Jump to content
BulForum.com

първите 10 минути


HEKTIK

Recommended Posts

Принципно семейната среда има по-голямо влияние върху психиката на децата от филмите, игрите и т.н. Това съвсем не означава, че всеки път са виновни родителите.

В случая разфасоването е направено с цел да се прикрие убийството, което може би е непредумишлено (убийството, не разфасоването) , за разлика от убийството на Маргарита. Според мене сред нас има доста хора (с по-лабилна психика), които при отределени обстоятелства биха извършили убийство, стига да имат оръжие под ръка (обикновенно при среща от типа мъж-жена-любовник). Почти съм сигурен, че Кристиян, ако беше успял да прикрие убийството, след това поне една година нямаше да спи спокойно. Потресаващо е обаче как 14-годишни момичета се наговорят да убият тяхна "приятелка" и след това нямат никакви угризения.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

а този случай.........незнам какво да кажа

 

 

За Магито: аз я познавах и през последните и няколко седмици всеки ден бяхме на кафе.... и после с нейните "приятелки" 2 дни бехме по кафета те вече я бяха убили....... и се държаха все едно нищо не се е случило.... просто нямам думи..... даже не искам и да си спомням каква гадна зима беше.... :unsure:

 

 

какво става в тая държава бе хора?!?!!??! :angry1 :cry :cry

Link to comment
Share on other sites

karaman , samo s ekzekuciite ne sam saglasna , govori6 4e filmite bili pylni s nasilie a ti kvo predlaga6 filmi na jivo - publi4ni ekzekucii , tc tc

 

ти какво разбираш под публична екзекуция? няма да ги опнат на площад централен, да ги обесят, заколят, отровят или каквото там ще ги правят.. и после да пее някой (сигнал или Анелия или Азис примерно) за да отпразнуваме. има си отредени начини за това, на отредени места. и не всеки може да гледа.

 

Не може да се каже че само филмите са виновни, или игрите, или омразата, насилието , необразоваността, мизаерията, бедността, материализма са причина за подобни извращения/ не се сещам за по силна дума/.

Всичко това взето накуп превръща хората нещо по лошо от животни. И защо се учудвате че точно деца правят такива гадости. Ми нали те имат най-слаба психика, те се поддават наи-лесно на моментни импулси.

А иначе аз съм против такива репортажи да се излъчват по новините. Това само засилва омразата един към друг...

И да аз съм съгласен за публичните екзекуции. Защото като видят как един-двама са наказани, гарантирам че всички кражби и убииства че престанат веднага.

 

а какво да се излъчва по новините? къде хляба е спаднал.. и как в някоя държава убили някой си и такива разни неща. пък за българия никой нищо да не знае и да си мисли че нещата се оправят след като по новините нищо не казват. нали трябва да се види аджеба за какво става въпрос.

 

колкото до екзекуциите... те няма да видят, а щя чуят. никой няма да покаже на хората как НЯКОЙ си.. умира.

Link to comment
Share on other sites

Не забравяйте - ние,хората сме си най-големите животни.Нищо,че мислим и говорим.

Link to comment
Share on other sites

Не забравяйте - ние,хората сме си най-големите животни.Нищо,че мислим и говорим.

imenno za6toto mislim i govorim sme nai golemite si vragove.. ili pone az taka smqtam

a otnostno kladnicata.. na skoro edno dete be6e zaklalo ba6ta si po su6tiq na4in a pri4inata e v pove4eto pati oligofreniq.. v posledno vreme vse po 4esto sre6tana bolest

Link to comment
Share on other sites

Sega izlizam s kolata i stiskaite paltsi da ne me sreshne geimar igral Carmageddon naprimer.

 

Atel, ти си момиче нали? Не се обиждай, ама най-големите кармагедонаджии сте точно вие - момичетата... ;)

Link to comment
Share on other sites

Как може дете да има такива заложби,като на масов убиец.Такива деца са деректно за психиатрията и то до живот.Никакво пускане на свобода не заслужават.

Link to comment
Share on other sites

Ами отивам на лекар, да потвърди. Знаех си аз че съм луд, ама не ми вярват. Всеки мисли, че само се правя на интересен. Мерси, че повярва в мен.

Както и да е, може би си прав, може би трябва директно да ги трепят такива.

Link to comment
Share on other sites

w00x , az kazah ve4e ubiistvoto si e ubiistvo i ni6to ne go opravdava ,nito ima dostat4no nakazanie ,koeto da go nakazva taka ,4e bezsmisleno e davaiki syglasieto si za smyrtina prisyda i az da stavam ubiec....nito sym bila tam ,nito vqrvam na tva koeto mi se pi6e po mediite .Ako edin e 100% vinoven to drug moje da ne e ,no prieme li se zakona 6te se izpylnqva za vsi4ki , ne sa edini4ni slu4aite ,kogato nevinni hora sa bili ekzekutirani poradi sydebni gre6ki ....nepopravimi gre6ki .....az nqma da riskuvam syvesta si

Link to comment
Share on other sites

w00x , az kazah ve4e ubiistvoto si e ubiistvo i ni6to ne go opravdava ,nito ima dostat4no nakazanie ,koeto da go nakazva taka ,4e bezsmisleno e davaiki syglasieto si za smyrtina prisyda i az da stavam ubiec....nito sym bila tam ,nito vqrvam na tva koeto mi se pi6e po mediite .Ako edin e 100% vinoven to drug moje da ne e ,no prieme li se zakona 6te se izpylnqva za vsi4ki , ne sa edini4ni slu4aite ,kogato nevinni hora sa bili ekzekutirani poradi sydebni gre6ki ....nepopravimi gre6ki .....az nqma da riskuvam syvesta si

 

ми като е безсмислено.. тогава защо изобщо да го наказваме? нека си мърда.. да убие пак.. и пак.. и пак.. и да видим ако убие някой който познаваш (да чукна на дърво) дали тогава пак няма да искаш да видиш този човек мъртъв. убийците направо да ги трепят. няма какво да пълнят затворите само с тях. и без това са препълнени и няма място за истинските престъпници.

Link to comment
Share on other sites

w00x , nqma sa razberem :) ti misli6 ,4e 4rez nasilie 6te postigne6 nenasilie ....az mislq ,4e ne 4rez strah ot nakazanie se postiga promqna .....edva li ubieca 6te se spre da ubiva.Ako prestyplenieto e umi6leno toi ne ubiva 6toto misli , 4e nqma smyrtna prisyda a 6toto si misli 4e nqma da byde razkrit , a ako ne e umi6leno pak 6te ubie 6toto kyvto i da e zakona toi v momenta nemisli za nego. Ima mnogo drugi na4ini za nakazanie ne e nujno da ima smyrtna prisyda .

Link to comment
Share on other sites

вижте този сайт. типично за българите. надигат се само като стане нещо такова и го кажат по новините (най-важното). а че всеки ден стават такива неща (не завършват със смърт, но все пак са лоши) и никой не разбира за тях.. не се замислят. защо не се вдигна пушак за малкото момиченце което беше прегазено от боклуджийския камион докато си караше колело? от малка с цели. искала да открие лек против рак-а. на мен за момиченцето ми е много по-гадно от колкото за някакви пичове дето отишли .. направили си пиянско събиране, играли комар и се напили и се изпотрепали. разбира се гадно е, но за момиченцето малко хора разбраха. защитете ме в тоя форум на страницата, защото явно пишат само некадърни хора без да мислят за последствия от каквото и да било. именно заради такива дето не мислят за последствията стават такива трагедий. само дето никой не го разбира тва. всеки се прави на гъзар "не ми пука кво ще става, аз познавам тоя и ония, аз съм велик".

Link to comment
Share on other sites

glei ko stava samo su4eni4ki ubivat svoq priqtelka za6toto bila v centara na vnimanieto :(

Между другото Мария и Маргарита бяха от бившия ми клас,а Антония от съседния и когато разбрах новината представете си как се почуствах само :( А относно убития в Перник - NO COMMENT

Link to comment
Share on other sites

LOKOMOTIVcho gadno... Това поколение не сички но повечето не оценяват живота.Последните новини които гледах казаха,че преди 2 години чичото [на момчето което уби саученика си в Перник] та чичото опитал да убие башта му сус брадва....Просто като погледна някои весник и винаги пише за поне двама убити или задържани Младежи ... Например във Петък си зех вестник и пише "17 уби брат си 26 годишният му брад се пребрал в нетрезво състояние и започнал както винаги да налага родителите си заплашил ги с нож тогава брат му отнел ножа и го наругал няколко пути"

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...