Jump to content
BulForum.com

Конфигурация


Recommended Posts

Ami pone sledva6tite 18Meseca mislq da ne clockvam ni6to @little , taka 4e mislq da si ostaq cfg-to su6toto .

Otnostno Asus-a s kakvo e po-dobur ot "moeto" duno ? ( osven 4e e SLI, i kato zikliu4im 4e e ASUS :) )

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 138
  • Created
  • Last Reply
Ami pone sledva6tite 18Meseca mislq da ne clockvam ni6to @little , taka 4e mislq da si ostaq cfg-to su6toto .

Otnostno Asus-a s kakvo e po-dobur ot "moeto" duno ? ( osven 4e e SLI, i kato zikliu4im 4e e ASUS :) )

 

Подръжка на S-ata 2 ,Ncq,2xS-ata, и СЛИ което Нвидиа ще го оправят(надявам се) и това само за 30$ повече иначе за паметта не е болка за умирана дали ще е 250 или 200 1 кадър в секунда.При мен разликата от 250 2-2-2-7 до 200-11-3-3-2.5 е точно 4 кадъра на Доом3 при 1280*1024 на Ултра хай.

ShitHappen:Може на цена около 420-430$ да дойде тук но е по-бавна от Х800про@ХТ.Като падне цената до препоръчаната 299$ може и да си заслужава но засега не.Аз чакам 128мб вариант на това на цена около200-250 защото по-бързо видео не ми трябва(засега :))

Link to comment
Share on other sites

po4ti 90-100 %

Този извод от къде го направи ,ако може да ми кажеш само ? По мраковете може и да е толкова , но в игрите не стоят така нещата .

Сам виж : http://www.hardwarebg.com/forum/showthread.php?t=49637

Засега Sli не е това което се очакваше да е . Но нататък нещата може да се подобрят .

Link to comment
Share on other sites

Да разбирам ли, че няма да взимаш DFI NF4?

Еми ако наистина дойде това 6800У за тази цена ще си карам с настоящото дъно.За 350$ не може да се земе посмтъртно по-добро видео.За толкова вървят 6800 чисти за Пси-експрес.А на мен определено ми трябва производителността на Quadro 4000 може на Епокс 9NDA+ да заложа

Link to comment
Share on other sites

Moeto mnenie e 4e SLI e ne tolkova evtina o6te pove4e puk razvite i pulnotsenna

tehnologiq :)

Zasega ne vijdam smisal da si vzimam SLI duno !

Sq ako si vzema takova trqbva da popestq o6te za 2ra 6600GT za da moga da go polzvam . Apuk ot dr. strana ne 4e 6te spe4elq koi znai kolko kato zglobq kmplekta :)

Spored mene nujda ot SLI tehnologiqta 6te ima 4ak sled kato izleznat o6te po-lakomi igri ot Unreal3 Quake4 i t.n. Zasega i moeto cfg. me ustroiva ! :)

Link to comment
Share on other sites

Еми ако наистина дойде това 6800У за тази цена ще си карам с настоящото дъно.За 350$ не може да се земе посмтъртно по-добро видео.За толкова вървят 6800 чисти за Пси-експрес.А на мен определено ми трябва производителността на Quadro 4000 може на Епокс 9NDA+ да заложа

Прав си, че за тази цена по-добро няма, ама аз тъй като вече разпродадох всичко ще взимам НФ4, само се чудя дали да не се откажа от 6600ГТ-то и да взема някое по евтино Пси-е докато се появи нещо добро като това което си харесал, само че за Пси-е :)

 

Moeto mnenie e 4e SLI e ne tolkova evtina o6te pove4e puk razvite i pulnotsenna

tehnologiq :)

Zasega ne vijdam smisal da si vzimam SLI duno !

Sq ako si vzema takova trqbva da popestq o6te za 2ra 6600GT za da moga da go polzvam . Apuk ot dr. strana ne 4e 6te spe4elq koi znai kolko kato zglobq kmplekta :)

Spored mene nujda ot SLI tehnologiqta 6te ima 4ak sled kato izleznat o6te po-lakomi igri ot Unreal3 Quake4 i t.n. Zasega i moeto cfg. me ustroiva ! :)

 

То въпроса не е точно в това колко са "лакоми" игрите, а по скоро в това, че много малко игри(за момента мисля, че са към 20), които поддържат Сли ;)

Link to comment
Share on other sites

Moeto mnenie e 4e SLI e ne tolkova evtina o6te pove4e puk razvite i pulnotsenna

tehnologiq :)

Zasega ne vijdam smisal da si vzimam SLI duno !

Sq ako si vzema takova trqbva da popestq o6te za 2ra 6600GT za da moga da go polzvam . Apuk ot dr. strana ne 4e 6te spe4elq koi znai kolko kato zglobq kmplekta :)

Spored mene nujda ot SLI tehnologiqta 6te ima 4ak sled kato izleznat o6te po-lakomi igri ot Unreal3 Quake4 i t.n. Zasega i moeto cfg. me ustroiva ! :)

Ела да ти пусна ДооМ 1600*1200 с 8xAA i 4xAP направо си сече.На 1280*1024 върви прилично.Само Нвидиа да си оправят драйвера и СЛИ няма да е безмислено.А и тоя Гигабайт е с старата ревизия А2 която пише че има много бъгове.Просто Асус-а си заслужава неколкократно повече за цената си в БГ(в Америка е около 200 $ :confused )

Link to comment
Share on other sites

Ами то аз го намерих този Албатрон в една друга фирма наречена Noel computers ( партньор на Leader Technologies ) . Пак струва толкова 190$ . :D

Link to comment
Share on other sites

Ami sq si tarsq 2*256MB GEIL Dual Chanell DDR400 ama nikade ne namiram takvo "jivotno" ! Pomagaite !!!

Abe az sega nqma da pravq overclock oba4e da ima za po-nataak ako se naloji ne6to .... :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

ERA

Памет GEIL 256MB DDR400 ,54.00 ,2.00 Памет GEIL 256MB DDR400 Life Time

Ама цената и нещо не е хубава за тези пари а-дата витеста

Link to comment
Share on other sites

quote=FunLov3,Feb 6 2005, 00:46 AM]A kakvo 6te kajete za

DDR500 256MB, HardCORE, Retail  $49.00

???????? :confused

От коя фирма това HardCore май е модел на Кингмах

http://www.newegg.com/app/ViewProductDesc....-156-025&depa=1[

Link to comment
Share on other sites

Интересува ме има ли хубава памет за оверклок до 100$ работеща в режим дуал ченьл ? Става вапрос за 2*256МБ ! По вазможност да е (PC4000) DDR500! :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...