Jump to content
BulForum.com

С коя глава мислят мъжете


Recommended Posts

Ne za vsi4ko, no v pove4eto slu4ai s dolnata. Kogato triabva da iadut ili da gledat football, misliat s gornata, a kogato misliat za sex - s dolnata.

А когато става дума за sex жената с коя глава или с какво мисли? :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply
А когато става дума за sex жената с коя глава или с какво мисли? :P

 

Temata e s koia glava misliat MUJETE, a ne jenite - te sa ot drug sviat, ne gi namesvai.

Link to comment
Share on other sites

Въобще човекът е чудно същество !

Az pyk vinagi sym si mislela,che e prosto :D

Inache po temata ..tva sa pylni gluposti.

Vse edno kato kaja,che misli s dolnata tva oznachava,che misli samo i samo s neya..

Pyk i za da mislish s dolnata,pak se iska malko misyl ot gornata :D

Link to comment
Share on other sites

Nevita, ако ще си говорим с анатомични термини, би било редно и ние тебе да попитаме - ти с коя глава мислиш ?

 

xax vse pak mislya 4e li4i 4e tya e momi4e i ima samo edna glava........ :P zavisi ve4e ko misli s neya :tongue

 

Ари сега пък една имала, чувал ли си вица:

 

Отива Марийка при майка си разплакана и:

-Мамооооо, пък Иванчо си има пишка а аз си нямам.

-Не се притеснявай Миме ти като пораснеш ще си имаш много, а той пак само една.

 

:-) Та кой казва, че жените имали само една глава?

Link to comment
Share on other sites

Виц-а RuleZzz

 

Та по въпроса аз мисля с горната глава основно обаче когато се пробуди долната става опасно защото като се събуди долната горната автоматично изключва и докато не заспи отново долната горната не функционира правилно.

 

бтв Искам да кажа че макар че ние мъжете да се водим че мислим с долната глава и мислим само за секс това е просто измислено от жени за да прикрие тях. Това не е лично мое мнение а на момиче така че си правете изводите.

Link to comment
Share on other sites

бтв Искам да кажа че макар че ние мъжете да се водим че мислим с долната глава и мислим само за секс това е просто измислено от жени за да прикрие тях. Това не е лично мое мнение а на момиче така че си правете изводите.

Дам и според мене жените мислят повече за секс от нас (сигурно защото малко от тях са истински задоволени)!

Link to comment
Share on other sites

Eдин приятел ми беше казал следното:

Мъжете мислят кога и къде,а жените по какъв повод да си легнат с дадения обект.

 

Иначе и аз съм на мнение,че жените мислиме повече за секс,само че някой просто не си го признават и не знам защо е така..

Обаче на всички им е ясно-Ако един мъж каже примерно ай да се таковаме,има два варианта или да си легнат,или жената да го отреже,обаче жена ако го каже ест. има няква не знам как да се изразя щото ощя спя :D

Та ако каже 'Ай да правим секс' ще я сметнат за нек'ва к*рва :woot

Макар,че тва според мен е малко ограничено мислене..

'Щото в край на сметка секса е нещо нормално между двама души..

И айде стига толкова,че много се отплеснах от темата :P

Link to comment
Share on other sites

Според мен ще е по-добре да направим тема...

Какво бихте искали да промените в мисленето на другия пол?

 

А и аре не се правете бе жени...Какво лошо има да си прзнаете че и на вас ви се *** . Ако ги нямаше мъжете зажаднели за секс вие какво щяхте да правите?

Link to comment
Share on other sites

И мъжете, и жените могат да се погрижат сами за секуалното си задоволяване при липса на някой от срещуположния пол, който да се заеме с това.

Силвърчо предложи тема "какво да променим в срещуположния пол". Нужно ли е? Просто трябва и мъжете и жените да проявяват повече разбиране, а не да се чудят как да се нападат и как да се изкарат по-невинни и независими от половинките си. В крайна сметка, доколкото съм разбрал от часовете по биология, за да се продължи живота са нужни две неща - мъж и жена. Ако едното липсва - край.

Така че няма значение кой с коя глава мисли, кой мисли повече за секс и кой си признава. За добро или за лошо са ни сложили на една планета и е глупаво, ама много глупаво да се разделяме на фракции, при положение, че може да сме заедно.

Link to comment
Share on other sites

еми понякога определено не мисля с тази с която трябва

ставам разсеян, права глупави грешки, говоря простотии :wacko: и познайте кой тогава е винонен ;)

колкото и да се старая не мога да направя нищо по въпроса :cry

 

хаха еи психозис подписа ти да не е доказателство по темата :woot

Link to comment
Share on other sites

Когато пред тях стои мъж-с горната,

когато стои жена-с долната.

:wub:

(зависи от жената все пак)

:hump:

Link to comment
Share on other sites

Ами аз твърдя, че си мисля с горната. Стемя се да запазвам разсъдъка си във всякакви ситуации. Мъж дето си губи ума пред жена и започва да се държи като идиот е жалка гледка, така че колеги-мъже, във ваш интерес е да не се давато толкова лесно ;)

Link to comment
Share on other sites

не съм чел цялата тема. не мога да си представя какви глупости сте писали че тази малоумна тема да е 3 страници. какви са тия въпроси, с коя глава мисли мъжа. всеки си има една глава за мислене. другата глава е за удоволствие - за ебане! какво има да му се разисква на въпроса?! разбира се че някои говеда само ебането им е в главата, ама тва не означава че не си ползват истинската глава - ползват си я ама тя е пълна само с едно - с желание да бодне. надявам се че сте ме разбрали. и приемете този мой поуст като завръщането ми (някои ще си кажат "оу, не!, но се надявам поне някой да се зарадва) хайде поздрави и добре дошли на новите!

Link to comment
Share on other sites

Аз много се зарадвах да ти еба майката! Брей исказах се и в тая малоумна тема. Айде да дам и мнение. Мисленето се осъществява с главния мозък дето се намира в главата. Така наречената главичка на мъжкия полов орган служи за разни други неща. Който ги бърка...той да мисли с друга глава... Друго - не ми намеквайте че мисля само за секс щото съм мъж. Не ми го и натвърдвайте. Сексът за мен е интимна тема която няма с вас да обсъждам. Важността му? Малка...

Link to comment
Share on other sites

Мдааа понеже нямаше с какво друго да отвърнете на удара.Ам че тя долната винаги върши по-добра работа от горната.Такаче ЖЕНИ и в това отношение ВИ превъзхождаме... Предполагам, че е време да се скриете зад свойте срамни...

 

Айде, айде. Интересно ми е за какво трябва да се заяждате. Liverpool`Fan`1 и аз съм момче и от страната на такова мога да си заложа (подчертавам) горната глава, че едно 90 процента, да не и повече мислят с долните си глави. То си е факт. Това че мъжете превъзхождат жените в някой отношения... така е, но пък има и отношения където жените ни превъзхождат.

Няма спор обаче, че жените се правят че използват по-голям капацитет от мозъчните си запаси, а накрая се оказва че просто си говорят колкото да им е отворена устата... Което е много тъпо. Драги жени... мислете пък тогава говорете, а не обратното...

Нищо лично... без Вас така или иначе сме за никъде :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...