Jump to content
BulForum.com

Най-красивата игра?


Огромен

Recommended Posts

Хахаха. Всъщност не  :lol:

Просто се ядосвам на подобни теми: коя е най-великата не знам какво си...

 

Та реших да контраатакувам с игрите на мойта буйна младост  :P

 

:) като не ти харесва темата не е нужно да се правиш на интересен... аз когато съм играл игри, ти не си бил и в Ташкън дори :P а игрите бяха с 2 цвята - черно и зелено.

 

Просто сега си питам, какво хората най-много харесват - като визия!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

FarCry не съм играл, но за екшън най-красивмото за мене е Serious Sam :woot

Като се пусна на Tourist и наистина се чувствам във ваканция :D

 

Иначе първенството по красиви игри се дълвжи от куестовете - Syberia, Runaway: Road Adventure, Monkey Island, Full Throttle, Neverhood, Voodoo Kid, Koala Lumpur: Journey to the Edge...

Link to comment
Share on other sites

C&C Generals :Zero Hour красота, ама не може да я изтегля....

Link to comment
Share on other sites

nai-krasiva grafika zasega spored men ima farcry

doom 3 sy6to ima krasiva grafika, no i dvete imam 4uvstvoto, 4e sa praveni s edna cel-da demonstrirat hubav grafi4en enjin i da prodadat i malko videokarti

....moje bi Nvidia i aTi si igraqt s nas, moje bi vsi4ko e edin golqm zagovor? :allien :ghost

a spored men kato ka4estvo i lekota na grafikata WARCRAFT 3, kakto i na quake 3 , ni6to, 4e sa ve4e moralno oStareli, sa nedostijimi , ama az samo tova igraq , taka 4e ne me slu6aite.Be klu4ovata duma e :optimizaciq

Link to comment
Share on other sites

nai-krasiva grafika zasega spored men ima farcry

doom 3 sy6to ima krasiva grafika, no i dvete imam 4uvstvoto, 4e sa praveni s edna cel-da demonstrirat hubav grafi4en enjin i da prodadat i malko videokarti

....moje bi Nvidia i aTi si igraqt s nas, moje bi vsi4ko e edin golqm zagovor?  :allien  :ghost

a spored men kato ka4estvo i lekota na grafikata WARCRAFT 3, kakto i na quake 3 , ni6to, 4e sa ve4e moralno oStareli, sa nedostijimi , ama az samo tova igraq , taka 4e ne me slu6aite.Be klu4ovata duma e :optimizaciq

 

=))) moq 4ovek e lud tvyrdo zad nego sotq!!! :D :P :) :lol:

Link to comment
Share on other sites

Една от най-красивите игри за времето си, според мене е Arcanum, която все още може да служи за еталон за това, как трябва да се правят игри. Графиката на Arcanum е уникална. Всичко е рисувано на ръка и на малките резолюций изглежда прекрасно. Игра изпипана във всяко едно отношение. Blade of Darkness също се нарежда в челото, като игра в която е обърнато огромно внимание на графиката. Няма да споменавам за другите и пипнати апекти. Това са за мене двете игри, които са правени със старание, което рядко се среща напоследък. Ако има някой дето е пропуснал да изиграе тези две прекрасни игри, значи все едно не е играл нищо през последните 2-3 години :) Max Payne е третата игра която трябва да спомена тука. Нея предполагам сте я играли поне 90% от вас :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

За мен най-красивата игра с невероятен геймплей си остава Сайлънт Хил 2!

Между другото някой може ли да ми каже има ли някоя друга игра с подобена на Сайлънт Хил графика, т.е. същия вид.

Link to comment
Share on other sites

Много ценя игрите на NOVALOGIC-JOINT OPERATIONS и DELTA FORCE-BHD много са добри и реални,като красива графика ценя FARCRY и MEDAL OF HONOR всички експанжъни,въпреки,че е стара,със саунда и графиката си тя успява да те върне във онази атмосвера преди 60г

 

tonyss@abv.bg

Link to comment
Share on other sites

Е, не може да има мъж, който да не пусне една dark elf-ка да тича напред на Lineage 2 и да не каже че това е най-красиво

Link to comment
Share on other sites

Определено Need For Speed Underground  :punk  :punk

Красота просто. Кефиш са на коли и на gameplay. Лесна е за игране.

 

Естествено говорим за максимални детайли.  ;)

 

 

Underground рулез :punk :punk тва е играта е естествено до излизането на

Underground 2 a до тогава If you feel a need for speed, just play Underground :punk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...