Jump to content
BulForum.com

Конфигурация


Recommended Posts

:confused  И значи в момента Twinmos Dual ch. 2*256MB DDR400

е най-доброто , което мога да си взема така ли ? За около 100$

горе долу

е да не забравяме и Corsair Value, Geil Valule, които са малко по-добри, в това число и Kingston, всички тези са около 100$, само Twinmos е по-евтина, но в крайна сметка голяма разлика м/у всичките тези памети няма ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 138
  • Created
  • Last Reply

Е благодаря на всички ,но мисля че вече инфото ми е достатъчно за да си купя комп. така че "доскоро постване" !

Link to comment
Share on other sites

Май ми е писано скоро да не взема комп. половината от частите в конфигурацията ги няма .

1 Дъното интересува ме еквивалент на Asus на това дъно K8NF-9 на GB

2 Мисля да си взема "повечко памет" спрях се на

TwinMos Dual ch. KIT 2*512MB 170$.

3 Кое е по-хубаво да си имам 1GB DDR400 или 512 MB DDR500 и нагоре ?

Колкото за дъното не са свършили , но скачат главоломно нагоре докато Sli-четата на ASUS падат надоло .

 

P.S. : Благодаря на всички , които мислят отново да ми помогнат !!! :P

Link to comment
Share on other sites

Май ми е писано скоро да не взема комп. половината от частите в конфигурацията ги няма .

1 Дъното интересува ме еквивалент на Asus на това дъно K8NF-9 на GB

2 Мисля да си взема "повечко памет" спрях се на

TwinMos Dual ch. KIT 2*512MB 170$.

3 Кое е по-хубаво да си имам 1GB DDR400 или 512 MB DDR500 и нагоре ?

Колкото за дъното не са свършили , но скачат главоломно нагоре докато Sli-четата на ASUS падат надоло .

 

P.S. : Благодаря на всички , които мислят отново да ми помогнат !!! :P

Asus A8N-SLI non-deluxe

512 рам са достатъчни за сегашните игри

Link to comment
Share on other sites

FunLov3 - sega sum v 1 priqtel i za tva s toq nick 6te postna :)

 

Vapreki 4e za sega ne sa nujni 1024MB ram na vsqkade mi kazvat 4e 512 sa malko za takova cfg.

I

3 Кое е по-хубаво да си имам 1GB DDR400 или 512 MB DDR500 и нагоре ?

Kakvoi 6te kajete za tova ?!? :confused

A tova duno po4iti navsqkade go namiram samo vav versiq Deluxe (ASUS K8N)

nakoi ako go namira 4isto da postne i da kaje cena i firma Aaako moje :) !

Link to comment
Share on other sites

Little  да та питам само имаш ли някво инфо относно цените на DFI nForce 4 че ти си по навътре с нещата  :)

 

Гледай ки как се продават на запад и сравнявайки цените на предишните модели на DFI, тук с тези на запад, най вероятно ще са на цените, които @Backbone вече каза:

Докрая на месеце би трябвало да ги има.Първата партида ще е около 10 бр.

LANPARTY UT nF4 Ultra-D а "LANPARTY nF4 SLI-DR" ще е една бройка и тя е тестова.

Цените ще са около:

LANPARTY UT nF4 Ultra-D 190$

LANPARTY nF4 SLI-DR    270$

за момента е това, от РТС друго инфо няма :cry казват , че и те незнаят нищо със сигорност

 

LIttle i az da te pitam imam 256 mb ram na 333 mhZ 4istota i sq sha si zema oshte 256 DDR xybavo li varvi pc-to taka ??? confused.gif

 

Новата също ще работи на 333, а дали всичко друго ще е както трябва зависи най вече от това дали двете памети ще се "харесат" ;)

Link to comment
Share on other sites

за момента е това, от РТС друго инфо няма :cry казват , че и те незнаят нищо със сигорност

Инфото което ми дадоха е на база другите цени в Америка.

Примерно DFi Lanparty 250GB в Америка е 103$.Тук е около 120$.По същия начин ми казаха ,че цената ще е около тази която са ми съобщили.А за бройките които ще вкарат казаха ,че вкарат 10бр за да видят дали ще се продава и ако е така при следваща пратка ще е повече.Аз като зех мойто Ланпарти пак бяха 10-15бр , РТС видяха ,че се продава и заредиха повече на по-ниска цена(колкото по-голямо количество цената пада)

Link to comment
Share on other sites

Ami osven Zalmana ne namiram i MB-to + tva to su6toto e sko4ilo s 12$ v Jarcomputers.com za tova sega si poru4ah ot most-a za 117$ (123/124$ s nqkava natsenka) !

I vse o6te se 4udq za6to li nikoi ne mi otgovarq na vaprosa-

3 Кое е по-хубаво да си имам 1GB DDR400 или 512 MB DDR500 и нагоре ?
Link to comment
Share on other sites

Ami osven Zalmana ne namiram i MB-to + tva to su6toto e sko4ilo s 12$ v Jarcomputers.com za tova sega si poru4ah ot most-a za 117$ (123/124$ s nqkava natsenka) !

I vse o6te se 4udq za6to li nikoi ne mi otgovarq na vaprosa-

 

Значи дъното си го има в Пловдив(в Ера-та примерно) и то на същата цена, а за паметта, зависи какво смяташ да правиш, но това и ти не си го решил още, така че...........

 

~edit~ иначе по-добре е 1GB DDR500 или на горе :woot

Link to comment
Share on other sites

Ami predi do kolkoto si spomnqm be6e do 80$ :) I vse pak tova li e nai-dobroto ?

 

То дали ще е 512MB или 1GB производители те и качеството е едно и също, следователно щом за 512 е била тя, то и при 1GB положението е същото ;)ти не добавяш пари за качество, а за количество

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...