Jump to content
BulForum.com

Конфигурация


Recommended Posts

[zamisli se bo dobre za pametta 256 e PREKALENO malko

kolkoto za VGA-to ne slushai lameri

ot 2 meseca polzwam takowa "pirfektno" -za teq pari Albatron4eto e napravo idealno, da go duhat VAli i tqhnoto PW :sayjin

 

1.ако беше чел внимателно ще ше да забележиш(може би), че паметта е 2*256, което в крайна сметка е има няма 512МВ краен резултат

2.пиши се ПЕРФЕКТНО, a не ПИР.........

3.казва се POINT OF VIEW от което следва да е PV, a не PW(ако ще "плюеш" някой поне му научи името :P )

4.да предположим, че си си взел Албатрон 6600GT преди два месеца(по груби сметки това е било ноември), въпреки, че тази карта доскоро изобщо е нямаше, а ако кажеш и че е AGP направо те признавам ;) но мисълта ми беше друга, а имено, че тези карти са с почти еднакви цени(+/- 6$), а при еднакви цени на Albatron и PV да ми кажеш, че Albatrona e по-добър и PV не струва е меко казано смешно, виж ако Албатрона беше примерно 30$ по евтин, да се съглася, че за парите си е идеалем, ама.............. :blink: но както и да е, нали сме ламери и не ги разбираме нещата :bgrin:

 

@FunLov3 утре @Backbone ще има "достъп" до видео Албатрон за което ти попита, а не до дъното за което говорим ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 138
  • Created
  • Last Reply
Доколкото си спомням писачките NEC бяха с повечко гаранция (поправете ме ако бъркам, което е възможно).Иначе досега съм ползвал само LG и съм много доволен от тях.Имал съм няколко и ако ми се наложи пак ще си купя такава.За NEC-a също не съм чувал лошо работи.Тук въпроса опира до лични предпочитания.Според мен, която и да вземеш няма да сбъркаш.Успех в покупката.

Edno priatelche imashe LG i mu se skapa za 2 meseca i goreshe dosta

Link to comment
Share on other sites

@EXTASY imam 4uvstvoto 4e govori6 za CD-RW a ne za DVD-RW ! POPRAVI ME AKO GRE6A !

@little az dokolkoto razbrah tazi 6600GT na PV struva okolo 230$ kakto i na ostanalite proizvoditeli ot tozi rank (Asus , Gigabite i .....), dokato az sam si nameril Albatron4e v Argus za 189$ :)

I kakva e razlikata m/u:

2*256 TwinMos DDR400 80$ i

DDR Dual Chanel KIT 2x256MB, DDR400, TwinMos chip 84$

(osven v tsenata)

 

4akam rezultatite ot 6600GT Albatron @Backbone !!!

 

P.S.: i ako i tozi put ne sum razbral do kavo 6te ima dostup Backbone ve4e napravooo ......... :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

@FunLov3 за 189$ няма да вземеш 6600GT пък било то и Албатрон(поне не за сега) виж ако прибавиш +20% към цената става ;) а разликата в паметта от единичната и комплекта е че Кит-а се води тестван и одобрен за работа в дуал чанел :)

Link to comment
Share on other sites

little mom4e ako beshe 4ek vnimatelno pirfektno e v kavi4ki

vtoro lamer si shot q vzeh za 199 dolara 03.12.2004

a po sushtoto vreme v Vali bqha obqvili PV za 235 dolara(mislq 4e 36 dolara si e sushtestvena razlika za edna i sushta karta) i q nqmaha na slad kato dobavish i zadulzitelnoto DDS v tupoto Vali cenata stava 286 USD

taka 4e ne mi se dui be lamer

P.S. PCI-express e GT

Link to comment
Share on other sites

little mom4e ako beshe 4ek vnimatelno pirfektno e v kavi4ki

vtoro lamer si shot q vzeh za 199 dolara 03.12.2004

a po sushtoto vreme v Vali bqha obqvili PV za 235 dolara(mislq 4e 36 dolara si e sushtestvena razlika za edna i sushta karta) i q nqmaha na slad kato dobavish i zadulzitelnoto DDS v tupoto Vali cenata  stava 286 USD

taka 4e ne mi se dui be lamer

P.S. PCI-express e GT

Mи каво да ти кажа, пич си от всякаде щом успяваш да си намериш(преди два месеца) карта на цена, която дори и за момента е почти непосилна ;) мога само да ти пожелая все така да ти върви на цени :punk но както вече споменах тези карти в момента са с разлика под 10$, а в такъв случай PV-то е по-добрия избор ;)

 

550/1120 стигна картата без проблем нагоре даваше артефакти

 

някакви резултати от тестове???

Link to comment
Share on other sites

Edno priatelche imashe LG i mu se skapa za 2 meseca i goreshe dosta

 

Е, то някой път и Plextor горят и дават дефекти, ама т'ва не значи, че са лоши ;) Все пак е техника-не може да няма проблемни бройки :)

Link to comment
Share on other sites

Mи каво да ти кажа, пич си от всякаде щом успяваш да си намериш(преди два месеца) карта на цена, която дори и за момента е почти непосилна ;) мога само да ти пожелая все така да ти върви на цени :punk но както вече споменах тези карти в момента са с разлика под 10$, а в такъв случай PV-то е по-добрия избор ;)

някакви резултати от тестове???

Мисля около 21к на А64 на 2400.А цената на 6600GT беше под 200$

Link to comment
Share on other sites

ei little po4vash da me draznish mnogo nestiga 4e si lamer a si inahalen

Intel

Intel® Pentium® 4 CPU 3.40GHz

32-bit

3412 MHz

3412 MHz

200 MHz

Socket 775

Central

Version 5.03.2600.2180

Primary Device NVIDIA GeForce 6600 GT

Display Devices

Display Device

Description NVIDIA GeForce 6600 GT

Manufacturer NVIDIA

Total Local Video Memory 128 MB

Total Local Texture Memory 128 MB

Total AGP Memory 256 MB

 

3DMark2005 Score 3843 3DMarks - tova e overclock na 540 core 1170 DDR3

debil kvo she mi govorish be 4eti si tam statiikite i ne se obazdai

amatior

 

Albatron PC6600GT 6600GT 128 DDRIII 128b, PCI E,TV, DVI -2.10 USD 192.00 198.30

http://www.jmt.bg/index.php?go=100&jgroup=14

viz tva site i pove4e ne pishi 4e si gola voda

Link to comment
Share on other sites

@thefather ,виж сега "разбирачо" ,ако имаш някъкви комплекси ходи навън на студа малко , като ти мине ела и напиши нещо от което човекът който е пуснал темата ще има полза . Със селски изпълнения на никой няма да докажеш ,че твоята дума "важи " .

По темата ,според мен Албатрона си заслужава парите и ще е добра покупка .

Link to comment
Share on other sites

Изказвай си мнението , нищо против нямам , но по такъв начин ,че да не засегнеш/обидиш някого .

Съжелявам за оффтопик-а .

@Backbone пристигна ли ти DFI-ката бре ?! :)

Link to comment
Share on other sites

Изказвай си мнението , нищо против нямам , но по такъв начин ,че да не засегнеш/обидиш някого .

Съжелявам за оффтопик-а .

@Backbone пристигна ли ти DFI-ката бре ?! :)

До края на другата седмица я чакам.Ама дано дойде.Сега си избирам видео че няма нищо интересно само Асус EAX800 ама не ми допада много много така че може да отложим Доунгрейда до Х800

Link to comment
Share on other sites

@thefather изглежда няма да се разберем, ама както и да е ;) но все пак има нещо което хора като теб винаги пропускат когато им е "изгодно", както става и в този случай, а именно:

*Разликите в цените са изчислени спрямо "Цена 1" от 2005-01-24 13:28:00.
**Цените са без начислен ДДС.
Посочените цени важат при заплащане в брой.
Последно обновяване: 2005-02-04 13:30:46 (GMT+02:00:00).

а колкото до Албатрона не помня да съм казал, че е лош B) в случая ставаше въпрос за съвсем друго, което се опитах да ти обясня, но изглежда няма да стане, така че...........................

Link to comment
Share on other sites

@Backbone spored tebe kartata e "dobre pokupka" i dali ima smisal da popestq za PV ?

@little 10x no vse pak temata si e "moq" blagodarq za u4astieto no vse pak ne bih iskal da se pulni s offtopic-i ako iska6 da mu kaje6 ne6to mu prati saob6tenie :) taka 6te se raberete po-barzo (spored mene)

OKI i cfg-to stana :

K8 AMD 3.0Ghz

GB K8NF-9

Twinmos DDR400 Dual cahnnel

ColorSit L8017

Fortron 350W

Zalman CB7000CU

LG 4163B (na neq se sprqh)

Albatatron 6600GT

HItachi 160GB SATA

Sony 1.44 Silver

________________________

903$

 

Odobrqvate li q ,s izkliu4nie na pametta ?

????????????????????????????

Link to comment
Share on other sites

@Backbone spored tebe kartata e "dobre pokupka" i dali ima smisal da popestq za PV ?

@little 10x no vse pak temata si e "moq" blagodarq za u4astieto no vse pak ne bih iskal da se pulni s offtopic-i ako iska6 da mu kaje6 ne6to mu prati saob6tenie :) taka 6te se raberete po-barzo (spored mene)

OKI i cfg-to stana :

K8 AMD 3.0Ghz

GB K8NF-9       

Twinmos DDR400 Dual cahnnel

ColorSit L8017

Fortron 350W

Zalman CB7000CU

LG 4163B (na neq se sprqh)

Albatatron 6600GT

HItachi 160GB SATA

Sony 1.44 Silver

________________________

   903$

 

Odobrqvate li q ,s izkliu4nie na pametta ?

????????????????????????????

По-добре попести за дъно ,че тоя Гиганезнамкфоси е много дървен земи Асус А8Н-Сли не Делукс или МСИ който ще го има скоро.Иначе Албатрона е добър

Не си заслужава толкова пари за този вариант Залман земи AlCU по-добър и по ефтин.Харддиска задължително с NCQ(засега има само Сийгейт)

Link to comment
Share on other sites

@Backbone spored tebe kartata e "dobre pokupka" i dali ima smisal da @opestq za PV ?

@little 10x no vse pak temata si e "moq" blagodarq za u4astieto no vse pak ne bih iskal da se pulni s offtopic-i ako iska6 da mu kaje6 ne6to mu prati saob6tenie :) taka 6te se raberete po-barzo (spored mene)

OKI i cfg-to stana :

K8 AMD 3.0Ghz

GB K8NF-9       

Twinmos DDR400 Dual cahnnel

ColorSit L8017

Fortron 350W

Zalman CB7000CU

LG 4163B (na neq se sprqh)

Albatatron 6600GT

HItachi 160GB SATA

Sony 1.44 Silver

________________________

  903$

 

Odobrqvate li q ,s izkliu4nie na pametta ?

????????????????????????????

 

Значи за тези пари покупката е добра, но ако наистина можеш да събереш ощо някой долар(~50$) това което ти предлага @Backbone за по добро дъно е добре като идея, особенно ако смяташ да клокваш, но тогава ще се наложи да помислиш и за друга памет(А-DATA 500/566 примерно) и друго охлаждане(Thermalright ХР 120 и CM Hyper6) ;) така че най напред ще трябва да решиш дали ще клокваш ;) , а колкото до Албатрона, не се притеснявай картата си е добра, нашия спор с @thefather се отнасяше в по-голяма си част за съвсем друго, а пък и започна поради съвсем дуга причина(за което м/у дугото се извинявам) :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...