Jump to content
BulForum.com

първите 10 минути


HEKTIK

Recommended Posts

И какъв е отговора като сам си отговорих? (или сам да си отговоря). Теб те питах, недей да се измъкваш.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Е само това не бях виждал... Чудно ми е КОЛКО извратен трябва да си за да разфасоваш човек, още повече твой приятел... :sick :sick :sick

Link to comment
Share on other sites

Не бях гледал новините щото ме нямаше вкъщи. Но след като прочетох отговорите на темата май ще пропусна вечерята. Баси отврата :sick :sick :sick

 

Болно ми е кат слушам такива работи и най-гадно ми става кат се замисля че това се случва във нашата държава.

 

 

НЕ НА НАСИЛИЕТО!

Link to comment
Share on other sites

Е само това не бях виждал... Чудно ми е КОЛКО извратен трябва да си за да разфасоваш човек, още повече твой приятел... :sick  :sick  :sick

 

 

 

Ма как може въобще да го наречеш "приятел"? :confused

Link to comment
Share on other sites

udarienieto e na poslednata sri4ka

Чудесно, а какъв е отговора ?

Link to comment
Share on other sites

Не мисля, че изобщо има какво да се коментира поведението на този, който е убил приятеля си. Не виждам нищо възмутително в станалото, виждам само потресаващо и ужасно. Не го изкарвайте болест на обществото и не знам какво. Вярвам, че момчето е било душевно болно (което не значи, че го оправдавам) и вярвам, че по-късна експертиза ще го докаже. Не може да правим съждения за страната си по поведението на един луд човек.

Link to comment
Share on other sites

Niakoi hora biha kazali:

 

I po losho shte stava, shtom kato ot vsiakude luha nasilie, ot filmite, ot igrite, ot raperskata muzika. I prostotiata ot chalgata, 12 godinishni razpasani kato prostitutki.

 

Tova obache ne e problem. A sledstvie.

Sledstvie ot nevuzpitanost, neobrazovanost, nekulturnost.

Ogledaite se. Edna normalna kniga struva 30 leva. Edna cigara treva 3 leva. Okaza se, che bednostta e porok, che parite sa vsichko, che cenata na choveshkiat jivot e po-evtina ot cenata na 1 kurshum.

Biahme hora i stanahme skotove. Niakoi oshte se durjat, drugi osvirepiavat i se prevrushtat v mafioti, prestapnici, psihiasali ubiici.

 

Kakvo se pravi s 1 biasno jivotno, to se ubiva, za da ne navredi na horata. Spored men tia nenormalnite ako ne mogat da se izlekuvat, trebe ili da se zatvoriat v kletka ili da se ekzekutirat publichno.

Не ми изглеждаш особено нормален, и ся кво да правим ?

Link to comment
Share on other sites

Просто нямам думи. Тази страна сама се унищожава и няма какво да направим някой казват : Като толкова роптаеш отиди стани депутат или нещо от сорта и оправи държавата. Мда добре звучи но колко е възможно, според мен това е невъзможно всеки тръгнал към тази цел или е спиран или се е увълчил от власта която му се предоставя и забравя предишните си цели и възгледи.

Всичко в тази държава ни озлобява и омразата напира и расте вътре в нас и вече започва на места да излиза на показ. Спред мен филмите с насилие и игрите нямат такова влияние върху нас те само дават по 1 вид идея за извършването на престъплението защото ако погледнем от друга страна това убииство е много добре замислено защото ако е спонтанно то извършителя е нямало да има такава подготовка а в крайна сметка той е щял да се паникьоса и нищо не би направил за да прикрие следите.

 

ПС Съжалявам че трудно се долавя смисъл и логика в думите и разсъжденията ми но определено има някаква.

Link to comment
Share on other sites

Не може да се каже че само филмите са виновни, или игрите, или омразата, насилието , необразоваността, мизаерията, бедността, материализма са причина за подобни извращения/ не се сещам за по силна дума/.

Всичко това взето накуп превръща хората нещо по лошо от животни. И защо се учудвате че точно деца правят такива гадости. Ми нали те имат най-слаба психика, те се поддават наи-лесно на моментни импулси.

А иначе аз съм против такива репортажи да се излъчват по новините. Това само засилва омразата един към друг...

И да аз съм съгласен за публичните екзекуции. Защото като видят как един-двама са наказани, гарантирам че всички кражби и убииства че престанат веднага.

Link to comment
Share on other sites

И да аз съм съгласен за публичните екзекуции. Защото като видят как един-двама са наказани, гарантирам че всички кражби и убииства че престанат веднага.

 

Веднага не, но ще се мисли доста повече преди да заколиш поредната жертва. И с времето ще стане рядкост и така докато изчезне дотолкова че да е като в чужбина - 1 такова убийство на 10-на години

Link to comment
Share on other sites

Гледам, че така и така сте на кофти новини :cry та ето какво гледах току що по новините на нова телевизия

Най голямото масово самоубийство на хора запознали се в нета :excl:

Link to comment
Share on other sites

Аз не съм ги гледал.

За какво става въпрос? :confused

 

"Младежи" които постояно висяли в нета и си чатели, деприсирали се взаимно и на края си спретнали една среща и решили да си решат проблемите от раз :unsure: а за тези които искали да го направят самостоятелно а не знаели как имало сайтове които дават подробно разяснение на различни начини за самоубийство

Link to comment
Share on other sites

Basi tva trqbva da si psehi4no bolen za da go napravi6.

Kato go pusnat ot zatvora ili TVU moje go zemat za hirurg :)

Не си далеч от истината...в линка, който даде liquid, прочетох, че чичо му (не на liquid...на килъра :pirate ) бил психично болен, а определено тези заболявания се предават в гена.

Link to comment
Share on other sites

Мразя да пускам мрачни теми,но просто днес съм разбита от първите 10 минути на новините по би ти ви.Не знам как са били по канал 1,нямах сили да гледам и тях...Кажете си мнението,ако въобще ви се говори на тази тема.Ако не ви се говори-ще ви разбера.То не,че има много да се каже,защото ситуацията е NO COMMENT,но... :cry  :cry  :cry

 

Нашите медии са пълни с идиоти. От години не гледам новини точно заради тази причина - само времето и спортните новини. Че света не е розов на всички е ясно , но нима по света стават само убийства. Тук е ролята на редакторите да подбират новините. Сякаш някой има полза от това народа да живее в постоянен страх за да има безброй мутри превърна ли се сега в псевдо-застрахователи.

Решението е просто - сменете канала като дойде време за новини!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...