Jump to content
BulForum.com

С коя глава мислят мъжете


Recommended Posts

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Когато работата опре до малката глава, няма какво да му мислим :D

 

EDIT: ATEL ходи на частни уроци :P

Link to comment
Share on other sites

Мдааа понеже нямаше с какво друго да отвърнете на удара.Ам че тя долната винаги върши по-добра работа от горната.Такаче ЖЕНИ и в това отношение ВИ превъзхождаме... Предполагам, че е време да се скриете зад свойте срамни...

Link to comment
Share on other sites

sled kato pro4etoh temata Жени и Мозък i vednaga mi idva na um tazi tema S koq glava misli maja

az mislia 4e e naplno podvalsten na po malkata :)

 

 

damajanata: ponqkoga e taka kuklo kolkoto i da ne ti se vqrva.. no ima i jeni koito imat ne se samnqvam da si ot tqh ..me ni obra6tai vnimanie ponqkoga ot nqkoi ne6ta boli ..ili prosto ne sa im varzali predpolkagam i nqma za kvo drugo da govorqt

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че и двете теми единствено обиждат другия пол...

 

 

но пък е яко жена да каже на мъж "Абе вие мъжете само за това ли мислите???" и кофти, че мъжа рядко отговаря с "А вие жените да не мислите за друго ;)" :Д

Link to comment
Share on other sites

Nevita, ако ще си говорим с анатомични термини, би било редно и ние тебе да попитаме - ти с коя глава мислиш ?

 

Друг е въпросът на кого му върши повече работа едната и на кого - другата!

То Господ не раздава еднакво сила навсякъде я !

Link to comment
Share on other sites

Nevita, ако ще си говорим с анатомични термини, би било редно и ние тебе да попитаме - ти с коя глава мислиш ?

 

xax vse pak mislya 4e li4i 4e tya e momi4e i ima samo edna glava........ :P zavisi ve4e ko misli s neya :tongue

Link to comment
Share on other sites

xaxax! zavisi po-kakvo razbirax malka ) - Това какво означава!?????

 

hEka, че, личи - личи! Но не само пенисът има "глава" като съставна част !!

Link to comment
Share on other sites

За запалените фенове на войната между двата пола, предлагам да прочетат " Войната за вдигнатия капак на тоалетната чиния" и " Защо мъжете лъжат, а жените плачат", та вместо да злорадствате колко била малка, не знам си коя глава на мъжете и колко бил малко мозъкът на жените ( за което си има логично обяснение, но няма да ви го изяснявам тук), вземете прочетете нещо по въпроса за отношенията между мъже и жени, та да можете да кажете нещо по различно от баналните изказвания, които чета тук и в другата подобна тема.

Link to comment
Share on other sites

Права си. Това са празни теми.

Най-интересното е, че ги има, и не умират с времето.

На мене ми е много чудно защо мъжете, дето обясняват как жената била глупава, ограничена и прочее, не вземат да станаг едни гейове, че да си лягат снещо съвършено до себе си.

Въобще човекът е чудно същество ! Единствено то на планетата осъзнава, че времето му за живот е ограничено, а си го губи за какви ли не глупости и безполезни размишления.

Война между половете - виж само колко тъпо звучи този наложил се термин. Война водят враговете, а ние би трябвало да сме приятели помежду си.

Все пак едни без други нито ще ни е възможно, нито ще ни е хубаво да живеем.

Link to comment
Share on other sites

Ne za vsi4ko, no v pove4eto slu4ai s dolnata. Kogato triabva da iadut ili da gledat football, misliat s gornata, a kogato misliat za sex - s dolnata.

Link to comment
Share on other sites

Аве аз мисля и с 2-те...само че по някога долната надделява...ама дет е казал 1 пич ф по предните постове...горната носи последствията B)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...