Jump to content
BulForum.com

Yu-Gi-Oh online


HBK

Recommended Posts

bravo koftito e 4e as sam kam gigabite i vrazkata kam data mi e o6te po zle :(

dano nqkoi go uploadne vav warez ili nqkade druga

И аз съм към тях :( Ще е добре да го качите тук... :bgrin:

Убииствената ми скорост от датата:

.03 кб/с

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 302
  • Created
  • Last Reply
1во искам да се извиня на модераторите,че правя нова тема,но това е нова игра(тъкмо ще я видят повече хора) и доколкото знам е в бета стадии :)

http://www.torrentreactor.net/view.php?id=5019851

 

Теглите това,инсталвате го и воала :)

Най-новото от Ю-ги-О,играе се само онлайн с други хора :)

Сега поцъках ,направих 1на победа :D Много добре е направено :)

 

Ето официалния сайт-http://www.yugioh-online.net/top/english/index.html

От тук трябва само да си направите акаунт :) Играта НЕ иска някоя от предните части :)

Някой ако иска да играем-да казва тук :)

Направено е като РПГ,почваш от 1ви лвл и постепенно печелиш карти и престиж :P

Сега прочетох,че бета теста ще продължи до Април 2005,след което ще трябва да се плаща :) Това е доста време,нека го използваме :punk

Enjoy :)

 

ne znam 6to ama vlezah v toq torent i na download mi svalq nekav fail 32kb s raz6irenie .torent a po gore pi6e 4e 412mb 6to?

Link to comment
Share on other sites

Чети малко какво се пише бе приятелю :) Изтегли си програмата BitComet и с нея отвори .torrent файла :D Или направо си дръпни ИСО-то от дата.бг :)

Link to comment
Share on other sites

:)  :) sled kato evalq fila kak da go mauntna s daemon tool????? :)

 

Ами пускаш daemon tools даваш ляво копче в/у иконката която ще се появи до часовника и цъкаш в/у надписа Device 0 после намираш фаила на играта и готово ... :huh: извинявай ако не съм ти разбрал поста и ти обяснявам неща които вече знаеш :lol:

Link to comment
Share on other sites

Kasper,изчакай малко бе,не е ъплоадната до край играта :) Само 54 мб от 400 са ъплоаднати :) Пичът,когато свърши ще се обади :D

Link to comment
Share on other sites

samo ako mojete da mi kajete kvo da napraa zada si sefam kartite na yu-gi-oh the power of choise(sre6to yugid de)pls kajete.

 

 

 

 

abe hora nqkoi znae li 6to kato dam replay ne mi izpisva mnenieto.ako nqkoi znae da kaje pls.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...