Jump to content
BulForum.com

България - Швеция


notor1ous

Как смятате, че ще завърши клалификацията за СП през 2006 България-Швеция?  

407 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

А........ очаквах коментари за завръщането на Кривия, Гонзо и Боримиров? Та какво мислите за този ход на Стоичков?

ход ли ? тва го прави единствено щото няма хора а му трябват ... за мача с Швеция отпадат 4 човека ... Божинов,Мартин,Стилиан и Мариан ... иска не иска трябва да се викнат други играчи... за Кривия съм съгласен но за другите двама не мисля че мястото им е там ...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 473
  • Created
  • Last Reply

Едно е ясно ще им го върнем на шведите!!!А това че няма да го има половината отбор само може да съжаляваме!Но все пак нямаме загоба със Стоичков затова мисля че това ще продължи! :)

Link to comment
Share on other sites

Ами дано да бием тези гадни скандинавци!!!Нещо много ги намразих, като взеха да ни бият с почти двуцифрени резултати.Надявам се момчетата да се покажат в най-добрата си светлина и да играят за България с цялото си сърце и душа!Иначе мисля, че и победа с 1 гол ще е супер(дай, Боже и повече!)Успех на момчетата!

Link to comment
Share on other sites

Има ли някой друг освен мен,който да ходи на този мач....Нека да сподели как ще се снабди с билети......

Link to comment
Share on other sites

Искрено се надявам,че ще победим! :punk Аз ще бъда на мача,и ще викам докато не ми остане глас за наще :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Има ли някой друг освен мен,който да ходи на този мач....Нека да сподели как ще се снабди с билети......

билети както винаги от братовчед ми ;) аз ходя редовно на мачовете на националния :Р

 

инъче май забравяте че само 4 дни след мача с Швеция имаме мач срещу Унгария който е също толкова важен... ако бием Швеция и паднем в Унгария ефекта от победа ще е почти никакъв ;) така че не говорете само за тоя мач! и 2та мача са важни

Link to comment
Share on other sites

билети както винаги от братовчед ми ;) аз ходя редовно на мачовете на националния :Р

 

инъче май забравяте че само 4 дни след мача с Швеция имаме мач срещу Унгария който е също толкова важен... ако бием Швеция и паднем в Унгария ефекта от победа ще е почти никакъв ;) така че не говорете само за тоя мач! и 2та мача са важни

Чакай първо да бие Шведите! Ако тва стане ще бъде супер, пич! А унгарците са слаби, въпреки че за мен Лотар Матеус е бъдещ голям треньор.

Link to comment
Share on other sites

Господи......Бербатов е с контузия....Ужассссс.Дано да може да играе срещу Швеция,защото иначе нямаме никакъв шанс.1/2 от състава ни липсва......Бербо,ние сме с теб.....

Link to comment
Share on other sites

10 лева ще е билетът за сектор „А". Сектор „В" е оценен на 8 лева, а страничните „Б" и „Г" са 4 лева. Билетите вече се печатат и се очаква да бъдат готови до края на седмицата и да се появят на касите през следващата.

eiii kajete ve4e znae li se sas sigurnost kolko 6te struvat biletite za ma4a?!?!

spe6nooo!?

:}

misi predvaritelno!

Мисля,че най-скъпите са по 10 лв,но май те са изкупени ;)

 

Вече съм писал кви са цените за билетите, ама за тези които ги мързи да четат! В понеделник ги пускат за продажба.

Link to comment
Share on other sites

сектор А - 10лв

сектор В - 8лв

сектори Б,Г - 4лв

 

за билетите... незнам дали изобщо са пуснати.ако бяха пуснати щеше да пише в фокус

Link to comment
Share on other sites

сектор А - 10лв

сектор В - 8лв

сектори Б,Г - 4лв

 

за билетите... незнам дали изобщо са пуснати.ако бяха пуснати щеше да пише в фокус

Ми аз май във фокус четох, че ги пускат в понеделник. Пък и един приятел от София уж провери и потвърди .......

Link to comment
Share on other sites

Господи......Бербатов е с контузия....Ужассссс.Дано да може да играе срещу Швеция,защото иначе нямаме никакъв шанс.1/2 от състава ни липсва......Бербо,ние сме с теб.....

Kazaha,4e ne e ni6to osobeno,do nqkolko dni e gotov

Link to comment
Share on other sites

Ми аз май във фокус четох, че ги пускат в понеделник. Пък и един приятел от София уж провери и потвърди .......

за тоси понеделник говориш нали ? :)

 

и аз мисля че в понеделник ги пускат щото ако ги бяха пуснали до сега вече щяха да са продани всички билети който са били пуснати и щеше да е на 1ва страница на всеки спортен вестник както и новините :P :D

Link to comment
Share on other sites

Цените на билетите са толкова,но аз знам,че ще ги пускат на 15 март(вторник)

Link to comment
Share on other sites

за тоси понеделник говориш нали ? :)

 

и аз мисля че в понеделник ги пускат щото ако ги бяха пуснали до сега вече щяха да са продани всички билети който са били пуснати и щеше да е на 1ва страница на всеки спортен вестник както и новините  :P  :D

Цените на билетите са толкова,но аз знам,че ще ги пускат на 15 март(вторник)

За този понеделник, 14 март. Може и да е във вторник. Надявам се да не ги изкупят баш първия ден, че да не останем без билети ;)

 

Бербатов е с натъртено рамо, но ще играе в мача. Възтсановяването ще отнеме само няколко дни. До 26-ти ще е на 100% готов :punk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...