Jump to content
BulForum.com

Най-красивата игра?


Огромен

Recommended Posts

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply
Underground рулез  :punk  :punk  тва е играта е естествено до излизането на

Underground 2 a до тогава If you feel a need for speed, just play Underground :punk

Това е истината!!

Link to comment
Share on other sites

Едва ли има кой да отрече ,че новото отроче на EA е най-красивото нещо правено някога .. NFS: Underground 2 това е най-красивата и с най-увлекателен геймплей игра за момента !

Link to comment
Share on other sites

Mdam CsS grafikata e po-dobra ot 1.5 , no vse pak ne se doblijava do NFSU2 & WoW :)

:notify:

:lol: Какво общо има CSS , NFS U 2 и WoW? Е аз ще ти отговоря АБСОЛЮТНО НИЩО! Как може да сравняваш CSS с NFS U 2 да не би да има коли и в контрата? Мислете малко преди си "тряскате" безсмислени постове

Link to comment
Share on other sites

Zema6 gi kato cqlo we pi4 ,misli6 li 4e trqbva da ima odtelni temi za racing , rpg ili shooteri ? Az si izkazvam mnenieto ,kazvam na mene koq igra mi haresva kato grafika ,verno e sravnqvam CS1.5 i CsS ,a za ob6toto sravnqvane mn prosto: Koeto mi haresva pove4e kato detaili i t.n. , pomisli dali tvoq post e bezsmislen,ako iska6 mojem da produljim na PM ;)

Link to comment
Share on other sites

MI spored men naj-krasivite sa.

1.EASPORTS

2.EAGAMES

3.LUCASARTS

A konkretno fifa2005;nfsu;athens2004.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Какво да ви кажа, играя ХЛ2 на медиум детайли, заради слаба машина, и пак ми окапват очите от красота. Не знам ако се пусне на макс какво ще е...

А за геймплей да не говорим! Играта е просто №1!

Link to comment
Share on other sites

Awe vzemete pyrvo si kajete na kvi ma6ini gi puskate tezi igri che kato gledam gluposti ot sorta na quake3 i serious sam i taka natatyk da bydat sravnqvani s doom 3 i half-life 2 i se skysvam da se hilq.Ako i dvete gi igraete na GF MX440 naistina moje i da ne usetite razlika!Ne pi6ete gluposti plssssssssssss

Probvaite half-life 2 doom3 i far cry na 1280x1024 na ultra high detaili na 16x anisotropic filtering i 8x antialising i govorete TOGAVA koq e krasiva i koq ne e za6toto karate dosta hora koito 100% razbirat dosta pove4e ot takiva lameri da se :sick !!!

Link to comment
Share on other sites

Какво да ви кажа, играя ХЛ2 на медиум детайли, заради слаба машина, и пак ми окапват очите от красота. Не знам ако се пусне на макс какво ще е...

А за геймплей да не говорим! Играта е просто №1!

 

:) Нищо повече повярвай ми :) Но най ме дразни ха ХЛ2, че на Емпорио релеазът вървеше по-бързо от този на Венджънс! С Емпорио макс детайли и 1280х800 не бяха проблем, докато с Венджънс се налага да намаля детайлите и разделителната способност, че много накъсва. Може би ми трябва повече РАМ, а може би просто Валв са се .... оцапали с този Стийм!

 

Лично аз не съм много доволен от ХЛ2! Скучна и не чак толкоз добре изглеждаща. Хубаво, че е бил нашият човек Виктор Антонов да им оправи графиката, че иначе, какъв ли смешен Сити 17 щяха да направят. Така поне Сити 17 прилича на София или който и да е друг български град с някакви си странни канализации, които никъде не водят.

Бляк Меса поне имаше смисъл! В Сити 17 смисъл не виждам. Личната ми оценка за Халф-лайф е: най-добрата игра, но защото останалите са пълни боклуци! Барабар с Дум 3!

 

Виж Принц ъф Перша: Вориор Видин е друга работа! Тия Квебекци са един път! Перфектно ми върви на макс детайли и на външен вид с нищо не ми изглежда по-малоценна от Халф-лайф2

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...