Jump to content
BulForum.com

Age Of Empires III: Out :)


ShitHappen

Recommended Posts

Според кратко съобщение на главната страница на гейм-разработчиците от Ensemble Studios, много скоро ще се появи и първата официална информация за Age of Empires III - продължението на тяхната мегауспешна реалновремева историческа стратегия. За нея плъзнаха слухове още през изминалия месец и ето, че сега е повече от сигурно, че трета част ще има. Бъдете сигурни, че ще ви държим в течение и веднага ще ви уведомим, ако има някакво развитие по темата.

Source : Pc Mania

NEW : В последния брой на печатното издание на "PC Gamer" се появи допълнителна информация за Age of Empires III: Age of Discovery - продължението на култовата историческа реалновремева стратегия на Ensemblе Studios. Действието в нея ще се развива между 1500 и 1850 сл. Хр., което покрива откриването и колонизацията на Новия свят. Освен това играта ще използва физическия енджин Havok. Засега толкоз, ще ви ъпдейтнем с повече информация с течение на времето.

Source : Pc Mania

10x to @Shade

NEW 2 Ето, че най-накрая, след като сума ти вереме се говореше (още от октомври 2004-та) за туй неизбежно нещо, Microsoft Game Studios анонсираха официално разработката на Age of Empires III. Тази историческа реалновремева стратегия, която е дело на Ensemble Studios, продължава събитията от Age of Empires II: Age of Kings, поставяйки ви в ролята на европейска сила, която е твърдо решена да изследва, колонизира и завладее Новия свят. В нея ще открием нови геймплей елементи от типа на концепцията за Home City, още нации, единици и технологии, огромна сингълплейър кампания, разпростираща се в рамките на цели три поколения, и т.н. Особено приятна за окото придобивка ще бъде физическият енджин Havok, благодарение на който войниците ще изглеждат крайно реалистично на бойното поле. Засега Age of Empires III се очаква да види бял свят през втората половина на 2005-та. В нашата секция с картинки ще откриете няколко нови скрийншота от играта.

Source : Pc Mania

New 3

January 4, 2005 - Microsoft Game Studios and Ensemble Studios are proud to announce the return of the king of real-time strategy games: Age of Empires III is scheduled to ship in the second half of 2005. This will be the latest landmark release in the award-winning franchise that has sold a staggering 16 million units worldwide.

Click Here For More

10x to @R_a_p_t_o_R

остава само да тръпнем и да чакаме дата на излизане на играта ( скрииншотове ,демо и т.н. )

Дано играта да не изглежда като Age Of Mythology . Дано това да е играта която ще ме върне към подобен вид стратегии

Screenz: тук

Нещо като Preview от Pc Mania : http://www.pcmania.bg/sections.php?op=viewarticle&artid=2329

Играта излезна , ето и линк за даунлоад както и към един пач цък

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 175
  • Created
  • Last Reply

И мен ме кефи повече първа част. Едно време се спуквах да играя на нея. След като излезна втората бях доста ентусиазиран докато не видях за кво става въпрос и после най-много още 1-2 пъти да съм я пускал :) Дано третата да си заслужава!

Link to comment
Share on other sites

предишните поредици на играта много ми харесаха изключение прави само Age Of Mithology ако новата игра не е като нея ще се разцепя :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Хм, пак от PC Mania още инфо с линкчета..

Информацията идва първо от PC Gamer, които в последния си брой са извадили ексклузивна информация с няколко screenshot-a.

Действието щяло да се развива през периода на колонизация на Америка - от както Колумб си открил задния двор.. така де, Америка, до може би 1850-та... Там някъде. Играта щяла да започва с момента, в който вашият кораб акустира на Американски бряг (Северна, или Южна Америка) и вие, в лицето на някой брадясал Европеец, обявите тази земя за част от родината си.

Освен национална принадлежност, се говори, че ще имате ии столичен град, от който ще пристигат провизии за начинаещите колонизатори с меч в ръка. Има още някои неща... вижте линка :)

Играта щяла да ползва HavOK-енджина - наистина шотовете изглеждат невероятно. Чудя се какви ли ще са системните изисквания... Абе ще видим. Засега се знае толкова. Линк отдолу.

Planet Age of Mythology News Page

Ensemble Studios Homepage --- Все още няма нищо, но преглеждайте от време на време :)

Link to comment
Share on other sites

Ндаааа....скрииншотовете говорят доста.Само дано наистина е такава играта.Пък за системните изисквания ще видим.Само темата е малко кьопава - Америка :sick .

Поне е нещо ново,но дано не се окаже "старата песен на нов глас".

Link to comment
Share on other sites

eee super dano e ne6to qko.Men puk me kefi nai starata Age of Roma mai se kazwa, mnogo se bqh zaribil po neq, no ina4e i drugite 4asti sa hubavi.Bi trqbwalo troikata da e ne6to mnogo ludo :punk A dano da izlezne ne6to gotino skoro, 4e nqma kwo da se igrae.Prevurtqh PoP2 i sq nqma kwo da se prai, dano toq Age 3 da izlezne po skoro :D

Link to comment
Share on other sites

Age of Empires 3: Нови детайли

ето малко инфо:

Все още няма официално представяне на играта от Ensemble Studios. Въпреки това множество нова информация за нея видя бял свят - играта ще се казва Age of Empires: Age of Discovery ,Изкуственият интелект е този от Age of Mythology, но доразработен, за да може да отговаря на съвременните изисквания. Графиката е изцяло нова (3D, както и в Age of Mythology), а благодарение на Havok физичния енджин всички експлозии, свличания по хълмове и т.н. ще са реалистични.

както и малко screenshots които може да намерите тук

Link to comment
Share on other sites

Това е много хубава новина. Аз съм заклет фен на поредицата(всичко ми е харесало, но най-много АОЕ 1). Мога да кажа, че това е първата ми стратегия която съм играл, любимата(аое1) и първата от по сериозните игри... :)

Link to comment
Share on other sites

Men puk nai me kefi Age of Empires II : The Age of Kings. Neveroqtna igra! ;) Napravo me zavladq. I saundtracite sa super. Edna takava otpuska6ta muzika po vreme na igrata... prosto super! Sega s udovolstvie o4akvam AoE III :woot

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Малко нови шотчета : http://www.games.tiscali.cz/clanek/screen.asp?id=8358

Размазващи са ,според мен ! Ако играта запази старият (перфектен ) геймплей и бъде доокрасен + тази графика , незнам дали ще играя друго освен тази игра :P

Link to comment
Share on other sites

Играта вече я има и май е излезнала преди доста време ако не се лъжа :blink:

повече от седмица...

Малко се дразня като ми обясняват колко яка била , а по принцип тук трябва да излезне малко след примиерата :cry

Link to comment
Share on other sites

Онзи ден едно приателче от НЮ ми обясняваше за кво става въпрос , той си я бил купил за 29$ или нещо такова...

За съжеление той е от геймарите и само това и няма как да му кажа да я ъплоадне някаде , със сигурност нямя да се справи , иначе можеше да ми даде кея , ама за кво ми е без играта :cry

Link to comment
Share on other sites

Вастрилчо, ти не си много в час, простено ти е. Има информационни източници (в едно такова, наречено Интернет) за това какво е излезнало и какво не е. Ти явно не ги познаваш, ще те оставя да изпиташ удоволствието да откриеш Америка.

Link to comment
Share on other sites

Вастрилчо, ти не си много в час, простено ти е. Има информационни източници (в едно такова, наречено Интернет) за това какво е излезнало и какво не е. Ти явно не ги познаваш, ще те оставя да изпиташ удоволствието да откриеш Америка.

 

Screenshotovete koito vidqh mi govorqt 4e igrata shte e mnogo qka. O4akvam s netarpenie :punk

Link to comment
Share on other sites

http://warez.ru:8080/FTP/Pictures/Age.of.E...II.Screenshots/

Тук качих тези screenshot-ове, за по-удобно.

Иначе играта ще изглежда велика, както първата част :punk За графиката да не говорим, супер яка!!! По-добра дори и от Half-Life 2 ! :]

Link to comment
Share on other sites

СИлно се надявам да има 3-та част и я чакам с нетърпение.....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...