Jump to content
BulForum.com

Конфигурация


Recommended Posts

  • Replies 138
  • Created
  • Last Reply
Ako ne6to izgarmi dali da ne kajat "Ama Vie .... ala bala  .... i sq nqmete garanciq i ....... " i tem podobni lokumi a ? Puk i kaji nqkakva firma de plzzzzzz.!

 

Дали ще ти бъде призната гаранцията, зависи от гаранционните условия и най вече от фирмата, а що се отнася за самото събиране, мяма проблем ще ти ги събера, когато опреш до там

Link to comment
Share on other sites

@little pod dumata "subirane" sglobqvane na hardware-a li ima6 predvid ? Ako si misle6 za tova ne se obijdai no vse pak predpo4itam nqkoq firma . :P

Ti zanimaval li si se takiva firmi ? :rolleyes:

I ako da kji koi mi sa hubavi ! A ako ne ne obru6tai vnimanie na vtorata polovina ot post-a :) ne 4e ne si q pro4el ve4e de ama.... :)

Link to comment
Share on other sites

@little pod dumata "subirane" sglobqvane na hardware-a li ima6 predvid ? Ako si misle6 za tova ne se obijdai no vse pak predpo4itam nqkoq firma . :P

Ti zanimaval li si se takiva firmi ? :rolleyes:

I ako da kji koi mi sa hubavi ! A ako ne ne obru6tai vnimanie na vtorata polovina ot post-a :) ne 4e ne si q pro4el ve4e de ama.... :)

Що не си ги сглобиш сам ? Само ще си даваш парите за сглобяване..

Link to comment
Share on other sites

@little pod dumata "subirane" sglobqvane na hardware-a li ima6 predvid ? Ako si misle6 za tova ne se obijdai no vse pak predpo4itam nqkoq firma . :P

Ti zanimaval li si se takiva firmi ? :rolleyes:

I ako da kji koi mi sa hubavi ! A ako ne ne obru6tai vnimanie na vtorata polovina ot post-a :) ne 4e ne si q pro4el ve4e de ama.... :)

 

За да не изпадам в подробности, ще кажа само, че това ми работата :)

Link to comment
Share on other sites

@Idler не претендирам че сам ти с хардуера и за това не ми се занимава със зглобяване ! Пък и дори да я подкарам тая машина няма никаква гаранция че някои чарк няма да се окаже дефектен :) !

@little просто от любопитство от кога се занимаваш с асимблиране на комп.-ове ? :rolleyes:

@Ботев1912 темата може и да се е превърнала в чат според тебе , но все пак мене ме устройва защото така "напредвам" към "моето" бъдещо компче ! :D

Link to comment
Share on other sites

Dneska obikolih pove4eto firmi v PLD i po4iti navsqkade nqmaha dunoto - GB K8NF-9 , v D&E go ima6e za okolo 130$ , apuk v Noel.computers za 124$.

VGA-to - Albatron 6600GT mi q predlagaha na cena ot okolo 220$ , samo v NOEL-a be6e 200$ :) Harddiska go namiram na ceni ot 105$ do 125$. Abe vaob6te pulna ka6a :) :P

Ta taka tova cfg. , koeto spored moite skromni iz4isleniq e 950$ max. V noel-a tam kadeto namerih nai-niskite ceni mi izleze 1050$ :) :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Bihte li mi predlojili nqkakvo ekvivalentno ohlajdane za AMD64 ! Ekvivalent na Zalman 7000B. I nakakva kutiq s termometur/termometri i vazmojnost za upravlenie na ventilatori :)

I kakvo e mnenieto vi za ASUS tunera ? :huh:

Link to comment
Share on other sites

Bihte li mi predlojili nqkakvo ekvivalentno ohlajdane za AMD64  ! Ekvivalent na Zalman 7000B. I nakakva kutiq s termometur/termometri  i vazmojnost za upravlenie na ventilatori :)

I kakvo e mnenieto vi za ASUS tunera ? :huh:

Ти трябва да разгледаш и да си прецениш - Antec , Foxconn , Chenbro. Колкото за вентилаторите ти трябва фан контролер :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...