Jump to content
BulForum.com

Честит рожден ден на BlackWinterDay


Recommended Posts

Да си ми жива,здрава,голяма да пораснеш(не че сега си малка :lol: ),да продължаваш все така да ми лазиш по нервите и всичко най.

Обичам те,сфиниоу :love

Link to comment
Share on other sites

честито ти пулнолетие и от мен.Да си ми жива и здрава.Много много успехи и много много да обичаш Грим-а и да го тероризираш и от мен :devil

Link to comment
Share on other sites

Честит Рожден Ден Малък балдъзьон!!!! :) Да си Жива и Здрава :) !!!! Много Любов Щастие и Късмет :wub: Вече остаря с още една година и дано да ти е дошъл акъла,но както казва един мой баджанак "Акъл и ме***с-не дойдат ли навреме,хич не ги и чакай" ;) Успешно дипломиране и остарявай по-бавно :wub: ;) :) Наздраве :beerchug :beerchug :punk и здрав купон довечера,само гледай да не се напиеш ;) :sick :sick :sick :D :punk :punk :beerchug

Link to comment
Share on other sites

Честито и от мене.

Пожелавам ти мнооооооооооого щастие и още 10 пъти по 18 ;)

Link to comment
Share on other sites

Айде честит рожден ден дружка!

Жива и здрава ама да не растеш повече че на диването му е съвсем достатъчно. Пожелавам оттук нататък като вече пълнолетна животът ти да е само песни и танци на народите.

Link to comment
Share on other sites

Аааааааааааааааааа Щраус! Пълнолетие лиии ?!?!?! ААаааааааааааа вече ще те бъзикам колкото ми душа иска! Знам, че няма да ме претрепеш, щото си подсъдима вече :))

Иначе сериозно. Нина, желая ти много здраве, много щастие и искрена любов. Нека всяка твоя житейска крачка да бъде крачка към мечтите ти. Пожелавам ти силата да сбъднеш и най-съкровените си мечти.

Link to comment
Share on other sites

Честито и от мен-много щастие,любов,късмет и много мечти,които един ден да се превърнат в реалност.

Link to comment
Share on other sites

Честит Рожден Ден!:)

Много,много щастие и усмивки :D

Link to comment
Share on other sites

Благодаря на фсички за хубавите пожелания!!!:)

 

Rise_of_Day - няма ли да отбележиш факта,че тази година нямаше :sick ? :P

step_by_step - и аз те любя, дарлинг :D

The`Scorpiron - нищо не ми пречи да те пребия с чорапите на Насо, пък после доказвай че съм била аз :tongue

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...