Jump to content
BulForum.com

are weeei SHTO NE KACHVATE NOVI IGRI?


d_micev

Recommended Posts

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

4e kvo mu e na Uploada ~14k pkvo poe4e iskash ve micev

kat za Upload e prili4en...mislia :mellow:

 

ka4vaite kvot imate i stiga ste piskali ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Guest_d_micev

ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha

14 k Upload

za bronzova 14 drug pat

ta az svaliam s 14-15 be

2. az ne govora za skorostta kolkoto i skapana da e tia, a za nachina po koito se uploadva

bati shibanata hamalogia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

predi si beshe nai-iak i za tva i saita beshe v krachka s nai-novite filmi i igri

a sia e BATI SHIBANATA DUPKA !!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Мдаа, много е сложно да ползваш login и парола за да качваш, ама много. Що ли въобще хората са го измислили това като има и по-лесно? Що ли. Де да знам...

Link to comment
Share on other sites

Guest Guest_d_micev

mi vij sia

problemite sa che pone spored men na nikoi ne mu se zanimava da pishe e-maili da chaka otgovor s parola i tn. i chak togava da moje da uploadva

 

az mislia che predi tova si beshe v red vsichko kogato mojeshe direktno da se kachva no bez da se trie

a kolkoto do trieneto sled tva, be nali vi e tva rabotata !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Значи просто те мързи да напишеш един е-мейл? Но не те мързи да напишеш 10 поста с мрънкания тука !?

 

И не, не НИ е това работата. Когато това стане бъди сигурен, че ти ще ни плащаш и най-вече на gonzo gabanza. Ох, чакай... ти тогава и затова ще мрънкаш хммм... дай да го оставим фрее тогава.

 

кот' е такова.

Link to comment
Share on other sites

Az ne moga da razbera kakvi sa teq mrynkanici daje. Dreamer e napylno prav. Ne e zadyljenie na nikoi da upload-va. Vsi4ko stava po jelanie. I naistina to4no na gonzo_gabanza nedei da mrynka6, 6tot ne znam nqkoi da e uploadval pove4e ot nego na wareza( ako e sy6tiq za koito si mislq 4e e ). I kato e tolkova 6ibana dupkata ne vijdam kakvo si se zavrql v neq lamer s lamer. Idi i si nameri kakvoto ti trqbva iz neta. Aaa ama ne mojel si da nameri6 kazva6. Emi gonzo, Dreamer i drugite deto ka4vat kak namirat. I az sym s 14k upload ama tova ne mi pre4i da se zaema da ka4vam po malki ne6tica na wareza. Daje sys 3.5k sym ka4val. Kato ne ti se pi6e mail idi i tegli ot www.data.bg. Da vidi6 hubavo li e kogato e lo6o :) Tolkova saitove ima za teglene, 4e ne razbiram za kakvo si se zavrql v taq 6ibana dupka.

Link to comment
Share on other sites

Guest Schutze

Barcoder, otkade da gi swalia tia neshta, ot zadnika li shte si izkaram.Kato za blocknali siakaw traffic, kam FREE sites, a s kazaa e tolkoz mizerna istoriata, che edin film go teglih 2 sedmici.I powecheto klienti uploadwat s 7.5Kb/s, kwo mi goworish gluposti?Nie sme shteli da uploadwame, are ne me razsmiwai!

Link to comment
Share on other sites

Kato za blocknali siakaw traffic, kam FREE sites, a s kazaa e tolkoz mizerna istoriata, che edin film go teglih 2 sedmici

Ok blocknali sa traffica, a zamislial li si se teia pi4ove kudeto gi uploadvat teia igri, filmi blah blah otkude gi tegliat i s kfi skorosti gi tegliat a ? Ami predstavi si edin den che niama veche free serveri ( a tova shte stane poviarvai mi ) togava otkude shte tegli6 ? I ne samo ti ami i vsi4ki ostanali lamers koito postoianno mrunkate. Kfo misli6 che v chujbina ima free serveri kato tuk li ? To taka e mnogo lesnu primerno otfaria6 www.warez.ru, data.bg, ftl i t.n izbira6 si ne6tu i po4va6 da downloadva6, ama pita6 li teia koito gi svaliat teia ne6ta kolko nervi i vreme gubiat, osobenno ako e ne6tu novo kato po4ne da ti dava Error Too Many Users 421 i moje da otka4i6, az li4no sum 4akal 3 chasa da moje da se vurja da teglia. Za takiva kato povecheto ot vas ima 1 mnogo to4na duma Leechers ( piavici ) samo smu4ete a ni6tu nikoi ne uploadva, to4no za tova ima Fxp Boards ( 80% ot vas sigurno i ideia si niamat kakfo e Fxp no kakto i da e) i za da stane6 4len na takuv Board - Forum triabva da dokaje6 che moje6 da bude6 polezen s ne6to na grupata t.n. blah blah. Free serverite sa hubavo ne6tu no za jalost vinagi shte se nameri niakoi koito da mrunka, da nedovolstva i da pretcakva vsi4ko Ami KATO NE VI HARESVA SPASIAVAITE SE PO EDINI4NO i tfa e nikoi ne e dlujen da si habi nervite i vremeto da vi uploadva na vas igri filmi i t.n. i vie vmesto da ste blagodarni po4vate da govorite gluposti.

Link to comment
Share on other sites

Guest Guest_d_micev

ai ebete si maikite sichki weeeeeeeeeeee

utre sa varzvam kam zalata do nas, samo de sa nabutah za skapania modem ama sha go prodam na niakoi sharan

OPRAVIAITE SA SAMI MIZERII

Link to comment
Share on other sites

ai ebete si maikite sichki weeeeeeeeeeee

utre sa varzvam kam zalata do nas, samo de sa nabutah za skapania modem ama sha go prodam na niakoi sharan

OPRAVIAITE SA SAMI MIZERII

Мицеве, сори ама ще те разочаровам. Никой няма да купи модема, защото едва ли ще му позволят да го ползва ако не си го е купил самият той от Евроком. Аз така си мисля де...

Link to comment
Share on other sites

Barcoder, otkade da gi swalia tia neshta, ot zadnika li shte si izkaram.Kato za blocknali siakaw traffic, kam FREE sites, a s kazaa e tolkoz mizerna istoriata, che edin film go teglih 2 sedmici.I powecheto klienti uploadwat s 7.5Kb/s, kwo mi goworish gluposti?Nie sme shteli da uploadwame, are ne me razsmiwai!

Мухльо ти кат знаеш само free.* i KaZaa аз кво да те напраа ..... фани се гръмни.......

 

Както казва MadSkiLL "Мноо Разбирачи не трябват"

Link to comment
Share on other sites

ama pita6 li teia koito gi svaliat teia ne6ta kolko nervi i vreme gubiat, osobenno ako e ne6tu novo kato po4ne da ti dava Error Too Many Users 421 i moje da otka4i6, az li4no sum 4akal 3 chasa da moje da se vurja da teglia.

napulno sum suglasen s teb. no za tova koeto e v quote :) ne za vsi4ki e taka vse pak. ima dvama 4oveka v UniBG. s nickovet _SATO_ i ToHuK - servera free.xdex.net e tqhen ili pone be6e. no kakto i da e. te opredeleno nqmat takiva problemi s 421 i pro4ee, no ne sa go postignali ot stoene i oplakvane po forumite. rabotite stavat s vruzki i poznati. kato pomaga6 na horata i te 6te ti pomagat. tova che ste leechers hubavo. kato va murzi murzeluvaite. mislq 4e uploadvam dostatu4no novi games v Freeteam.... ne vi li stigat??? ne stiga 4e gi ka4vam tam da si gi teglite, ami i iskate da vi e v warez-a, za da mojete da pravite max speed????? e malko ste nagli bih kazal. zimaite dokato vi se dava, 6toto posle moje da nqmate takava vuzmojnost, kakto kaza matrikz, sled vreme nqma da ima Free. az ne vijdam nikakva blagodarnost kum Truda koito polagat horata ot FTL, Data.bg, warez.ru i drugite Free serveri. li4no az teglq ot tuk samo Movies, no znam 4e sum dal kakvoto moga na BG Warez-a. ni6to 4e ne uploadvam v Warez.ru, to pak e dostupno za tova. Tova moga da kaja az po vuprosa, a vreme be6e da se pogovori i na taq tema.

Link to comment
Share on other sites

Kwo kato gi uploadwash w freeteam, az ottam teglia s warhownata skorost ot 1kb/s.I sam mnogo nagal, che iskam da si ipolzwam, skorosta, za koiato sam platil, naprawo warha na naglostta.xdex weche e platen btw.

 

Dreamer otde shte si nameria proxy, koi shte mi pusne proxy?I skorosta mi prez towa proxy shte e negowia downlink / 2.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...