Jump to content
BulForum.com

Koi e nai gotiniq film praven po Стивън Кинг


-J-U-

Кое е най-доброто филмирано произведение на Ст. Кинг?  

150 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Аз пък съм луд фен на СК, и смятам че "Изкуплението Шоушенк" е невероятен филм, един от любимите ми.

А книгата е "ТО" ! Всеки път като я препрочитам намирам нови неща които да ме накефят.

 

Сред гореизброените филми не забелязах един и ще го спомена за информация на тези които не знаят : Apt Pupil е по новелата Добрия ученик.

 

Не съм много сигурен, но и по "Нощтна смяна" и по "Ланголиерите" май има филми.

Аааа, щах да забравя - един много стар филм : Бягащия човек/мъж с бат' Арни е по СК, ама в книгата края е доста по-различен

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Вярно, "Добрия ученик" е готин филм. И книгата не е лоша.

 

~mod. edit~

Точки 1, 2 и 15 от Правилата!

Link to comment
Share on other sites

Всички филми по Ст.Кинг са пълне боклук.Както и самият той. :sick Евтин манипулатор-ето какво е той.

@Еви,ти нали си 6-и клас?Защо четеш тези неща? :angry1

защото си падам по такава литература,всеки си има вкус.аз лично смятам,че Стивън Кинг е страхотен!но ти очевидно не мислиш така-няма лошо. :)

Link to comment
Share on other sites

Не знам защо ма от филмите по Стивън Кинг най много ми хареса Needfull things. Даже заради него реших да прочета книгата :)

Link to comment
Share on other sites

Мизъри ме изкефи (книгата) ще гледам и филма ама сега нещо връзката се гръмна и падна скоросста :throw:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Първият...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...