Jump to content
BulForum.com

Koi e nai gotiniq film praven po Стивън Кинг


-J-U-

Кое е най-доброто филмирано произведение на Ст. Кинг?  

150 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Koi e nai gotiniq film praven po knigi na Стивън Кинг? :confused

Mnogo se zaribih po filmi praveni po knigi na Стивън Кинг.

Za men nai qkite filmi sa :

1.Green Mile

2.The Shawshank's Redemption

3.Hearts in Atlantis

Dai te i dr. filmi :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

аз много харесвам Стивън Кинг,той ми е любимия автор!!! :D всички филми правени по негови филми,смятам че са страхотни!!а пък 'куджо' няма да го забравя!!! :punk

искам само да добавя,че днес гледах'зеления път' и направо ме разби.страхотен филм!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :punk :D :punk трогна ме ,има и един такъв поучителен ,скрит замисъл.супер е !!!

Link to comment
Share on other sites

Всички филми правени по книги на Стивън Кинг са доста солиден провал. Удоволствието от оригиналните книги на този човек е несравнимо по-голямо. Да, верно е, че това е в сила за почти всички филмирани книги, но Кинг е някак си по-различен от масата. Единственият филм засега, който да се доближава поне мъничко до истината, това е "Капан за сънища"

Link to comment
Share on other sites

Всички филми правени по книги на Стивън Кинг са доста солиден провал. Удоволствието от оригиналните книги на този човек е несравнимо по-голямо. Да, верно е, че това е в сила за почти всички филмирани книги, но Кинг е някак си по-различен от масата. Единственият филм засега, който да се доближава поне мъничко до истината, това е "Капан за сънища"

Da to se podrazbira 4e edin film nikoga ne moje da nadmine knigata no filmite praveni po knigite na King sa napravo udovolstvie za du6ata. :)

Link to comment
Share on other sites

Da to se podrazbira 4e edin film nikoga ne moje da nadmine knigata no filmite praveni po knigite na King sa napravo udovolstvie za du6ata. :)

Мисля че съм гледал и по-добре филмирани книги. Нещо на Стивън май не му излиза късмета... Но това си е мое мнение де, всеки има право да се кефи на филмите на Стивън Кинг. Аз също го правя. ;)

 

btw: Коментарът на самият Стивън Кинг за филма "Капан за сънища" беше, че това е най-добрият хорър правен по негова книга. :)

Link to comment
Share on other sites

Не знаех,че The Shawshank's Redemption е по Ст.Кинг!Филмът си заслужава!

Една от любимите ми книги от него е "Подпалвачката" - гледал съм и филма и мисля, че е добър.Друг филм, по негова книга, направил ми впечатление е "Сомнабули", дори за секунди в кадър влиза и самият Стивън Кинг.

Link to comment
Share on other sites

The Shawshank's Redemption- за мен това е най- добрият филм по книга на Стивън Кинг.

 

Сещам се и за някои други филми, неспоменати до сега - "То", "Мъртва зона","Мизъри", но не са чак толкова впечатляващи.

Link to comment
Share on other sites

The Showshenk's Redemption, The Green Mile, Rose Red, Secret windows, Dreamcatcher

Link to comment
Share on other sites

to qkoto go nqma we Rose Red

 

Не съм сигурен какво се опитваш да ми напишеш ама ако го търсиш филма го има в wareza: http://www.warez.ru:8082/Movies9/Rose.Red.(2002)/

Link to comment
Share on other sites

Аз лично мисля, че зелената миля е добър, не толкова добър колкото книгата, мисля че не може да се сравнява книгата с филма, просто Стивън Кинг е страшен майстор успява да те държи до края в напрежение аз поне така усещам книгите, след всяка която съм прочел ми се иска да започна отново, с всяко препрочитане навлизаш все по дълбоко в нея. :) :devil :devil :devil

Link to comment
Share on other sites

Всички филми по Ст.Кинг са пълне боклук.Както и самият той. :sick Евтин манипулатор-ето какво е той.

@Еви,ти нали си 6-и клас?Защо четеш тези неща? :angry1

Link to comment
Share on other sites

Любим филм - "Изкуплението Шоушенк". Любима книга - "Мъртвата зона".

 

HEKTIK, мнението ти не се вписва в идеята на стартирания пол. В тази тема се очаква да споделиш впечатление от филм на Стивън Кинг. Аз не видях възможен отговор, подобен например на този: "Мразя Стивън Кинг и всичко свързано с него!". А ти? Единствената логична цел, която аз откривам в написаното от теб е търсенето на конфликт. Това тук не се толерира. Въздържай се за напред от подобни мнения и остави другите да си живеят манипулирани, колкото и много да ти се иска да им помогнеш.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...