Jump to content
BulForum.com

Обичате ли да опипвате момичето,


Recommended Posts

Тъй като ZGAN ни забрани да коментираме този въпрос в онази тема, смятам че трябва да има и една за момчета, за да може и ние да "обменяме" информация помежду си. Та ако някой има нещо да каже, тука е мястото, а не в другата, за да сме всички доволни- и ние без warn и модераторите без тревоги :)

 

Edit: и най-важното- КЪДЕ???

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Че какво е целуването без да и премериш гърдите. А оня ден четох в едно списание как да намериш G-Точките. Честно да ви кажа няма да е никак лесно, но няма да се отказвам.

Link to comment
Share on other sites

Че какво е целуването без да и премериш гърдите. А оня ден четох в едно списание как да намериш G-Точките. Честно да ви кажа няма да е никак лесно, но няма да се отказвам.

ako trqbva da 4ete6 spisaniq za da nameri6 g-to4kata mnogo si q zakysal

Link to comment
Share on other sites

ot 1 ob6ta tema napraviha 1 za momi4eta i edna za mom4eta .....mi qko ei sq sha nabluskam 100000 posta  :angry1

малко оффтопик- ZGAN предупреди че там трябва да пишат само момичета и аз смятам че и ние трябва да имаме къде да обсъждаме тези неща ;)

Link to comment
Share on other sites

Писнами от глупави теми в Тя и Той.(Г-точката е ЕДНА и се намира над пикучия провод (ако не се лъжа))

 

пзззззт. Грешка брато! Г-точката(наименована на накакъв немец-доктор, който я е открил) се намира на 5 санта навътре във влагалището. А тва за което говориш мисля се нарича U-точка.

Link to comment
Share on other sites

пзззззт. Грешка брато! Г-точката(наименована на накакъв немец-доктор, който я е открил) се намира на 5 санта навътре във влагалището. А тва за което говориш мисля се нарича U-точка.

 

Aз дори мисля че си съвсем прав. Дори скоро четох едно списание Блясък не съм сигурен за броя там твърдяха че и мъжа имал G точка повярвайте ми няма да ви е яко да ви е намерят, защото цитирам по памет: започнете първо с душ и двамата, после момичето трябвало да започне да те гали и целува нежно по ануса, докато навре пръста си до втората свивка....... повярвайте ми направо се схванах при мисълта. Спирам с цитата че ми стана гадно ако мислите че се шегувам прочетете последните няколко Блясъка за да се уверите :devil :devil :devil

 

пс. Имах предвид прегледайте последните няколко броя на Блясък за да намерите конкретния

Link to comment
Share on other sites

G-to4kata na jenata se namira v malkite sramni ustni

 

tova kadeto nie go znaem kato klitor e G-to4kata na jenata i ako ne znaete(a to ne moje da ne ste 4uvali)e zakarnqla pi6ka

 

 

 

a otnosno tova DALI q opipvam mi neznam ama men li4no me kefi i dvamata da se pipame

 

golqmo gusto stava

ina4e baraite kvoto namerite

Link to comment
Share on other sites

G-to4kata na jenata se namira v malkite sramni ustni

 

tova kadeto nie go znaem kato klitor e G-to4kata na jenata i ako ne znaete(a to ne moje da ne ste 4uvali)e zakarnqla pi6ka

 

пак ни образоват хора виждали жена само на снимка.

G-точката е както каза някой на приблизително 5 санта навътре във влагалището. Споменатата от друг М-точка пък е на шийката преди матката (доста по-дълбоко, тва си зависи вече от момичето). Има също така D-точка и I-точка. Първата е между големите и малките срамни устни откъм ануса (не всички момичета се чувстват добре при стимулация), втората забравих къде беше. И това са само основните точки около влагалището. има и още една камара по цялото тяло. и за бога четете КНИГИ, а не списания!

 

онтопик: опипването зависи от повода и партньора - има жени които се кефят, има и по-стегнати. зависи и от ситуацията. и определено не съм съгласен че не може да целуваш момиче без да го пипаш - може и още как и удоволствието не е по-малко.

 

П.П. По местоположението на точките приемам да ме поправят само жени, които са навити да ми покажат своите. Или учени хора като оверман, който винаги знае всичко за всеки, но няма да е зле да сложат цитат от литература (автор, заглавие, страница, ред). доктори(сексолози, гинеколози) също могат спокойно да говорят по темата. за тийнейджъри с повече фантазия отколкото опит - благодаря, пазете си самохвалствата за кръчмата.

Link to comment
Share on other sites

Незнам за Г-точката,ама темата си е доволно глупава...

Link to comment
Share on other sites

Аз необичам на публични места. Много се дразня като седнат няк'ви двама в някое кафе или бар, и земат да се лижат, бъркат си незнам къде и ... :sick Супер тъпо е. Незнам какво искат да демонстрират с такова поведение. Ми ...като толкова им се иска, да се приберат и да се наебат, к'во си барат гене***** пред хората. :angry1

Иначе в по-интимна атмосфера и аз обичам да пощипвам :P

Офтопик:

G, I, D точки....Брей :huh:

А дали им знаете кординатите случайно в пространството да си построя аз един тетраедър връх т. У принадлежащ на оста Оу, пък и да му намеря обема :lol:

Хора, вземете се стегнете. Като не им знаете разположението на тези точки, ни са излагайти моля ви съ :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

абе темата не е лоша,но ми се струва ,че е кофти да се дели на тема за момичта и за момчета!

ZGAN реши че така трябва да бъде, и за да не оставяме момчетата на заден план, реших че ще е добре да се направи и тази; а колкото до опипването- всяко нещо си има граници- не може да идеш някъде и да хванеш някоя за задника... Трябва да си на подходящото място и с подходящия човек... ;)

Link to comment
Share on other sites

Mi togava za6to e tazi tema kat ti sam si dade otgovora

 

а колкото до опипването- всяко нещо си има граници- не може да идеш някъде и да хванеш някоя за задника... Трябва да си на подходящото място и с подходящия човек... ;)

To nqma muge koito da ne iskat da opipat gadgeto si

//offtopic: ti, kat gedam ,si nqma6 druga rabota osven da trupa6 postove

Link to comment
Share on other sites

Abe za cialata taia rabota s opipvaneto... ne mislia 4e kato se celuva6 s niakoe momi4e i triabva da si ia hvanal za zadnika ili da i ma4ka6 gardite :lol: :lol: Dosta sme6no 6te izglejda kato se zamislia. :) Celuvkata ne triabva li da bade ne6to malko po nejno, v koeto da se vloji niakakvo 4uvstvo, a ne prosto da stava edno goliamo "mliaskane".

Link to comment
Share on other sites

Аз предпочитам като се целуваме да я пообарвам нежно така че да се възбуди, а не както някои други се изказаха да я обарат или да и омачкат циците.

 

П.П. А бе, откъде толкова много точки измислихте. Тя, жената я преобърнахте на координатна система... :wacko: Я кажете от какви книги сте го прочели. Да не би да е сексуална геометрия :D

Link to comment
Share on other sites

G-to4kata na jenata se namira v malkite sramni ustni

 

tova kadeto nie go znaem kato klitor e G-to4kata na jenata i ako ne znaete(a to ne moje da ne ste 4uvali)e zakarnqla pi6ka

 

 

golqmo gusto stava

ina4e baraite kvoto namerite

 

NO COMMENT za G-to4kata....molim bez podobni "to4ni" izkazvaniq za jenskoto tqlo

Link to comment
Share on other sites

Всичко си е според зависи. Няма да и бръкна в ... като сме в някое кафене разбира се... Иначе е готино, стига да е нежно, а не е грубо и вулгарно.

 

Иначе... егати темата, егати мъжете...

Освен това както е тръгнало този форум може да се раздели скоро на два под-форума.. подфорум ТЯ и подфорум ТОЙ...

Link to comment
Share on other sites

Аз предпочитам като се целуваме да я пообарвам нежно така че да се възбуди, а не както някои други се изказаха да я обарат или да и омачкат циците.

 

П.П. А бе, откъде толкова много точки измислихте. Тя, жената я преобърнахте на координатна система... :wacko:  Я кажете от какви книги сте го прочели. Да не би да е сексуална геометрия  :D

napalno sam saglasen s teb

a za p.s-a ima takia deto sa vazbujdat ot dokasvaniq po to4ki po cqloto tqlo

Link to comment
Share on other sites

естествено че обарвам. ама рядко, щото не това е най-важното.

най-важното е да има физически контакт, нежна прегръдка с нежна целувка - какво повече му трябва на човек.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...