Jump to content
BulForum.com

Kakvi jeni xaresvate


Recommended Posts

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply
Nemoje ednovremenno da bude umna inteligentna i opravna i v su6toto vreme krasiva !!

Наистина не може, защото тогава щеше да бъде мъж! :P Шегувам се!

По темата: Аз харесвам жени с интелект! И ако на външен вид са като мойта приятелка....направо СУПЕР! :D Пак се шегувам! Харесвам само една единствена жена на света и за щастие и тя ме харесва! Относно външността й: Черна коса кафяви очи, ангелско лице, малко е нисичка(166см) ама на мен така ми харесва!

Link to comment
Share on other sites

Аз познавам момчета, които са и умни и красиви и забавни. :P

На ако все пак трябва да избера между умна и красива предпочитам 2-то.

Link to comment
Share on other sites

малко е нисичка(166см) ама на мен така ми харесва!

kak nisichka be...az sym 167 (ili 169...) i sym edna ot nai-visokite sred priqtelkite mi. 166 si e perfektna visochina.

a po temata... haresvam stilni jeni s harakter, char, chuvstvo za humor i takt, blagorodni, bezkoristni i nezavistlivi, spokoini i strastni ednovremenno... ama to nqma mnogo golqmo znachenie kakvi gi haresvam shtoto i az sym jena...

Link to comment
Share on other sites

Май имаше такава тема..няма нищо.Пак ще кажа.Харесвам интелигентни жени,защото Тя е човекът с когото ще прекарвам голяма част от времето си и искам да разговарям,жените не само за чукане и хвалене пред приятелите после.Ужасно държа на това да бъде мила,да е забавна,а не да седи и да говори само на високоинтелектуални теми.Все пак и простотиите в определени количества са забавни.В общи линии това е характера на жените,които харесвам.А този характер означава,че жената няма да ми се качи на главата като ме усети,че съм адски добра душица с леки моменти на изпростяване.Към външния вид нямам големи претенции,все пак да е хубава,може би моето разбиране за хубава не се припокрива с разбирането на тези,които наричат хубава мацката с големи гърди и малък задник,която се е накиприла все едно ще ходи на модно ревю,но все пак моето разбиране за хубава означава хубава.Ей това е от мен за мацките

Link to comment
Share on other sites

Май имаше такава тема..няма нищо.Пак ще кажа.Харесвам интелигентни жени,защото Тя е човекът с когото ще прекарвам голяма част от времето си и искам да разговарям,жените не само  за чукане и хвалене пред приятелите после.Ужасно държа на това да бъде мила,да е забавна,а не да седи  и да говори само на високоинтелектуални теми.Все пак и простотиите в определени количества са забавни.В общи линии това е характера на жените,които харесвам.А този характер означава,че жената няма да ми се качи на главата като ме усети,че съм адски добра душица с леки моменти на изпростяване.Към външния вид нямам големи претенции,все пак да е хубава,може би моето разбиране за хубава не се припокрива с разбирането на тези,които наричат хубава мацката с големи гърди и малък задник,която се е накиприла все  едно ще ходи на модно ревю,но все пак моето разбиране за хубава означава хубава.Ей това е от мен за мацките

 

Ами......имаме едно и също мнение за жените поздравявам те за което......аз бих добавил още да е мургава с черни къдрави коси тъмни очи и големи джуки......много ги хресвам такива.......общо взето всичкото това е моят идеал за жена :wir :D

Link to comment
Share on other sites

Умникът жени се за глупава жена.......

 

Кви са тия глупости?!

Жената си е жена - всекиму - каквото го кефи.

Аз си имам идеал,вече го намерих и в реалния живот - и съм доволен ;)

Link to comment
Share on other sites

i sym edna ot nai-visokite sred priqtelkite mi. 166 si e perfektna visochina.

Хм...а аз какво да кажа като съм 188см и на сичкото отдолу съм и женско.....както и да е иначе съм съгласна с мнението ти за жените ;)

Link to comment
Share on other sites

Ами.... Тя. Като я видя, ще я позная ;)

Бе вие сте малоумни ч............. как може да определяте жените по това, дали са им по дълги краката, дали са по къси, дали е тъпа. дали е умна, дали има дупка, дали няма, дали е руса, или изцяло руса......... Всяка жена си е индивидуална

Link to comment
Share on other sites

Хм...а аз какво да кажа като съм 188см и на сичкото отдолу съм и женско.....както и да е иначе съм  съгласна с мнението ти за жените  ;)

 

eee ti si female superior kakto se kazva, zavijdam ti:)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...