Jump to content
BulForum.com

Смях от Matrix


E-Rection

Recommended Posts

awe kat ne vi kefi mal4ete si. na men pak mi haresva 6to ne spodelqte samo polojitelni raoti v topici koito sa pusnati za da zabvlqvat ili neeee vsi4ki vie ste mnogo porasnali i ste mnogo seriozni za da se kefite na film4e koeto nai veroqtno e praveno ot nqkoi golqm kolkoto men

kat ne va kefi zarejete topica ne sa pravete na mnogo open i da razpravqte az tva go gledah predi 5 godini mnogo e typo! mi brao gledal si go i kvo ot tva?!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
Вижте к'ва простотия намерих без да искам. Голям смях. Ако някои знае още такива филмчета, анимации или снимки на тема The Matrix нека ги покаже.

Download

MATRIXSCV.GIF

Че е простотия - простотия е! Ама да е смешно....

Link to comment
Share on other sites

Дай линк за тфа филмче щот линка за warez-a не рабори по обясними за всички ни причини :cry  :cry

Ами смени просто името варез със сегашния, какъв е проблема?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Изрових темата, понеже тази нощ случайно попаднах на едно доста занимателно видео (интересно, че се чете 2002 година, а не съм го срещал досега :unsure: ). Намира се на този сайт в секцията за downloads. Изтеглете си XVid-версията (около 23 Mb, English) - филмчето е с наименование Matrix XP и краят му кърти отвсякъде ...... :censored2: ...(П.П. Моля да ме извините, ако вече е било помествано, а не съм разбрал :) )

 

Едит: @evil_smith, ами щото го писах в 5 сутринта, бях доста уморен и не съобразих. ;) Нищо...сега си редактирах поста и изрязах разказа за края... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Изрових темата, понеже тази нощ случайно попаднах на едно доста занимателно видео (интересно, че се чете 2002 година, а не съм го срещал досега :unsure: ). Намира се на този сайт в секцията за downloads. Изтеглете си XVid-версията (около 23 Mb, English) - филмчето е с наименование Matrix XP и краят му кърти отвсякъде - тъкмо агент Смит ще застреля Нео и се появява error message "Error 42# - please restart this matrix!"...натискаш, натискаш на ОК...ама нищо не става...пълен блокаж - познато, нали? :bgrin:  :D  :lol:

(П.П. Моля да ме извините, ако вече е било помествано, а не съм разбрал :) )

Найс, ама защо ни го разказа? :(

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...