Jump to content
BulForum.com

Обичате ли да опипвате момичето,


Recommended Posts

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

I oshte neshto-hora,vie da ste chuvali za cifri?99% ne znachi 100%.I ne mojah da razbera kade sam napisala,che tozi ili onzi slusha chalga.PO PRINCIP,hora,PO PRINCIP!Popravete me ako gresha,no mislia,che stavashe duma za neshtata kato cialo,a ne za otdelni hora :)

Link to comment
Share on other sites

kivrin,освен,че си в жестока грешка друго не мога да кажа.Верно,че има и момчета,които си падат по такива момичета,но те не са толкова колкото казваш....А по темата-разбира се,че обичам....Има ли някой,който да не обича

Link to comment
Share on other sites

I oshte neshto-hora,vie da ste chuvali za cifri?99% ne znachi 100%.I ne mojah da razbera kade sam napisala,che tozi ili onzi slusha chalga.PO PRINCIP,hora,PO PRINCIP!Popravete me ako gresha,no mislia,che stavashe duma za neshtata kato cialo,a ne za otdelni hora :)

Kivrin ti izob6to znae6 li kakva cifra e tova. :huh: Vse pak stava duma za 99%(po tvoite dumi)Ta to samo toq edin % se izpulva ot geiove

Link to comment
Share on other sites

Kivrin, извинявай ама ти си срам за пола. Как може да се връзваш така и да правиш "резултата" много на 0 за мъжката част от форума? На колко години си? На 15? Я иди се пробвай в "teenproblem.net", там всички моми ще са съгласни с теб.

Сори за оф-а, обаче се накъдрих от смях с това момиче. Иначе по темата- ми не обичам да ме обарват, особено по кафенета, спирки, автобуси и др.

Link to comment
Share on other sites

Да ме прощавате, ама баси темите дет се навъдиха! Аз ли съм изванредно тъп или наистина тази тема няма никакъв смисъл!? Който обича - ще го прави, който не обича - не! Все едно искаш съвет дали да го правиш или не!

"Питам се аз дали е редно да обарвам приятелката си по задника докато я целувам!? Чакай да питам аз във форума!"

То е ясно, че всеки обича - а който го отрича значи единствената жена, с която е бил е Мара Шепова с петте баджака! - Нищо лично към тези!

Така, както са тръгнали нещата, скоро ще се появи тема от сорта "Обичате ли да си постилате тоалетна хартия на чинията, та като ходите по голяма нужда да не ви изпръсква задника!?"

Link to comment
Share on other sites

Да ме прощавате, ама баси темите дет се навъдиха! Аз ли съм изванредно тъп или наистина тази тема няма никакъв смисъл!? Който обича - ще го прави, който не обича - не! Все едно искаш съвет дали да го правиш или не!

"Питам се аз дали е редно да обарвам приятелката си по задника докато я целувам!? Чакай да питам аз във форума!"

То е ясно, че всеки обича - а който го отрича значи единствената жена, с която е бил е Мара Шепова с петте баджака! - Нищо лично към тези!

Така, както са тръгнали нещата, скоро ще се появи тема от сорта "Обичате ли да си постилате тоалетна хартия на чинията, та като ходите по голяма нужда да не ви изпръсква задника!?"

 

Проблемът идва от това, че този сайт се ползва от малки деца, тинейджъри, след тинейджъри и възрастни хора (27+). В това няма нищо лошо, но се получава преплитане на интересите. Много пъти съм виждал разни теми, които само заглавията им са ме издразвали без още да съм ги чел, но после си давам сметка, че малките деца ги вълнуват други неща и затова съм се въздържал от коментари или с други думи съм се държал цивилизовано.

Нека да си приказват, каквото искат и дано да не затъпяват! Това е силата на комуникацията, която дава Интернет. Пък на който не му харессва да не чете форумите. Аз така и правя вече. Гледам да не обръщам внимание на форумите. Лошото е, че са сложили на главната страница на warez.ru да се появяват последните топици от форума!

 

Предложение: няма да е зле, ако може така да се настроива страницата за всеки потребител, че да не показва излишни неща.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...