Jump to content
BulForum.com

Насладете се на МЕНЮТО


Recommended Posts

Na men nai interesno mi stana 4e v taq kry4ma ima i jeni :) Te moje da sa ne6to vratnali rezbata  :devil

Ха! Ако има такова място в Пловдив аз ще съм измежду първите, които ще идат, сякаш ще ми е лошо ако красива жена ми се мятка гола наоколо...даже по-добре да е жена, че красиви мъже малко по-рядко се намират за тази работа.

Link to comment
Share on other sites

Дано скоро го има това за да плакнем очите :D :P :woot само цените да не са резачка отивам веднага при самото откриване.

 

бтв а то тва меню всеки ден ли се пише или сервитьорките не се къпят докато менюто не се UPDATE-не :laughing: :lol: :woot B)

Link to comment
Share on other sites

>>> Special menu <<<

 

....какво ли няма да измидлят за да ни вземат парите. ;)

 

 

аз искам да пия нещо при нея :)

тфа е най-якото меню което съм виждал :)

:punk :punk ааа направо си е разцепка :)

Link to comment
Share on other sites

АААА тва е лудницааа с удовалствие бих си давал парите само да разбера в кое заведение го предлагат и ще стана редовен клиент а за редовните може и някакви бонуси да има :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

аз искам да пия нещо при нея :)

тфа е най-якото меню което съм виждал :)

:punk  :punk ааа направо си е разцепка :)

 

Ако каката беше по хубава, може да е най-якото меню, ама с тая където са е турнали, то направо да ти се отще да пиеш :blink:

Link to comment
Share on other sites

Ако го има в Пловдив,то задължително трябва да се види.....

Link to comment
Share on other sites

Е... миии доста бедничко меню... те ако само това предлагат... аз в нас имам повече... :P

Link to comment
Share on other sites

Можеше да потберат по добре оформено меню, с по привлекателна външност, а не такова поувиснало тук таме и грозна корица (лицето) :)

Link to comment
Share on other sites

Можеше да потберат по добре оформено меню, с по привлекателна външност, а не такова поувиснало тук таме и грозна корица (лицето) :)

 

Те наш'те са по-хубави! ;) ...т.е.менюто :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...