Jump to content
BulForum.com

IQ тест за блондинки


Recommended Posts

Дааа и мен ме кефи тва с лабиринта. Колко си блъсках главата докато намеря финиша, направо не е за разправяне :punk :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Е как може такова безобразие!Да се смеете на чуждото нещастие,а именно това да си блондинка! ;) Я да ви видим вас дали можете да го направите тоя тест?!? :D

Link to comment
Share on other sites

хаха тест4еееее ,........ на пове4ето вапроси не можах .... кажете ми как се преминава през лабиринта нещо посредата се губя ! :D

Link to comment
Share on other sites

Оле .. къде го тоя слон ,той направо се покрил... Ми това с открийте разликата... Лабиринта няма да казвам :D ,а забравих недорисувано животно .. какво е то :confused май е куче :D

Link to comment
Share on other sites

Еее това е много трудно за мене (не съм блондинка):angry: добре че имаше добри хора при мен за да ми помогнат >>> :P много зор

Link to comment
Share on other sites

Въпросите с повишена трудност,на които блондинките ще се затруднят може би са:Къде се е скрил слона? И морския шах :lol: :laughing: :lol:

Link to comment
Share on other sites

хехехе въпросите с повишена трудност за блондинките много ме затрудняват. нз на какво се дължи. еххх, защо не учих. :)

Link to comment
Share on other sites

Ай стига бе майна :>

Направо съжалявам, че съм руса :D

Link to comment
Share on other sites

Т'ва е много трудно да им дадем нещо по лесно. М/у другото един вупрос(Блондинките да не се обиждат):

Защо блондинките имат една мозъчна клетка повече от кокошките?

Link to comment
Share on other sites

Т'ва е много трудно да им дадем нещо по лесно. М/у другото един вупрос(Блондинките да не се обиждат):

Защо блондинките имат една мозъчна клетка повече от кокошките?

Отговор: За да не ходят по голяма нужда на двора :bgrin: :laughing: :laughing1: :smile1: :grin:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...