Jump to content
BulForum.com

Обичате ли да опипвате момичето,


Recommended Posts

естествено че обарвам. ама рядко, щото не това е най-важното.

най-важното е да има физически контакт, нежна прегръдка с нежна целувка - какво повече му трябва на човек.

 

 

wow __smirnoff__ mnogo gi razbira6 we dude;)

bravo bravo :devil

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

[offtopic]

G-to4kata na jenata se namira v malkite sramni ustni

....

....

hihi hi :laughing: Abe ne beshe li taq to4ka v nosa na jenata.. i po to4no v lqvata nozdra na edin palec navutre.. ili beshe v uhoto.. neznam neznam.. pla4e mi se :cry

[/offtopic]

...

[ontopic :) ]

най-важното е да има физически контакт, нежна прегръдка с нежна целувка - какво повече му трябва на човек.

Super kazano __smirnoff__ .. i az taka mislq :)

[/ommmtopic]

Link to comment
Share on other sites

Според моето лично мнение-това с точките е голям смях......И незнам защо някои си мислят,че като я намерят ще станат супер-любовници.....Иначе....кой не обича да опипва момичетата....

Link to comment
Share on other sites

:P B) Afe momcheta gepish madamata,vakrvash i edin ezik i si e pipash kadeto ti e kef i to e logichno da ti e iako i ne samo na teb zashtoto po tozi nachin se vazbujdate oshte poveche!Afe opitaite parvo posle pishete,zashtoto taka na izust ne varvi...
Link to comment
Share on other sites

Ако има какво да се опипва 6те е хубу !! Много относителен въпрос... все пак зависи от кога сте заедно... На мен ли4но ми харесва ДА пипам!! Смятам 4е това разпалва партниорите. :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Като сме сами някъде да, но на публични места много мразя, като ги видя някакви деца по кафетата да се натискат и ми иде да ги изхвърля.

Link to comment
Share on other sites

А като видиш големи хора да се натискат по заведенията, и тях ли искаш да изхвърлиш ;)

Докосванията по цялото тяло са си част от ласките и не виждам защо трябва да се съобразява човек с обстановката.

Link to comment
Share on other sites

Пише, че темата е само за мъже, ама искам и аз да кажа нещо. В редките случаи, в които съм целувала жена обичам да и пипам косата по тила, вратлето и лекичко по раменете и гърба. Нищо повече. Особено много ми харесва да държа отзад главичката като на бебе, дава чувство на контрол и нежност едновременно.

Link to comment
Share on other sites

obi4am! to w twa si e cqloto udowolstwie.kwo, 6a se celuwa6 s rycete zad gyrba ili na tila li? nali to4no kato move6 da pipne6 nawsqkyde stawat ne6tata.wyprosa e kwo kefi i drugiq. twa trqbwa da se znae.dozata sy6to,6toto kakto znaem tq prawi otrowata. izob6to 6to se opitwame da wkarame w nqkwi standarti wsi4ko? namiriswa mi na zakostenqlost,neuwerenost. i tinejdverizym. ne 4e pri men gi nqma tiq ne6tica de,ama ne se pyna da namalqwam naprevnieto,koeto mi wkarwat kato puskam temi :D az samo pi6a po tqh :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ot vsichko,koeto prochetoh do sega,mi stana iasno edno neshto-mujete sa SVINE.Ne iskam da vi obidia(dobre de,iskam)no tova si e golata istina,a istinata ne vinagi ima tialoto na El Makferson.Kajete mi sega,goveda s govedata vi,vie ne znaehte li che ne ste nishto po-razlichno ot sex-toy za nas jenite?

Link to comment
Share on other sites

Ot vsichko,koeto prochetoh do sega,mi stana iasno edno neshto-mujete sa SVINE.Ne iskam da vi obidia(dobre de,iskam)no tova si e golata istina,a istinata ne vinagi ima tialoto na El Makferson.Kajete mi sega,goveda s govedata vi,vie ne znaehte li che ne ste nishto po-razlichno ot sex-toy za nas jenite?

грешиш - вие сте нашите секс-играчки. и точно затова ни се сърдиш :) не е луд тоя дето яде баницата, а тоя дето му я дава, т.е. кат сте толкоз благопристойни не се давайте да ви ползваме! ама и вас ви сърби нали?

Link to comment
Share on other sites

грешиш - вие сте нашите секс-играчки. и точно затова ни се сърдиш :) не е луд тоя дето яде баницата, а тоя дето му я дава, т.е. кат сте толкоз благопристойни не се давайте да ви ползваме! ама и вас ви сърби нали?

 

 

 

Kolko originalno...Interesno mi e kak se opitvash da izopachavash neshtata.Znaesh,che greshish,no pak sporish.:)Kakto i da e.Iskah da kaja drugo.Pri polojenie che idolite na 99% ot mujete sa Ivana,Dragana i Petkana(s drugi dumi-slilikonov biust i lipsa na mozuchni kletki) ne proumiavam kak niama da pridobiete takiva izkriveni predstavi.Gorkite vie...Vreme e da porasnete.Zamisli se(shte go kaja na prostashkia ezik) -dokato se celuvash s gajeto si(ako ima naistina tolkova otchaiana dama),ne si li zabeliazal che oshte predi da smachkash gurdite i s lapite si,tia veche te e hvanala za zadnika?Razmurdai dulbokozaspalite sivi kletki ili se zapishi na kurs po mejdupolovi otnoshenia(za nazadnali):)Uspeh!

Link to comment
Share on other sites

А като видиш големи хора да се натискат по заведенията, и тях ли искаш да изхвърлиш ;)

Докосванията по цялото тяло са си част от ласките и не виждам защо трябва да се съобразява човек с обстановката.

 

 

Ами защото не е в гората, а сред други хора. ГОлемите хора обикновено се натискат където му е мястото.

Link to comment
Share on other sites

Kolko originalno...Interesno mi e kak se opitvash da izopachavash neshtata.Znaesh,che greshish,no pak sporish.:)Kakto i da e.Iskah da kaja drugo.Pri polojenie che idolite na 99% ot mujete sa Ivana,Dragana i Petkana(s drugi dumi-slilikonov biust i lipsa na mozuchni kletki) ne proumiavam kak niama da pridobiete takiva izkriveni predstavi.Gorkite vie...Vreme e da porasnete.Zamisli se(shte go kaja na prostashkia ezik) -dokato se celuvash s gajeto si(ako ima naistina tolkova otchaiana dama),ne si li zabeliazal che oshte predi da smachkash gurdite i s lapite si,tia veche te e hvanala za zadnika?Razmurdai dulbokozaspalite sivi kletki ili se zapishi na kurs po mejdupolovi otnoshenia(za nazadnali):)Uspeh!

 

 

Ама че си грубиянка! Истината е, че предназначението на жените е да мият чиниите и да гладят ризите! Да търкат плочките в банята също.

 

Сега сериозно? Интересно е, какви момченца познаваш, че да твърдиш, че 99% от мъжете се интересуват от чалгаджийки със силиконови цици! Аз например изобщо не си падам по големи гърди и предпочитам жени, с които мога да водя разговор по-дълъг от 5 минути. А честно да си кажа рядко намирам такива, с които мога да говоря дори 5 минути без да се насилвам.

Link to comment
Share on other sites

Ама че си грубиянка! Истината е, че предназначението на жените е да мият чиниите и да гладят ризите! Да търкат плочките в банята също.

 

Сега сериозно? Интересно е, какви момченца познаваш, че да твърдиш, че 99% от мъжете се интересуват от чалгаджийки със силиконови цици! Аз например изобщо не си падам по големи гърди и предпочитам жени, с които мога да водя разговор по-дълъг от 5 минути. А честно да си кажа рядко намирам такива, с които мога да говоря дори 5 минути без да се насилвам.

 

 

Da ti priznaia chesno,i s mujete e taka.Trudno e da namerish normalen sabesednik,poradi prostata prichina,che POVECHETO(ne vsichki) imat edna edinstvena cel-kakto beshe kazal niakoi"da ti premeriat cicite).A kolkoto do chiniite-sabudi se :zzz Ne jiveem v srednovekovieto.I oshte neshto-kazah 99%,a ne 100%.

Link to comment
Share on other sites

Da ti priznaia chesno,i s mujete e taka.Trudno e da namerish normalen sabesednik,poradi prostata prichina,che POVECHETO(ne vsichki) imat edna edinstvena cel-kakto beshe kazal niakoi"da ti premeriat cicite).A kolkoto do chiniite-sabudi se :zzz Ne jiveem v srednovekovieto.I oshte neshto-kazah 99%,a ne 100%.

 

 

Аз пък хората, които показвам не са такива. Някои даже много много от жени не се вълнуват и не се и заплесват. От приятелите ми няма един да слуша чалга. Даже аз всъщност съм най-големият тъпанар от всички.

Пък другите работи... :) като гледам моите бивши съученички, на какво са започнали да заприличват повечето с малки изключения :) Освен за домакини да въртят метлата и машата, за друго не стават вече.

 

Пък аз някой ден, ако се оженя... въпреки че такова намерение нянам, ще го направя само, защото ме мързи да си мия чиниите и така и не се научих да си гладя ризите.

Link to comment
Share on other sites

Kolko originalno...Interesno mi e kak se opitvash da izopachavash neshtata.Znaesh,che greshish,no pak sporish.:)Kakto i da e.Iskah da kaja drugo.Pri polojenie che idolite na 99% ot mujete sa Ivana,Dragana i Petkana(s drugi dumi-slilikonov biust i lipsa na mozuchni kletki) ne proumiavam kak niama da pridobiete takiva izkriveni predstavi.Gorkite vie...Vreme e da porasnete.Zamisli se(shte go kaja na prostashkia ezik) -dokato se celuvash s gajeto si(ako ima naistina tolkova otchaiana dama),ne si li zabeliazal che oshte predi da smachkash gurdite i s lapite si,tia veche te e hvanala za zadnika?Razmurdai dulbokozaspalite sivi kletki ili se zapishi na kurs po mejdupolovi otnoshenia(za nazadnali):)Uspeh!

ама и ти си забавна. прав съм, разбира се. за себе си. и не изопачавам - давам си моята гледна точка и понеже тя не съвпада с твоята, я виждаш като изкривена.

отчаяни дами има доста, представи си. и нито една от тях не е била със силикон или подути устни, а само една е успявала да ме изпревари да сложи първа ръка върху мен, защото обикновено аз съм ловеца и си играя с жените. чалга пък въобще не трая. абе кат не ме познаваш що си мислиш че си ме разгадала толкоз бързо?

представите ми не са никак криви, съвсем реални са си и в тях няма място за силиконки и малоумни дупки. а да си забелязала да съм казал АЗ нещо за мачкане на гърди с лапи? и курс за каквито и да е отношения не ща да записвам щото не ми е интересно вече, а клетките ми не са заспали - просто се занимават с друго.

сега по въпроса. спора с теб е в стил кой кого е ебал (мъжа-жената или жената-мъжа). а извода е че няма значение - и двамата са били в секса. та така е и за пипането, щом не ти е приятно, значи не го прави правилния човек по правилния начин. а ако е приятно и на двамата значи всичко е наред и няма нищо нередно, независимо къде си.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...