Jump to content
BulForum.com

are weeei SHTO NE KACHVATE NOVI IGRI?


d_micev

Recommended Posts

xdex NE E platen. FTP-to na ToHuK i _SATO_ su6to NE E plateno. prosto si takuv turtei 4e te murzi da porazpita6 za noviq adres na xdex-a i az sum turtei i v momenta ne mi se tursi. az ot Freeteam svalqm s Max skorost. tva 4e ti svalq6 s malko e druga rabota. ne mislq 4e v dogovora ti pi6e ne6to za vutre6en server, za da se oplakva6. ili ne6to burkam?? tegli ot vunka. nqma6 ograni4enie. druga ideq e 4e ne moje6 da namira6 rabotite predpolagam. tegli ot na sharereactor release-ite. te sa v e-donkey i izlizat ednovremenno s izlizaneto na igrite po Private FTP-tata

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply
Samo za "bogovete" li e dostupno?

Достъпно е за всеки, който помни ip-то на free.xdex.net и за всеки, който знае новия домейн на xdex. Започва с 212.116.15x.xxx :)

Link to comment
Share on other sites

Искам да ви попитам нещо.Кое ще предпочетете - да теглите филм/игра/app 4 дена ( примерно ) от free сайт, или да се оръсите 50$-100$ ( пак примерно ) и да го купите оригинално от магазина?

Някои хора не разбират , че free сайтовете са някакъв "бонус" ( така да се каже ) , който до година-две ( максимум ) няма да го има.

Link to comment
Share on other sites

runner tva e IP to na Xdex koito ne se update-va ve4e. ToHuK i _SATO_ si imat svoe FTP koeto ima hubava skorost, ne e dostupno samo za bogovete, no ako ima6 nqkakvi vruzki moje i da se uredi6 s account4e. ponqkoga igrite izlizat tam predi da sa izlezli na koeto i da e FTP v BG. kazvam ponqkoga. 6toto i tqh gi murzi da ka4vat vednaga 6tom izleze i ka4vat nasipno vsi4ko ot predi6nite 2-3 dena.

Link to comment
Share on other sites

Ne moga da vi razbera kakuv vi e problema? Pishe li niakude v dogovorite s Evrocom, che vi predostaviat server s poslednite filmi/igri i t.n. ?

Ako go namerite tova, hvashtaite advokat i turchete da gi sudite za nespazvane na dogovora. Ama inache niamate nikakvo, ama nikakvo osnovanie da mrunkate.

 

Niakoi beshe kazal "ot kude da svaliam ta da kachvam tuk" ... ami mnogo e lesno, ne vsichko e inet i neshtata mogat da idvat po drugi kanali, pr.:

 

1. imate priatel, koito si kupuva igri (piratski, originalni bez znachenie), vzemete mu gi za 15 min, napravete si image i mu gi vurnete ... posle zapusnete edin upload i vsichki shte sa dovolni.

 

2. Kupete si vie igra (otnovo kazvam bez znachenie dali piratska ili originalna) i ia kachete ...

 

neka ne gledame samo kak da nakiarim! Obiasnete mi kude mi e polzata ot faidata na men da pravia images na Gabriel Knight 3 (3CD-ta) i da go uploadvam, kato sum si kupil igrata ? ama istinskata, ne na CD-ta po 3 lv. ama strashno se draznia kato slusham takiva neshta, 4 stranici karanici za gluposti, toia shtial da se vurje kum zala, onia ne znam kakvo si. S kakvo pravo iziskvate tova ??? iskam niakoi ot horata, koito mrunkat da mi otgovoriat "koi i kude e kazal, che e zaduljitelno tuk da ima vsichko nai-nai-novo ???"

 

Predlojenia kum admins:

 

1. Zashto ne se napravi Poll s request-i za igri / filmi ... taka horata koito imat vreme/jelanie/nervi za upload shte znaiat koe s kakuv preoritet da bude (predlagam vremeto i umeniata si kato programist, suvsem za bez pari ako imate nujda ot code-vane da pomogna)

 

2. zamislete se za ideiata (koiato izobshto ne e moia, nito e nova) s ratio-to ... neka vseki ima pravo da tegli primerno 10 puti poveche ot tova, koeto e kachil. I dvama trima, koito da slediat da ne se kachvat 500Mb failove s '0' ;))) drugia variant e sus sistema za rate-vane na uploadite ot horata, koito sa gi download-na li ? Taka horata koito mnogo mrunkat zashto niama novi neshta, moje i da se setiat da gi uploadnat ;))

 

Tova sa idei, za koito moje bi, moje da se otvori nov thread i da se obsudiat ... neka ako niakoi admin prieme che si zaslujavat obsujdane da go otvori. Az sum nasreshta za novi idei / realizacia i t.n.

 

Do Skiv : Dark Lord / MoRDoR

 

P.S.: predpolagam shte polucha niakolko psuvni ot horata, koito se pozaiajdaha tuk, no "vervaite mi" tochno tova shte sa i horata, koito nai-malko si murdat prusta za upload ;)

Link to comment
Share on other sites

Ne moga da vi razbera kakuv vi e problema? Pishe li niakude v dogovorite s Evrocom, che vi predostaviat server s poslednite filmi/igri i t.n. ?

Ako go namerite tova, hvashtaite advokat i turchete da gi sudite za nespazvane na dogovora. Ama inache niamate nikakvo, ama nikakvo osnovanie da mrunkate.

tova go bqh kazal i az maaaaaaaaaaaaalko po-nagore. :) no nqma zna4enie. za drugoto si napulno prav. ako se sloji ratio na vsi4ki 6te im ulegnat guzovete, no togava nqma da e free i politikata se promenq. v slu4aq govorim za free.

Link to comment
Share on other sites

suglasen sum, che ratio access-a protivorechi na poniatieto FREE, no suglasi se, che niakoi hora tuk razbirat pogreshno FREE ;)

 

i na men mi se struva, che tova e dosta silna miarka, no ideiata s poll-a moje bi shte e po-lesno da se realizira ...

 

Do Skiv : Dark Lord / MoRDoR

Link to comment
Share on other sites

bravo ! FTP-to taka e idealno. sq ostava i FXP da razre6ite

za da imash fxp ot proizvolna tochka na internet do warez.ru shte trqbva da se obyrnesh kym pritejatelite na domain-a ...

koito sa rusnaci struva mi se .

ako shvanesh v razumni srokove tazi malka tehnicheska podrobnost mnogo shte mi se izdignesh v ochite

 

drugite 2 neshtica sa che

1. trqbva da ima vryzka ot/kym internet do mashinata (tazi a ne istinskiq warez.ru)

2. dostavchika tqbva da e sklonen da pozvoli proizvolen user da yurka vryzkata im >izvynredno< ... koeto kakto mojesh da se setish ne e lesno reshenie

Link to comment
Share on other sites

Момчета, ако сложите ratio за download/upload, ще преебете МНОГО хора. Мен също. Вижте, аз нямам претенции какво има на сайта. Като няма к'вото търся (а то ся има работи дето не ги знам к'ви са) ходя да си го търся от другаде. Бих upload-вал, ама аз сичко от тука съм го зимал. Това + WWE RAW. А всъщност не много хора upload-ват по 700МВ, та да могат да свалят, да речем Silent Hill 2. Ако го направите така (мазано) ще си стане ваш личен site, където вие ще си качвате и сваляте. Погледнете колко хора има във форума (членове де) и си помислете колко ще останат.

Аз баш най-малко имам право да се оплаква, щото не съм качил 1КВ, ас съм свалил, чакай да сметна... МНОГО! И все пак се надявам че няма да ми (ни) направите секано. :(

Link to comment
Share on other sites

GOGO. za ratio ne se govori ve4e ni6to.... qsno e 4e malko hora mogat da uploadvat.. predi FTP-to ne moje6e da resume transfer i tva preebava6e mnogo hora.. neznam sega kak e. prosto ako se naeme nqkoi 4ovek da uploadva games... vse 6te ima nqkoi laina (primer: UniBG ^TheMask^) koito da kajat "mi uploadvai kato ti e tolkova akula i se misli za strahoten, a az 6te vadq pari kato prodavam diskove ot tova koeto si uploadnal... i da vidim togava na koi 6te mu e po-hubavo". takiva nekadurni selski 4ada, koito mislqt samo za pe4albata v slu4aq... a ne da pomagat na horata po nqkakuv na4in.. napulno promenqt zna4enieto na warez, i ubivat jelanieto na 4ovek da pravi kakvoto i da e FREE.

Link to comment
Share on other sites

Zdrasti na vsichki! Az sam edin ot tia deto iskat da Uploadvat niakakvi gluposti. Ama neznam kak.... Kazaha mi da si svalia FlashFXP, ama kakto razbiram ot nego niama da se poluchi. Kazaha mi che triabva nali tam s copy i paste. Az ne sam mnogo siguren che shte stane taka ama ne go pravia zashtoto me e strah da ne razvalia neshto. Pak i to nali triabva tam v bin file. Ma az neznam kak da go napravia. Abe izobshto az sam mnogo nazad s teia raboti poneje otskoro polzvam uslugite na Evrocom. Ako ima niakoi , koito niama kakvo da pravi i mu se obiasniava na niakoi kato men shte go pomolia da go napravi :) Blagodaria! Bye zasega

Link to comment
Share on other sites

Ot odeve 4eta tozi forum i se 4udq samo edno ne6to.Kak moje v bg ne6tata da se opravqt kato ima hora,koito "do obed se sardqt na sebe si,a sledobed na drugite".ne stiga,4e tegli ot saita,ne stiga,4e po4ti vsi4ko e novo,ne stiga,4e e bez pari ami 6te kaje "VIE KA4VAITE KATO STE TOLKOVA TAPI".E tova e super naglo.tova e tipi4niq plevel balgarski,ot koito mi se ubiva nadejdata,4e tova koeto sam go vidql v 4ujbina(za moq radost) 6te stane i tuk.omrazna mi ot hora koito sa ve4no nedovolni ve4no pluqt vsi4ki ve4no ne6to im pre4i da se realizirat i re6avat problema kato 4akat nagotovo.

 

 

Mejdu drugoto pi4ove az sam ot 2 meseca abonat na evrokom.net i sam dovolen,4e teglq s tazi skorost.na srebarna sam i e dobre.ne sam ka4il ni6to o6te,no imam jelanie i kogato ne6to mi popadne 6te ka4a.

Link to comment
Share on other sites

GossipApe, dobre kazano, no edva li horata koito vizirash v post-a si, shte oburnat vnimanie i shte se promeniat. Mislia, che niama nujda da habish izlishno vreme i nervi da im otgovariash. Nai-dobre da ne im se obrushta vnimanie ;)

 

Do Skiv: Dark Lord / MoRDoR

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...