват някви файлове.

често се случва и с други игри. От играта ли е или от емулатора?

Link to comment
Share on other sites

Абе всичко много хубаво с тоя Chankast ама как да си настроя контролите.Като чета инфото е показано че като отидеш на configure controls ти излиза един прозорец с пад и си ги нагласяш стандартно ама аз като го цъкна ми излиза нещо съвсем друго и нямам идея как да си ги настроя.pls help.А и ако може някои да ми каже от де да си драпна файла който симулира memory card?

Link to comment
Share on other sites

Ето ти линк за муле за ромовете с Naruto за Gameboy Advance:

 

ed2k://|file|GBA%20ROMS-%20Naruto%204%20Pack.zip|14749511|75C379F4B73BEBB0589503F0F3C24EB3|/

 

Другата Naruto игра е за Gamecube. Ако искаш слушай хората, които след мен ще се хванат да ти обясняват, че можеш да играеш с емулатор, но аз ти казвам, че не можеш.

 

Ако искаш да пробваш Gamecube версията, намери отнякъде истинската конзола.

Link to comment
Share on other sites

Ето ти линк за муле за ромовете с Naruto за Gameboy Advance:

 

ed2k://|file|GBA%20ROMS-%20Naruto%204%20Pack.zip|14749511|75C379F4B73BEBB0589503F0F3C24EB3|/

 

Другата Naruto игра е за Gamecube. Ако искаш слушай хората, които след мен ще се хванат да ти обясняват, че можеш да играеш с емулатор, но аз ти казвам, че не можеш.

 

Ако искаш да пробваш Gamecube версията, намери отнякъде истинската конзола.

Благодаря!!Аз ще се опитам да намеря тая и за плау статион дет е ^^

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

имам нужда от малко помощ,че сериозно забуксувах с тва лайняно маме...

 

та,дърпам си оттук маме 0.104плус,разархивирам,дърпамо си произволен ром,слагам го в папката ромс на мамето,давам audit all games и пак не ми разпознава нито една игра като работеща....

Link to comment
Share on other sites

игрите по Наруто заслужават ли си ? Има ли смисъл да се пробвам ?

 

ps. WTF !! :sick

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Аз продължавам да чакам да излезе Marvel vs Capcom 2. Това излезе ли, спирам да търся игри за конзоли, че друго и без това не ми трябва. Ама когато излезе...

Link to comment
Share on other sites

Аз продължавам да чакам да излезе Marvel vs Capcom 2. Това излезе ли, спирам да търся игри за конзоли, че друго и без това не ми трябва. Ама когато излезе...

 

Тя я излязла преди немалко време бе, другарю. Има я за PS2 и XBox.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...