Jump to content
BulForum.com

Изключвате ли си PC-to?


Recommended Posts

  • Replies 143
  • Created
  • Last Reply

До преди 2-3 седмици работеше постоянно,но тези дни вечер го изключвам,защото няма какво да се сваля от нет-а

Link to comment
Share on other sites

До преди 2-3 седмици работеше постоянно,но тези дни вечер го изключвам,защото няма какво да се сваля от нет-а

 

Разбира се ,по 12 часа му стига пъ ислед като не се използва...все пак ток харчи

Link to comment
Share on other sites

Откакто си смених PCto няма изключване :) Само монитоеа гася :)

Пък и както казаха по горе щом е в гаранция трябва да е на МАХ :)

Много правилно ,доката я има гаранцията на харда ми (още 2 годинки ) компира няма се гаси , по-хубаво са чупи харда да ми дадат нов , ще съм на кяр кво :D

Link to comment
Share on other sites

Много правилно ,доката я има гаранцията на харда ми (още 2 годинки ) компира няма се гаси , по-хубаво са чупи харда да ми дадат нов , ще съм на кяр кво  :D

 

Ето заради такива хора фирмите отказвата гаранциите

Link to comment
Share on other sites

Аз вече го гася.Преди 2-3 месеца почнах ме в нас ремонт.И съответно никъв НЕТ.Но преди това компа около 5 месеца да е гасен за около 3 дена най-много.Връзката ми беше доста слаба и нон-стоп свалях нещо.Пък и все нещо ново излизаше.Сега обаче не е така.Вечар като си лягам първата работа е да го загася.Просто не виждам смисъл да стой пуснат.Освен ако не съм сложил много работи в FlashGet да се свалят... АБЕ ПАЗЕТЕ СИ ХАРДОВЕТЕ НЕ СА ЗА 1 ДЕН !!!

Link to comment
Share on other sites

Преди 4-5 месеца не го изключвах изобщо. Работеше 24/7. Но от скоро като стана към 7 часа го пускам и го спирам вечерта към 11. През деня си бачка нон стоп, дори да ме няма в къщи. При бури не го спирам никога

Link to comment
Share on other sites

Абе няма смисъл да го Спирате,само за почистване от прах понякога де :P .

Аз моя не го бях спирал половин година(ама въобще) и после като го спрях да почиста парохоляка, между Вентилатора и радиатора на процесора имаше толкова "кал" че като е махнах температурата на ЦПУто ми падна с 10 Градуса.

А тва че работи постояно не вреди особено на харда.

Link to comment
Share on other sites

Когат сядам го включвам,ако ставам за повече от час,го изключвам.Да не хаби ток.

Link to comment
Share on other sites

Imam edin poznat, koito na skoro mi se obadi za edin problem s PCto. Problema e w towa, che komputera mu ne iska da se izkluchwa. Izkluchwa go za sekundi, a toi pak se wkluchwa samichak i towa neshto nqma krai. Towa mozhe li da e swurzano s towa, che i toi nikoga ne si izkluchwashe komputera :confused

Link to comment
Share on other sites

Imam edin poznat, koito na skoro mi se obadi za edin problem s PCto. Problema e w towa, che komputera mu ne iska da se izkluchwa. Izkluchwa go za sekundi, a toi pak se wkluchwa samichak i towa neshto nqma krai. Towa mozhe li da e swurzano s towa, che i toi nikoga ne si izkluchwashe komputera :confused

Ми да го изключи от контакта. Ако е в мрежа може да му се включва, ако е включена една опция в биоса wake on LAN (нещо такова). Между другото моя компютър като спре тока и после като дойде се включва сам. Пробвал съм също като го изключа от копчето директно пак се включва сам след 10 секунди

Link to comment
Share on other sites

Imam edin poznat, koito na skoro mi se obadi za edin problem s PCto. Problema e w towa, che komputera mu ne iska da se izkluchwa. Izkluchwa go za sekundi, a toi pak se wkluchwa samichak i towa neshto nqma krai. Towa mozhe li da e swurzano s towa, che i toi nikoga ne si izkluchwashe komputera :confused

А като му дръпне кабела пак ли иска да се включва сам? :blink: Проблема му е в копчето мене ако питаш.

Link to comment
Share on other sites

А като му дръпне кабела пак ли иска да се включва сам? :blink:  Проблема му е в копчето мене ако питаш.

 

За да не ти разваля темата направих нов топик, иначе tова с кабела беше яко :D :D :D.

Link to comment
Share on other sites

А някой смятал ли е колко гори на месец едно PC? Аз го сметнах над 20 лв.... :blink:

 

 

http://www.jscustompcs.com/power_supply/

 

Смятайте колко ви гори. При мене е oколо 15 лв на месец.

Не го спирам, освен при бури, когато не съм в града за по няколко дни или когато по някое време през нощта перката на видеото започне да вършее и не може да се спи по никакъв начин :о))

 

 

Между другото моя компютър като спре тока и после като дойде се включва сам.

 

И при мене е така :о)

Link to comment
Share on other sites

Imam edin poznat, koito na skoro mi se obadi za edin problem s PCto. Problema e w towa, che komputera mu ne iska da se izkluchwa. Izkluchwa go za sekundi, a toi pak se wkluchwa samichak i towa neshto nqma krai. Towa mozhe li da e swurzano s towa, che i toi nikoga ne si izkluchwashe komputera :confused

Със сигурност е свързано с това, тъй като компютърът вече е привикнал към положението и му е харесало. :D :D

...... Между другото моя компютър като спре тока и после като дойде се включва сам.

Ако в биоса е зададена опцията Last Stage , като ти спре тока и после дойде, ясно е че ще се включи пак, понеже това му е било Last Stage преди да изгасне.

Link to comment
Share on other sites

Аз моя си го спирам.Няма смисъл да върти напразно.И без това в него въртят три вентилатора и един хард.Доста шум прави.А и ток гори. :sayjin Преди време имах две машини от които едната беше 386 и въртеше 24/7 BBS.Само той гореше 7 лева на месец...Защо да плащам грешни пари?!Като ми трябва да правя нещо,просто изчаквам 30-ина секунди да запали и готово!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...