Jump to content
BulForum.com

Pirelli 2005 Calendar


Recommended Posts

Аз доколкото те познавам на теб какво ли няма да ти хареса :laughing1:

 

 

Ааааа,той най-много се кефи на червенокоси и зеленооки.Ама още дялка ножки у тях, родителското тяло като заспи. :lol: :tongue

 

А на всичкото отгоре тая е много космата!!!По корема и между гърдите :lol: :sick

Link to comment
Share on other sites

E сега всеки с мнението си.Но онаиа жерно и е космат корема :sick:

И агарвенчо с миризлив чорап ще те плаша тебе.

И Just So You Know може да се разминеш със сакето

Link to comment
Share on other sites

И агарвенчо с миризлив чорап ще те плаша тебе.

 

 

оффтопик:пак плашиш големия ми космат задник с прословутия салам :bgrin:

И стига си повтарял за тоя чорап...вече имам ново творение - кирлива партенка със 100к демидж :P

Link to comment
Share on other sites

Ааааа,той най-много се кефи на червенокоси и зеленооки.Ама още дялка ножки у тях, родителското тяло като заспи.  :lol:  :tongue

Знам си го аз него...4 години се познаваме...знам му номерата :P

А относно сакето...братле аз си го спечелих в савсем честен бас така че аре без номера а? :devil

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

И в това черно-бяло. Ми то всичко в сенки някакви - нищо се не види. Ама сигурно е нарочно, да скрият дефекти по моделите, като не са намерили по-хубави :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Като искате да гледате цветни п**ки, си има раздели да тази работа във вареза :angry: . Снимките са много професионални и черно-бялото е класика! Много яки са!

Link to comment
Share on other sites

Че черно бялото си е класика хубаво, ама защо са толкова тъмни. На по-голямата част от снимките моделите са в някакви сенки, което на това черно-бяло излиза едва ли не като тъмно петно .

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...