Jump to content
BulForum.com

Age Of Empires III: Out :)


ShitHappen

Recommended Posts

  • Replies 175
  • Created
  • Last Reply
  • 4 weeks later...
Играта вече я има и май е излезнала преди доста време ако не се лъжа :blink:

повече от седмица...

Малко се дразня като ми обясняват колко яка била , а по принцип тук трябва да излезне малко след примиерата :cry

 

Докато има мързеливи баламурници, ще има и кой да се базика с тях :lol:

 

 

Бих желал да не обсъждате Age of Mythology тук, ако наистина имате интерес към нея, намерете тема за нея, или ако няма такава - направете

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Тая трета част ще възвърне една от най-яките стратегий правени някога!Класика какво друго мога да кажа....всички сме израснали с нея и ще си умрем с нея :bgrin: :P

Link to comment
Share on other sites

Veche si poigrax na demoto :woot

 

Grafikata naistina e dobra...po vsika veroiatnos iska neshto poveche ot 1.7 Mhz protsesor zashtoto pri men ponakasva kogato ima bitka :(

 

P.S. za sravnenie Half-Life 2 mi varveshe idealno... :confused

No da ne izbarzvame ...tova e samo demo ;)

Link to comment
Share on other sites

Veche si poigrax na demoto  :woot

 

Grafikata naistina e dobra...po vsika veroiatnos iska neshto poveche ot 1.7 Mhz protsesor zashtoto pri men ponakasva kogato ima bitka :(

 

P.S. za sravnenie  Half-Life 2 mi varveshe idealno... :confused

No da ne izbarzvame ...tova e samo demo  ;)

Може да е от видео картата.С каква си?

А тая игра изисква ли определан версия на Pixel Shader и ако да коя?Щото ако и тая иска Pixel Shader 1.4 като батълфилд 2 пак ще поздравявам нечия майка.

Link to comment
Share on other sites

Може да е от видео картата.С каква си?

А тая игра изисква ли определан версия на Pixel Shader и ако да коя?Щото ако и тая иска Pixel Shader 1.4 като батълфилд 2 пак ще поздравявам нечия майка.

 

S GF4-ka sam...kato e napravix na 600x800 se opravi i varvi idealno! :woot

Link to comment
Share on other sites

дам играта наистина е много добра,като графика много ми харесва треви,дървета,къщи всичко е много яко. :) Ще чакаме пълната версия

Link to comment
Share on other sites

Нещо не ми вдъхва доверие. прекалено много барут има тук... и ми липсва специалната единица която се вади от замъка...

Link to comment
Share on other sites

Нещо не ми вдъхва доверие. прекалено много барут има тук... и ми липсва специалната единица която се вади от замъка...

 

пълно разочарование :( графиката верно е добра, ма тая индустриална епоха нещо доста се различава от стандартните РТС-та базирани на стомана и мускули :D най-тъпото е че пехотата бута сгради по-бързо от оръдията и ... (не мога да измисля точната дума) на контра единиците. продължавам да чакам дали Цив4 и хирос5 ще са издънки :bgrin: дано да не са :sayjin

Link to comment
Share on other sites

На мне ми се струва че има много малко единици.Лично на мен Rise Of Nations ми харесва повече,а пък и ако беше с тая графика щеше да е убиец.Дано обаче пълната версия да не е толкова куца де. ;)

Link to comment
Share on other sites

Поиграх на демото.Чесно казано съм впечатлен.Основното в геймплей-а си остава.Много ме кефи това ,че могат да ти пращат провизии.В началото това много ми помагаше.С нетърпение чакам играта!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...