Jump to content
BulForum.com

България - Швеция


notor1ous

Как смятате, че ще завърши клалификацията за СП през 2006 България-Швеция?  

407 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 473
  • Created
  • Last Reply

Аз мисля че нямаме голям шанс да победим ама гласувах за наще и вярвам в момчетата и в Стоичков,точно затова ще съм на стадиона за да ги подкрепям :punk

Link to comment
Share on other sites

Леле ужас...ние нямаме отбор за този мач,ако и Бербатов неможе да играе,защото Здравков,Мартин Петров,Стилиян Петров,Владо Манчев,Мариян Христов,Валери Божинов няма да ги има на мача... :confused .Но все пак вярвам че ще ги смачкаме!!!

Link to comment
Share on other sites

Все пак това са 40 000 билета.Не вярвам да ги изкупят толкова бързо

Link to comment
Share on other sites

За този понеделник, 14 март. Може и да е във вторник. Надявам се да не ги изкупят баш първия ден, че да не останем без билети ;)

за първия ден е невъзможно понеже не ги пускат наведнаж сички билети :) а ги пускат на части... но всичко което се пусне в понеделник(мисля над 10 000) ще бъде изкупено до 2-3 след обяд :) би трябвало да останат и кам 1000-2000 билета за деня на мача...

Link to comment
Share on other sites

за първия ден е невъзможно понеже не ги пускат наведнаж сички билети :) а ги пускат на части... но всичко което се пусне в понеделник(мисля над 10 000) ще бъде изкупено до 2-3 след обяд :) би трябвало да останат и кам 1000-2000 билета за деня на мача...

Трябва да си прав, защото аз веднъж бях в София за два-три дни по работа и играехме с Белгия. Купих си билет без никакви проблеми и 1-2 минути чакане сутринта преди мача :)

Link to comment
Share on other sites

Основния състав вече е ясен. Какво мислите добър ли е изборът но Стоичков?

Според мен 'Гонзо', 'Кривия' и Букарев са напълно безполезни.:sleep: Но пък и не може да се взимат само млади играчи :(

Link to comment
Share on other sites

Според мен 'Гонзо', 'Кривия' и Букарев са напълно безполезни.:sleep:  Но пък и не може да се взимат само млади играчи  :(

що? Гонзо и на мен не ми харесва как играе, но Сашо е отличен играч, жалко, че кариерата му се разви по този начин. Букарев също игра много добре миналия сезон и има място в наца. Лошото при него е, че заради контузийте от началото на сезона има много малко мачове. И Росен Кирилов се завръща след контузия!

Link to comment
Share on other sites

що? Гонзо и на мен не ми харесва как играе, но Сашо е отличен играч, жалко, че кариерата му се разви по този начин. Букарев също игра много добре миналия сезон и има място в наца. Лошото при него е, че заради контузийте от началото на сезона има много малко мачове.

Е, лично мое мнение си беше това. :wacko: Дано не се окажа прав. :)

Link to comment
Share on other sites

Според мен 'Гонзо', 'Кривия' и Букарев са напълно безполезни.:sleep:  Но пък и не може да се взимат само млади играчи  :(

 

 

Гонзо вкара 2ва гола последния мач в Турция-не е зле,а пък той по принцип си е талантлив.Ако се мотивира достатъчно ще играе добре.Даже си мисля,че ще се представи по-качествено от Манчев (ако му дадат шанс разбира се :) )Кривия е много добър,няма смисъл да коментирам,Букарев сигурно няма да играе въобще,но също може да бъде полезен.Естествено,че с Мартин,Стилян,Мариян,Валери..отборът ще изглежда по-добре,но това е най-правилния избор засега :) ;)

Link to comment
Share on other sites

Манчев вчера вкара! Вярно първия му гол от 5 месеца, но за националния напоследък играе добре. А срещу Хърватска Манчев беше с основна заслуга за обрата.

EDIT: Очаквах в отбора да бъде и Михайл Венков. Той вече дебютира и игра в приятелски мачове. Според мен ще има добро бъдеще.

Link to comment
Share on other sites

Щом Стоичков ги е извикал,значи е имало защо,но си мисля,че Гонзо не е за този отбор.......

Link to comment
Share on other sites

WTFFFFFFFFFFF !!!!!!!!!!

 

Продадени са 26 000 билета за мача България - Швеция

София. За по-малко от 7 часа са продадени 26 000 билета за световната квалификация България - Швеция. Това съобщи пред радио "Спорт" финансовият директор на БФС Тодор Пеев. Както Фокус вече съобщи, в следващите няколко дни на касите на Националния стадион "Васил Левски" ще бъдат пуснати в продажба и останалите билети за мача на 26 март.

 

ебаси майката....

ако остана без билет за тоя мач ша закола някой :angry1 :devil

Link to comment
Share on other sites

Дано шведите да ни подценят! Иначе не знам. С това осакатено съставче - кунтузии и тъпи картони - ще е зор голям.

Бат' Ицо явно е в голяма безисходица за да опре до Гонзо.

Link to comment
Share on other sites

awe pi4ove nqkoi 6te hodi li do sofiq za bilet ili po kakav na4in 6te se zdobie ako ne e taina

имам братовчед там той винаги ми взима билет ама днеска не искаше да ходи и айде продадени са 26 000 билета

Link to comment
Share on other sites

:) Аз вече имам билет. Един приятел, който е в София кули билети. Имало невероятни опашки и един човек може да купи до 10 билета.
Link to comment
Share on other sites

Приятели с оглед това че не всеки може да иде до София за билет ви казвам че имам 7-8 билета ако някой случайно е останал без такъв да ми пише на Private за да се разберем е ако има желаещи ако не ще си гледам сам мача на 10 седалки хихихи :devil :devil :devil ААА Забравих сектор Г блок 41

Link to comment
Share on other sites

Честито МИ посещение на мача в сектор Б  :punk  :punk 

лудница !!!

Честито! И аз съм там. В оня сектор дето е точно зад вратата :( .Но важното е да бием шведите :) !

Link to comment
Share on other sites

Еи блазе вии уе..аз докато се наконтя да отида до Софиа и аидеее :angry1  :angry1  :angry1 Ако някой има излишни билети да ми пише.

хаха При мен абсолютно същото се получи дано намера билети :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...